סקירת שוק 2019

אורלנדו, פלורידה

אוכלוסיית מטרו:

2.5 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

42,418 דולר

שיעור אבטלה:

2.9%

חציון מחיר הבית:

156,117 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,304 דולר

סקירה כללית של שוק הנדל”ן באורלנדו

אורלנדו היא העיר הרביעית בגודלה במדינת פלורידה והעיר 73 בגודלה בארצות הברית. ממוקם באזור “חגורת השמש” בפלורידה, עיר זו ידועה באקלים החם שלה, בחופים היפים, ועוד יותר מכך בפארקי השעשועים המפורסמים בעולם, בבילויים ובאטרקציות.

עם אוכלוסייה משותפת של 3.3 מיליון תושבים, שוק הנדל”ן של אורלנדו מונע על ידי מחפשי עבודה, גמלאי תינוקות, וסטודנטים שרוצים לגור באזור “זול ועליז” שמציע איכות מגורים גבוהה במחיר סביר. עבור משקיעים המעוניינים להשקיע בנדל”ן, אלה סימנים טובים.

אזור זה הניב כבר כמה תוצאות מרשימות עבור משקיעי נדל”ן ומגמה זו עשויה להימשך גם בשנת 2019. עד היום מחירי הנכסים עלו, שיעורי הערכה עולים בהתמדה ויוקר המחיה נותר מתחת לממוצע הארצי.

סיבות נוספות לאהוב את אורלנדו:

 • פורבס מדווח כי 72 מיליון איש ביקרו באזור אורלנדו בשנת 2017, מה שהופך אותו ליעד התיירותי המתוייר ביותר במדינה.
 • דמי השכירות צמחו ב -2.5% ב -12 החודשים האחרונים, שהם גבוהים יותר מהרמות הלאומיות והממלכתיות.
 • אוכלוסיית אורלנדו גדלה ב -52% מאז שנת 2000 והיא צפויה לגדול ב -2.3% נוספים בשנת 2019, מה שאומר שהביקוש לדיור עשוי לגדול.
 • הגשמת אמזון הביאה 4,000 משרות למרכז פלורידה, המובילה הנוכחית בצמיחת מקומות עבודה ואוכלוסייה במדינה.
 • אורלנדו נבחרה לאחרונה לשוק הנדל”ן החד-משפחתי “החם ביותר” מבין 50 אזורי המטרו הגדולים בארה”ב (דו”ח רבעוני של Ten-X Research). על פי הדו”ח, אורלנדו הועלה למצב השוק העליון של המדינה בשל היצע מוגבל, עליית ערכי הבית, מקומות עבודה רבים וצמיחת הכנסות, במיוחד בתחום הפנאי / אירוח.

מדוע להשקיע כאן?

אורלנדו מציעה הזדמנויות נהדרות לרכישה והחזקת השקעות נדל”ן כיום. זה נכון במיוחד עבור משקיעים המעוניינים להשקיע באחת הכלכלות הצומחות ביותר במדינה, בעוד שהמחירים עדיין נמוכים מפסגות טרום המיתון.

 • “מדורג במקום השני בערים הגדלות ביותר באמריקה” – פורבס
 • “# 2 העיר הטובה ביותר לצמיחת משרות עתידיות” – פורבס
 • “אחת מעשרה ערים נהדרות עבור 50+ מחפשי הבית” – AARP
 • “2016 Desination: Orlando” – שִׁוּוּי
 • “העיר # 1 הטובה ביותר עבור רוכשי בתים בפעם הראשונה” – איש עסקים פנימי
 • “החופשה המשפחתית הטובה ביותר בארה”ב” – חדשות ארה”ב
צפה בוידאו
Miami Deals
נדל"ן

צפה בוידאו

מרכז העולמי של מיאמי. פרמוט. עדיין כמה יחידות זמינות בטרום הקונסטרוקציהמחירי מילואים. פרויקט זה העניק ויזה EB-5. אנא צרו קשר עם ליאו מיירקוב בטלפון: 130-8424500

קרא עוד "
זירת העסקאות עולה שלב - מערכת טכנולוגית ייחודית שפותחה במשך מעל שנה ושאנחנו רושמ...

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג ועניין בתחום הנדל”ן, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן בארה”ב”. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.

>
X