סקירת שוק 2019

ג’קסונוויל, פלורידה

אוכלוסיית מטרו:

1.5 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

47,000 דולר

שיעור אבטלה:

3.4%

חציון מחיר הבית:

141,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,150 דולר

ממוקם על החוף המזרחי של פלורידה, ג’קסונוויל מצפה את שתי גדות נהר סנט ג’ונס – הנהר הארוך ביותר בפלורידה וגם אחד משני הנהרות היחידים בצפון אמריקה שזורם צפונה במקום דרום.

בעשר השנים האחרונות אזור המטרו ג’קסונוויל צמח ב -20% אדירים. נכון להיום, ישנם 1.3 מיליון אנשים החיים באזור זה ויותר ממשיכים להגיע מדי שנה. למעשה, אוכלוסיית ג’קסונוויל גדלה בהתמדה בשיעור של 2% בשנה וכוח העבודה שלה מתרחב בכפליים מהממוצע הארצי.

ישנם גורמים רבים המסבירים צמיחה זו. ראשית, ג’קסונוויל היא העיר היחידה בפלורידה בה מתגוררות ארבע חברות פורצ’ן 500. באזור יש גם מערכת בריאות ברמה עולמית, עם יותר מ -20 בתי חולים וקהילה מדעית ביולוגית הולכת וגדלה. בנוסף, 13 מתוך פורבס העולמי 500 פועלים בג’קסונוויל.

עם יוקר מחיה מתחת לממוצע הארצי, האקלים הנפלא והסביבה ידידותית לעסקים, אנו מאמינים שג’קסונוויל הוא אחד משווקי הנדל”ן הטובים ביותר במדינה.

עוד לאהוב על ג’קסונוויל:

  • האוכלוסייה בג’קסונוויל גדלה ב 24.1% באוכלוסייה מאז שנת 2000, שהיא גבוהה יותר מ 16.4% של מיאמי ו 19.8% מטמפה.
  • צפוי גידול משרות עתידי בג’קסונוויל להיות 39.21% בעשר השנים הבאות.
  • הרחבת תעלת פנמה מסייעת בהבאת מקומות עבודה לנמלי אזור ג’קסונוויל, מה שעלול להוביל לגידול עוד יותר באוכלוסייה.
  • במטרו ג’קסונוויל יש גם מערכת בריאות ברמה עולמית עם יותר מ -20 בתי חולים וקהילה ביו-מדעית הולכת וגדלה.

מדוע להשקיע כאן?

ג’קסונוויל מציעה הזדמנויות נהדרות למשקיעים כיום, במיוחד אלו המחפשים השקעה משתלמת, הזדמנות תזרים מזומנים חזקה ויציבות כלכלית לטווח הארוך. מַעֲנָק : אף על פי שפלורידה ידועה כמוקד הוריקן, ג’קסונוויל נפגעה ישירות רק על ידי הוריקן פעם אחת ב -145 השנים האחרונות.

  • “שוק הנדל”ן החם ביותר לצפייה בשנת 2017” – פורבס
  • “מספר 5 בערים הגדלות ביותר באמריקה בשנת 2017” – פורבס
  • “העיר 7 הטובה ביותר לצמיחת משרות עתידיות” – פורבס
  • “# 8 העיר האמריקאית הגדולה ביותר עם כלכלה מהירה ביותר” – פורבס
צפה בוידאו
Miami Deals
נדל"ן ולעניין

צפה בוידאו

מרכז העולמי של מיאמי. פרמוט. עדיין כמה יחידות זמינות בטרום הקונסטרוקציהמחירי מילואים. פרויקט זה העניק ויזה EB-5. אנא צרו קשר עם ליאו מיירקוב בטלפון: 130-8424500

קרא עוד "
זירת העסקאות עולה שלב - מערכת טכנולוגית ייחודית שפותחה במשך מעל שנה ושאנחנו רושמ...

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג ועניין בתחום הנדל”ן, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן בארה”ב”. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.

X