סקירת שוק

ג’קסונוויל, פלורידה

אוכלוסיית מטרו:

1.5 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

47,000 דולר

שיעור אבטלה:

3.4%

חציון מחיר הבית:

141,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,150 דולר

ג’קסונוויל ממוקמת על החוף המזרחי של פלורידה, ועוטפת את שתי גדות נהר סנט ג’ונס – הנהר הארוך ביותר בפלורידה וגם אחד משני הנהרות היחידים בצפון אמריקה שזורם צפונה במקום דרומה.

בעשר השנים האחרונות אזור המטרו של ג’קסונוויל צמח ממדים אדירים של כ 20%. נכון להיום, ישנם 1.3 מיליון אנשים החיים באזור זה ויותר ויותר אנשים ממשיכים להגר לאיזור מדי שנה. למעשה, אוכלוסיית ג’קסונוויל גדלה בהתמדה בשיעור של 2% בשנה וכוח העבודה שלה מתרחב בכפליים מהממוצע הארצי.

ישנם גורמים רבים המסבירים צמיחה זו. ראשית, ג’קסונוויל היא העיר היחידה בפלורידה בה מתגוררות ארבע חברות פורצ’ן 500. באזור יש גם מערכת בריאות ברמה עולמית, עם יותר מ -20 בתי חולים וקהילה מדעית ביולוגית הולכת וגדלה. בנוסף, 13 חברות מתוך רשימת פורבס העולמית פועלים בג’קסונוויל.

עם יוקר מחיה מתחת לממוצע הארצי, האקלים הנפלא והסביבה הידידותית לעסקים, אנו מאמינים שג’קסונוויל הוא אחד משווקי הנדל”ן הטובים ביותר במדינה.

סיבות נוספות לאהוב את ג’קסונוויל:

  • האוכלוסייה בג’קסונוויל גדלה ב 24.1% מאז שנת 2000, והיא גבוהה יותר ב 16.4% מזו של מיאמי וב 19.8% מזאת של טמפה.
  • מספר המשרות צפוי לגדול בג’קסונוויל ב 39.21% בעשר השנים הבאות.
  • הרחבת תעלת פנמה מסייעת בהבאת מקומות עבודה נוספים לנמלי אזור ג’קסונוויל, מה שעשוי להוביל לגידול  נוסף באוכלוסייה.
  • במטרו ג’קסונוויל יש מערכת בריאות ברמה עולמית עם יותר מ -20 בתי חולים וקהילה ביו-מדעית הולכת וגדלה.

מדוע להשקיע כאן?

ג’קסונוויל מציעה כיום הזדמנויות נהדרות למשקיעים ,במיוחד אלו המחפשים השקעה משתלמת, הזדמנות לתזרים מזומנים חזק ויציבות כלכלית לטווח הארוך.
מזג אוויר : אף על פי שפלורידה ידועה כמוקד הוריקן, ג’קסונוויל נפגעה ישירות רק על ידי הוריקן פעם אחת ב -145 השנים האחרונות.

  • “שוק הנדל”ן החם ביותר לצפייה בשנת 2017” – פורבס
  • “מספר 5 בערים הגדלות ביותר באמריקה בשנת 2017” – פורבס
  • “העיר 7 הטובה ביותר לצמיחת משרות עתידיות” – פורבס
  • “# 8 העיר האמריקאית הגדולה ביותר עם כלכלה מהירה ביותר” – פורבס
לכל המשקיעים בגקסונוויל – כמו שאתם בוודאי יודעים הדאונטאון לא מפסיק להתפתח – מוזיאון…
פורום נדל”ן ארצות הברית בפייסבוק
The Real Estate Investors Forum USA

לכל המשקיעים בגקסונוויל – כמו שאתם בוודאי יודעים הדאונטאון לא מפסיק להתפתח – מוזיאון…

https://www.actionnewsjax.com/news/local/dream-of-bringing-naval-warship-museum-to-jacksonville-is-not-dead-yet/893871076 לכל המשקיעים בגקסונוויל – כמו שאתם בוודאי יודעים הדאונטאון לא מפסיק להתפתח – מוזיאון ימי חדש בתכנון.Dream of bringing Naval warship museum to Jacksonville is not dead yetThe dream of bringing a Naval warship museum to downtown Jacksonville is not dead in the water. READ

קרא עוד "
פוסט 4/4 שלום חברים, הגיע הרגע להציג את עצמי. שמי יריב גולן ואני יזם…
פורום נדל”ן ארצות הברית בפייסבוק
The Real Estate Investors Forum USA

פוסט 4/4 שלום חברים, הגיע הרגע להציג את עצמי. שמי יריב גולן ואני יזם…

פוסט 4/4 שלום חברים, הגיע הרגע להציג את עצמי. שמי יריב גולן ואני יזם ומשקיע נדל”ן. משנת 2005 ועד שנת 2011 השקעתי בנדל”ן בארץ, אחרי שהבנתי שהשוק בארץ מיצה את עצמו והמחירים לא מצדיקים ובמיוחד הקושי להשיג עסקאות טובות החלטתי לבחון את שוק הנדל”ן בארה”ב. ההתחלה לא הייתה פשוטה בכלל והתמודדתי עם לא מעט קשיים,…

קרא עוד "
זירת העסקאות עולה שלב - מערכת טכנולוגית ייחודית שפותחה במשך מעל שנה ושאנחנו רושמ...

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג ועניין בתחום הנדל”ן, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן בארה”ב”. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.