אשמח לשמוע על אזורים מומלצים להשקעה בסכומים של 40K ב , Indianapolis Detroit וJacksonville

השקעה דרך Trust

אחת מהסוכנות המקורבות אליי (ומהטופ 10 בלוס אנגלס לפי כמה מגזינים) חיברה אותי לעורך דין שמתעסק בהשקעות נדלן דרך Trust.
משהו שדומה לפנסיה בארץ, באמריקה ניתן להשקיע את הכסף דרך Trust. את זה כבר ידעתי, אבל מסתבר שיש חוקים מסויימים שבקושי ידועים לציבור על יכולת השקעה דרך Trust לתקופה בלתי מוגבלת.

היתרון? אין מיסוי. בכלל. הרווחים נקיים ממס כל עוד הם נשארים בTrust. גם אם הכסף אמור לעבור מיסוי, והשקעת אותו ב-Trust, קסם, אין.

החסרון? הכסף ״נעול״. אפשר להשתמש בtrust לשלם את רוב הוצאות המחיה והעסק, להגדיל את הפורטפליו, ובמקרה הכי חמור בו החלטת להוציא כסף, רווח, מס ינוכה כ Income Tax רגיל. משמע, חסכת במשך עשר שנים ונמנעת ממאות אלפי דולרים המיסים, החלטת להוציא כסף – המיסוי לא יתייחס לכל הרווחים שנצברו.

נשמע לי מטורף. מרתק. עוד מישהו נתקל בתופעה?

אגב, ניתן לפתוח Trust לאזרחי אמריקה לפי מיסוי, משמע אין צורך בגרין קארד, רק בTAx ID number.

קישור לפוסט המקורי בפורום נדל”ן ארצות הברית בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Tags:

הגב

Please Login to comment
  הרשמו  
הודעה על
חבר פורום
אדמין

מהניסיון והידע שלי נראה לי שיש פה ערבוב של שני מושגים. בארה”ב ניתן לבצע השקעות של הון הממוקם בקרן הפנסיה. קרנות פנסיה נקראות לרוב IRA או 401K. רוב קרנות הפנסייה, בדומה לישראל, מנוהלות ע”י גופים פיננסיים שמנהלים את הכסף ואת אופן השקעתו. אבל ניתן גם למקם את הכסף באופן של ניהול עצמי ואז להחליט איך רוצים להשקיעו, כגון נדל”ן. בד”כ, ותלוי באיזה אפיק תוכנית פנסייה הכסף נמצא, הון שמצטבר בתוך קופת הפנסייה פטור ממס. *חשוב: אני לא מומחה פנסייה ולא בקי בכל הנואנסים – אז לא לקחת את דבריי כעצה וייתכן כי אני גם טועה, אבל מה שחשוב זה העיקרון.*… קרא עוד »

חבר פורום
אדמין

זה לא נקרא חשבון פנסיה IRA ? צריך להבין מה המשמעות מבחינת רשויות המס פה בארץ בעניין הזה. ולא לשכוח שאם אתה לא אזרח אמריקאי (עם אזרחות ממש או גרין קארד .. לא רק עם מספר לצרכי מס) אתה מסתכן במס ירושה..

חבר פורום
אדמין

מעניין מאוד, עוקב

חבר פורום
אדמין

נושא סופר מעניין שלא דובר עליו מספיק. נשמח לשמוע מנסיונכם. Dani Beit-Or

©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X