סקירת שוק 2019

אטלנטה, ג’ורג’יה

אוכלוסיית מטרו:

5.9 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

60,000 דולר

שיעור אבטלה:

3.90%

חציון מחיר הבית:

138,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,265 דולר

אטלנטה, השוכנת למרגלות ההר הנמוכות של הרי האפלצ’ים, היא האזור המטרופוליני השלישי בגודלו בדרום מזרח. לאורך עשרות שנים אזור המטרו חווה גידול מהיר באוכלוסייה, כך שתתאים לדרישה של שירותים חדשים שנוצרו, רבים מהם בענפים המשתלמים במיוחד כמו ייצור. היום הצמיחה של אטלנטה האטה מעט אך עדיין קיימות הזדמנויות השקעות טובות אם אתה יודע לאן לחפש. המשך לקרוא ו / או צפה הסרטון שלמעלה למידע נוסף על שוק הנדל”ן המרגש הזה.

מדוע להשקיע כאן?

אטלנטה חווה גידול משמעותי בעבודה וגידול באוכלוסייה האחרון, ששניהם סימנים טובים לשוק נדל”ן חזק. לעת עתה, אטלנטה מציעה עדיין אמיתי הכנסות נכסים ™ בסביבות 138,000 $ (ובמקרים רבים הרבה פחות) אשר ישכירו כ -1% ממחיר הרכישה, וגם יש סיכוי גבוה להערכה.

  • “העיר 1 הכי טובה לרכוש נכס להשכרה” – איש עסקים פנימי
  • “# 3 העיר הטובה ביותר ליזמים צעירים” – פורבס
  • “3 המקלות הטכנולוגיות המובילות של המחר” – אטלנטה מרוסנת
  • “# 4 העיר הגדלה ביותר בשנת 2016” – CBS46
  • “המקום 9 הטוב ביותר לעסקים ולקריירה” – פורבס
  • “# 13 העיר הגדולה הטובה ביותר למשרות” – פורבס
  • “# 21 העיר האמריקאית הגדלה ביותר” – MSN
News
Lior Lustig

הדיור מתחיל לרדת בינואר

לשכת מפקד האוכלוסין: חולשה בהתחלות הרב-משפחתיות דחפה את התחלות הדיור הכוללות בירידה של 14.8% בינואר. היתרי הבנייה לבתים צמודי קרקע עלו ב-1.6%; הרב משפחתי ירד

קרא עוד "

Long-Term Mortgage Rate Stagnant

Average long-term interest rates remained in the mid-6% range, according to Freddie Mac. The 15-year fixed-rate mortgage rate, popular with home flippers, fell to 5.90% from 5.94% last week.

Continue reading on our site:
https://www.forumnadlanusa.com/en/2024/02/long-term-mortgage-rate-stagnant/

קרא עוד "
זירת העסקאות עולה שלב - מערכת טכנולוגית ייחודית שפותחה במשך מעל שנה ושאנחנו רושמ...

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג ועניין בתחום הנדל”ן, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן בארה”ב”. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.