סקירת שוק 2019

דטרויט, מישיגן

אוכלוסיית מטרו:

4.3 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

26,000 דולר

שיעור אבטלה:

5.0%

חציון מחיר הבית:

80,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

942 דולר

העיר הגדולה ביותר במדינת מישיגן, דטרויט ידועה ככל הנראה בעיר שבה הנרי פורד היה חלוץ בקווי הייצור הראשונים ששימשו לייצור מכוניות. למרות שהמנוע סיטי נפגע קשות מהמיתון, הדברים מסתכלים למעלה בשוק הנדל”ן הזה, בין השאר בגלל שלושת הגורמים הבאים:

  • שתי משפחות מיליארדרים התחייבו להסתובב בעיר הסוערת ונראה שהצליחו. אזור העיר התחתית התחדש לחלוטין ורבים מהעיקולים הרעועים נהרסו.
  • בדטרויט מתגוררות חברות הרכב הגדולות “The Big 3” בארה”ב ובקנדה (ג’נרל מוטורס, חברת פורד מוטור וקרייזלר), ובמטה / משרדי התאגידים הגדולים של 100 חברות פורצ’ן 500, כולל: Penske Automotive, Quicken Loans, קלוג, ג’קוזי וולמארט.
  • ובכל זאת, המחירים עדיין זולים במיוחד באזור זה – עדיין ניתן לרכוש בתים סוהרים משופצים לחלוטין בדטרויט בסביבות 80,000 $ (עד 50,000 $ במקרים מסוימים).

מדוע להשקיע כאן?

דטרויט מציעה למשקיעים אפשרות לרכוש נכסים סוהרים במחיר נמוך מ -64,000 דולר, אשר ישכרו במחיר החציוני של 1.18% ממחיר הרכישה מדי חודש ויש להם גם סיכוי חזק לצמיחת מניות.

צפה בוידאו
Miami Deals
Nadlan Group

צפה בוידאו

מרכז העולמי של מיאמי. פרמוט. עדיין כמה יחידות זמינות בטרום הקונסטרוקציהמחירי מילואים. פרויקט זה העניק ויזה EB-5. אנא צרו קשר עם ליאו מיירקוב בטלפון: 130-8424500

קרא עוד "
זירת העסקאות עולה שלב - מערכת טכנולוגית ייחודית שפותחה במשך מעל שנה ושאנחנו רושמ...

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג ועניין בתחום הנדל”ן, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן בארה”ב”. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.