סקירת שוק 2019

אלבוקרקי, ניו מקסיקו

אוכלוסיית מטרו:

911,000

הכנסה ביתית חציונית:

51,000 דולר

שיעור אבטלה:

3.6%

מחיר חציון בית:

156,000 דולר

חציון שכירות חודשי:

1,223 דולר

אלבוקרקי, הממוקמת באמצע עמק ריו גרנדה, היא העיר המאוכלסת ביותר במדינת ניו מקסיקו והעיר המאוכלסת ה -32 בארצות הברית.

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

מדוע להשקיע כאן?

אלבוקרקי היא מרכז “מסדרון הטכנולוגיה של ניו מקסיקו”, ריכוז של חברות פרטיות היי-טק ומוסדות ממשלתיים הנמצאים לאורך נהר ריו גרנדה. זה גם ביתם של אינטל, המעבדות הלאומיות של סנדיה, בסיס חיל האוויר של קירקלנד וארבע אוניברסיטאות. ואנחנו יכולים לראות לעוד מקומות עבודה וסרטים שיוצאים מהאזור כשנטפליקס מתכננת להעביר את מרכז הייצור האמריקני החדש שלהם לאזור. עוד חדשות מרגשות עבור אלבוקרקי:

  • באוקטובר הודיעה נטפליקס כי היא תעביר את מרכז הייצור האמריקני החדש שלהם לאלבוקרקי. לדברי החברה, זה אמור להביא לכסף של מיליארד דולר לייצור ניו מקסיקו בעשור הקרוב ועד 1,000 משרות ייצור בשנה.
  • באפריל 2018 הודיעה Carenet Healthcare כי תשקיע 3 מיליון דולר במיקום אלבוקרקי במרכז העיר ותייצר עד 244 משרות חדשות. Carenet Healthcare תתמוך בקרן הסגירה של ניו מקסיקו, LEDA ותכנית התמריצים להכשרת עבודה, JTIP. משרות חדשות במרכז אלבוקרקי יביאו פעילות כלכלית לעסקים קטנים ופיתוח חדש.
  • ג’ון ארווין, מנכ”ל Carenet Healthcare, אמר כי החברה נרגשת להרחיב את פעילותה בניו מקסיקו ומודה על התמיכה. החברה תחתום על חוזה שכירות ל -10 שנים על הבניין שלהם.
  • באפריל 2018 הודיעה 2NDGear (ספקית מובילה של ציוד IT משופץ למערכות חינוך) כי תיצור 100 משרות חדשות באלבוקרקי ותשקיע עד מיליון דולר בפעילותה בניו מקסיקו. 2NDGEAR תרדוף אחר מימון JTIP. ריצ’רד הרד, נשיא חברת האם 2NDGEAR, Insight Investments, אמר כי רפורמות האירוח והמיסוי של ניו מקסיקו סייעו לחברתו להחליט להתרחב באלבוקרקי. בשנתיים האחרונות, ערים רבות נחשבו להרחבתן החדשה.
Real Estate Deals
Lior Lustig

House # W Kessler Blvd Dr N, Indianapolis, IN 46228

Property Details Price: $101,654 Property Type: Single Family Home Bedrooms: 2 Bathrooms: 1 Total Size: 576 SQ FT Lot Size: 5,401 SQ FT Built-In: 1950 Rental rate: $999/month How to Contact Us about this property and keep being informed of our future deals? For additional information about this property, fill up the form on this […]

קרא עוד "
Real Estate Deals
Lior Lustig

House # Harbor Drive, Clearwater, FL 33755

Property Details Price: $360,400 Property Type: Duplex Bedrooms: 5 Bathrooms: 2 Total Size: 1,732 SQ FT Lot Size: 6,499 SQ FT Year Built: 1962 Bedrooms: 5 (Front 3, Back 2) Bathrooms: 2 (Front 1, Back 1) How to Contact Us about this property and keep being informed of our future deals? For additional information about […]

קרא עוד "

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

כבר שוחחתם איתנו? היכנסו לזירת ההשקעות.

ליאור לוסטיג

מנהל ראשי - פורום המשקיעים

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעילה בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור נסיון רב ברכישת וניהול נכסי סינגל ומולטי פמלי.
ליאור מנהל היום את חברת פורום משקיעי הנדל”ן שבבעלותה מותג נדל”ן ולעניין, קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום נדל”ן ארה”ב”. ליאור מתמצא במגוון רחב של שווקי השקעה בארצות הברית ומספקת פתרונות למשקיעים דרך החברה.