אשמח לשמוע על אזורים מומלצים להשקעה בסכומים של 40K ב , Indianapolis Detroit וJacksonville

בשבוע הקרוב אדבר על כיצד מתמודדים עם הפחד שיש לכל משקיע בתחילת דרכו. בגלל שזהו נושא כל כך גדול עם כל כך הרבה פנים, אני כותב כמו תמיד, מכל הלב בצורה הכי עקיפה שאפשר. אעלה פה את כל החששות שאני מכיר לגבי קנית נכס בארצות הברית. מקום כזה שתוכלו לחזור לכאן תמיד בכל פעם שתרגישו צורך.

אתחיל ואומר שפחד בדרך כלל מגיע ממקומות של משהו חדש שאף פעם לא עשינו לפני, משהו שזר לנו לרוב, בהתחלה יפחיד אותנו. רוב הדברים שעשיתי בפעמים הראשונות באו יחד עם פחדים והתרגשות שלא ממש מוסברת באותו הרגע. זה יכול להיות ראיון עבודה, מבחן כזה או אחר, תחרות, השקעה, כניסה לזירה וכו’

באופן אישי הרבה מאוד מהפחדים שיש לי והיו לי, מתחילים ונגמרים בראש שלי, בעוד העולם די ממשיך בשלו. לפעמים אנחנו חיים עם חששות שלא בהכרח תואמות את המציאות. יש כאלה שאפילו מגדירים פחד כעובדות שגויות שנראות אמיתיות.

Fear: False Evidence Appearing Real

מה שאני באופן אישי עושה, וזו התמודדות לא פשוטה בכלל! , זה לנסות להירגע (דבר ראשון תרגעי 🙂 ) ולהסתכל יותר על העובדות, לקחת את כל הפחדים שאני מכיר ולפרק אותם לגורמים. לוודא שאני יודע להתמודד עם כל פחד, חשש או בעיה, רואה שיש לי הסבר הגיוני ודרך פעולה לכל אתגר או שאני מכיר מישהו שיכול לפתור לי את הבעיה בבוא העת.

ברגע שאני מרגיש שאני יכול לשכנע את עצמי ואנשים עם חשיבה דומה לשלי, שהצעד נכון, אז עבורי הוא נכון.

אז לפני שנענה על הכל, פחד זה דבר שצריך לדעת לנהל, בנוסף צריך לדעת למי להקשיב ולמי לא.

לדוגמא, אם הפחד או החשש הגיעו מאנשים קרובים שאוהבים אותנו אבל פשוט אין להם מושג בהשקעות או הגיעו ממישהו שיש לו אלף בתים בארצות הברית אני מתייחס בהתאם.

למעשה לכל אחד מאיתנו יש קהילה של אנשים סביבנו שאפשר לקרוא להם “שודדי החלומות” שיגידו לנו הכל רק על מנת לא נעשה את הצעד, כיוון שהם לא עשו בעצמם או אולי שמעו על מישהו או משהו בחדשות.

Get their advice, Get their life

קישור לפוסט המקורי בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Tags:

הגב

Please Login to comment
  הרשמו  
הודעה על

©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X