סקירת שוק 2019

סינסינטי ודייטון, אוהיו

אוכלוסיית מטרו:

2.2 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

57,000 דולר

שיעור אבטלה:

4.1%

חציון מחיר הבית:

115,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,100 דולר

ממוקם על גדותיו הצפוניות של צומת נהר ליקינג ואוהיו, סינסינטי היא העיר השלישית בגודלה באוהיו והעיר ה -65 בגודלה בארצות הברית. סינסינטי הייתה גם העיר האמריקאית הגדולה הראשונה שנוסדה לאחר המהפכה האמריקאית, ולכן היא נחשבת לעיתים לעיר “אמריקאית” גרידא. זו הייתה אחת הערים האהובות על וינסטון צ’רצ’יל בארה”ב. הוא כינה זאת, “… היפים ביותר בערים הפנימיות של האיחוד.”

בשנים האחרונות, סינסינטי הפכה ליעד פופולרי עבור מטה ארגוני חדש ועובר דירה, כולל 10 חברות פורצ’ן 500 ו -17 חברות פורצ’ן 1000. כמה מהחברות הידועות יותר כוללות: פרוקטר אנד גמבל, חברת קרוגר, מייסי’ס, בע”מ וג’נרל אלקטריק. כיום, אזור המטרו של סינסינטי מוכר כאחד מ -25 האזורים המתפתחים ביותר במדינה (על פי מוסד ברוקינגס) עם תוצר גולמי במטרו של 119 מיליארד דולר.

כיום, אזור המטרו של סינסינטי מוכר כאחד מ -25 האזורים המתפתחים ביותר במדינה (על פי מוסד ברוקינגס) עם תוצר גולמי במטרו של 119 מיליארד דולר.

מדוע להשקיע כאן?

עם עלות מחיה ודיור שעדיין נמוכה מהממוצע הארצי, סינסינטי מציעה הזדמנויות נהדרות למשקיעי נדל”ן השנה. במיוחד עבור אלה המעוניינים להשקיע ב- Real Real Properties ™ שייצרו תזרים מזומנים חיובי ויתנו סיכוי חזק להערכה מתמדת.

  • “עיר 2 לקנות בית בתמורה להשכרה הטובה ביותר” – CNBC
  • “מספר 5 בערים המשתלמות ביותר באמריקה” – פורבס
  • “# 2 העיר הטובה ביותר לבנות קריירה ירוקה” – שיחה טובה
  • “העיר 9 הכי טובה להקים משפחה” – פורבס
  • “# 10 העיר הטובה ביותר לנוסעים” – טרוליה
  • “# 13 העיר הטובה ביותר עבור כיתות חדשות” – שיחה טובה
  • “אחת מ -15 העיירות הצומחות של ערים בארה”ב” – פורבס
  • “הצמיחה הנרחבת היציבה נמשכת” – בנק הפדרל ריזרב של קליבלנד
Real Estate Deals
Lior Lustig

House # S 10th St, Fort Pierce, FL 34950

Property Details Price: $274,540 Property Type: Single Family Home Bedrooms: 3 Bathrooms: 3 Total Size: 2,133 SQ FT Lot Size: 0.26 Acres Year Built: 1957 ARV: $365,000-390,000 This property is under contract and ready for assignment. CBS property. In good condition and sits on a larger lot. With potential and the floor plan to be […]

קרא עוד "
Entrepreneur of the Week
Neomi Smiddy

פוסט סיכום

#יזםהשבוע #פוסט6 #פוסטסיכום בסיכום השבוע אשמח קודם כל להודות לכם על התמיכה, התגובות, וההתעניינות בפעילות שלנו מעריכה מאוד את ההזדמנות לשתף ומעריכה את התוכן המדהים

קרא עוד "
זירת העסקאות עולה שלב - מערכת טכנולוגית ייחודית שפותחה במשך מעל שנה ושאנחנו רושמ...

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג ועניין בתחום הנדל”ן, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן בארה”ב”. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.