סקירת שוק 2019

טמפה, פלורידה

אוכלוסיית מטרו:

3.1 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

65,000 דולר

שיעור אבטלה:

3.4%

חציון מחיר הבית:

120,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,075 דולר

ממוקם על החוף המערבי של פלורידה, מפרץ טמפה הוא אזור מטרופולין צפוף, שניים רק למיאמי, עם אוכלוסייה של יותר מארבעה מיליון תושבים. הערים הגדולות באזור זה כוללות את סנט פטרסבורג, לארגו, קלירווטר, פורט ריצ’י החדשה, הולידיי וטמפה. שווי הכלכלה המקומית של טמפה הוא כ -130 מיליארד דולר ואזור המטרו דורג כאחד מ -20 הגדולים ביותר שצומחים במדינה.

לטמפה יש גם כלכלה מקומית חזקה עם דגש חזק על צמיחת מקומות עבודה בתחומי STEM, שירותים פיננסיים ובריאות. אזור מפרץ טמפה רבתי מדורג בעקביות בין 20 אזורי המטרו הגדולים ביותר במדינה ועם מיליארדי דולרים של השקעות למגורים, מסחר ותשתיות, הוא אחד המנועים של כלכלת פלורידה. בשנת 2016 בלבד, אזור המטרו טמפה הוסיף 40,000 משרות חדשות לקהילה והעניק לה את הצמיחה המהירה ביותר במדינה ואחת המהירות במדינה.

מטהם של למעלה מ -19 חברות, עם הכנסות שנתיות של יותר ממיליארד דולר, מונה כאן בארבע חברות פורצ’ן 500. לטמפה יש כלכלה מגוונת מאוד עם שירותים פיננסיים, STEM, שירותי בריאות, מחקר, חינוך, תיירות / פרישה ובסיסים צבאיים שכולם תורמים משמעותית למקומות עבודה וצמיחה.

ברבעון הראשון של 2017 התקיימו 14 עסקאות הון סיכון בטמפה-סנט. מטרופולין פטרסבורג-קלירווטר; כך הפכה טמפה לאזור המטרופולין ה -24 הפעיל ביותר עבור עסקאות סיכון בשלושת החודשים הראשונים של השנה, על פי צג מיזמים של PitchBook-NVCA . עסקאות אלה הסתכמו ב -54.5 מיליון דולר.

עובדה מהנה: אף על פי שהיא ידועה בקיץ החם, השיא הרשמי של טמפה מעולם לא הגיע ל -100 מעלות צלזיוס. טמפרטורת השיא של כל הזמנים בעיר היא 37 מעלות צלזיוס.

מדוע להשקיע כאן?

כלכלה מקומית חזקה, גידול מהיר באוכלוסייה והתמקדות ביצירת מקומות עבודה (במיוחד בענפי ה- STEM, השירותים הפיננסיים ותעשיית הבריאות) הם רק כמה מהגורמים הרבים שהופכים את טמפה לשוק חזק לרכישת השקעות נדל”ן כיום. הדבר נכון במיוחד עבור משקיעים המעוניינים להשקיע בשוק נדל”ן שצומח במהירות כשהמחירים עדיין נמוכים, כמו גם לייצר תזרים מזומנים חזק בחודש ויש להם סיכוי טוב להערכה.

  • “המקום הטוב ביותר לקנות בית” – גוּמחָה
  • “מדורג במקום ה -2 בערים הטובות ביותר לרכישת נדל”ן בארה”ב” – טמפה ביי טיימס
  • “שוק הנדל”ן החם ביותר לצפייה בשנת 2017” – פורבס
  • “מספר 8 בערים הגדלות ביותר באמריקה” – פורבס
  • “# 2 העיר הטובה ביותר ליזמים צעירים” – פורבס
  • “# 2 העיר הטובה ביותר לרוכשי בתים בפעם הראשונה” – איש עסקים פנימי
  • “מספר 26 בערים הגדלות ביותר” – WalletHub
צפה בוידאו
Miami Deals
Nadlan Group

צפה בוידאו

מרכז העולמי של מיאמי. פרמוט. עדיין כמה יחידות זמינות בטרום הקונסטרוקציהמחירי מילואים. פרויקט זה העניק ויזה EB-5. אנא צרו קשר עם ליאו מיירקוב בטלפון: 130-8424500

קרא עוד "

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג ועניין בתחום הנדל”ן, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן בארה”ב”. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.