ארה"ב או ישראל - איפה כדאי להשקיע?

מציאת נכסים בפייסבוק – כחבר בכמה קבוצות נדלן מפוקפקות מגיע אליי לאימייל מדי פעם נכס להשקעה. לראשונה הגיע אחד עם נתונים שבאמת מעניינים, הנכס הוא Off Market ואני מניח שמדובר ב-Wholesaler.

בחיפוש קצר במאגר הנתונים הארצי – הנכס הוא Non Occupied כרגע ונקנה על ידי חברה ששמה כשם רחוב הנכס.

קודם כל – אני רוצה לוודא שלא מדובר במירמה של אותו בחור ששלח לי נתונים. דבר שני, אני רוצה לנסות ליצור קשר ישירות עם בעל הבית.

פתרונות, רעיונות יתקבלו בברכה,
תודה

קישור לפוסט המקורי בפורום נדל"ן ארצות הברית בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Tags:

6
הגב

Please Login to comment
6 שרשור תגובות
0 מענה לשרשור
0 עוקבים
 
התגובה שאהבו הכי הרבה
שרשור התגובות האהוב ביותר
0 כותבי התגובות
admin כותבי תגובות אחרונים
  הרשמו  
החדש ביותר הישן ביותר הכי מדורגות
הודעה על
חבר אנונימי בפורום
אדמין

האמת שהסתדרתי, הנכס נמצא בקליפורניה – בלוס אנגלס.
ההולסיילר הוא בחור צעיר שעשה סוג של ניתוח לנכס וטוען שהוא ואמא שלו בחוזה אליו.
איתרתי את ההיסטוריה של הנכס, הופיע שהנכס עבר לאדם פרטי לפני שנעשה quite claim והעבירו את הנכס לשותפות. בwhite pages מצאתי את הכתובת אימייל של הבחור ושלחתי לו מייל.
אני אעדכן בהמשך.
מה שמעניין זה שהבעלים נקרא ג’וזף גוטמן ולדעתי הוא יהודי ואפילו ישראלי.

חבר אנונימי בפורום
אדמין

למה שלא תנצל את הפורום ותגיד איפה הנכס הזה? אתה לא צריך לתת כתובת מדויקת אבל אולי אנשים פה יוכלו לעזור לך בצורה יותר מדויקת… אולי מישהו פה מכיר את ההולסיילר הזה? אם בא לך כמובן…

חבר אנונימי בפורום
אדמין

אם הבנתי נכון את תחום ה-Wholesaling, במידה ואכן מדובר באדם העוסק בתחום ואיתר נכס, מן הסתם, לפני הפרסום, הוא חותם על חוזה עם הבעלים, מה שנותן לו בלעדיות, לתקופה מסויימת. לא כן?

חבר אנונימי בפורום
אדמין

סיפור אמיתי : בביקורי האחרון בארץ לפני כ 3 חודשים פנה אלי בחור ישראלי נחמד, ביקש עזרה כי אני מתגורר בפלורידה והוא רכש "אדמה לבנייה" במדינת פלורידה. חשוב לציין שהמודעת-פרסום הופיעה בפייס-בוק…מחברת-פיתוח שיש לה נציגות בישראל… הוא לא הבין כל כך מה ומי ורק ציין ש"המחיר היה אטרקטיבי" ושהוא "רכש את הנכס מהולסלר", הוא מסר לי את פרטים. מייד עם חזרתי לארה"ב בדקתי את הנושא לעומק – והסתבר כי הוא שילם עבור 1 אייקר אדמה שלמעשה כ 65% ממנה אדמת-ביצה שורצת נחשים, ה"כול-טוב" הזה נמכר לכמה ישראלים במחיר של $25000 לאיייקר… ביום שמש יפה שווי 1 אייקר שם הוא ב… קרא עוד »

חבר אנונימי בפורום
אדמין

יש המון מקרים קשים של עקיצות.
בתור בעל משרד וגם הול סל יש המון אנשים שכביכול מוכרים.
תוודא בשטח שבעל הבית קיים יש המון אמצאי זיהוי.
לא להתפתות

חבר אנונימי בפורום
אדמין

שם בעל הבית מופיע במחוז
אם זו חברה כנס לרשם החברות ותראה את הכתובת ושמות הבעלים של החברה
אם תעקוף הול סלר – שרפת את עצמך בשוק

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment. ©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X