סקירת שוק 2019

סנט לואיס, מיזורי

אוכלוסיית מטרו:

2.8 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

59,780 דולר

שיעור אבטלה:

59,780 דולר

חציון מחיר הבית:

127,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,185 דולר

ביתם של למעלה מ -2.8 מיליון אנשים, אזור המטרו בסנט לואיס הוא המטרו ה -21 בגודלו במדינה. זהו גם אחד משווקי הנדל”ן היציבים והמשתלמים ביותר כיום, בו משקיעים יכולים לרכוש בתים משפחתיים בודדים במחיר של עד 120,000 $ ולשכור אותם בקצת פחות מ -1% ממחיר הרכישה.

מדוע להשקיע כאן?

סנט לואיס פופולרית בקרב משקיעי נדל”ן בגלל כלכלתה היציבה, מרכז הטכנולוגיה ההולך וגדל, אוכלוסיית המטרו הגדולה ובעיקר שוק הדיור במחיר סביר. למרות שמחיר הדירות הממוצע באזור סנט לואיס עדיין נמוך מ- 200,000 $, ישנם כיסים רבים באזור המטרו (שכונות B / B-) עם נקודות כניסה משתלמות עוד יותר (120K – 130K $) עם שכירות חודשית בממוצע 1,100 $ – 1,200 דולר. גורם חיובי נוסף למשקיעים הוא ששוכרים מהווים 32% מהשוק, אשר אמור לגדול רק כאשר בני דור המילניום המשכילים הצעירים ממשיכים לנדוד לסנט לואיס בגלל שוק הדיור המשתלם.

  • # 3 השוק הטוב ביותר עבור המכללות האחרונות – ZipRecruiter
  • “סנט לואיס התפתחה בשקט לאחד ממוקדי ההיי-טק של המערב התיכון.” – CNN
  • המקום הטוב ביותר לרכוש נכס להשכרה בחורף 19 (כשהוא זול יותר) – איש עסקים פנימי
צפה בוידאו
Miami Deals
Nadlan Group

צפה בוידאו

מרכז העולמי של מיאמי. פרמוט. עדיין כמה יחידות זמינות בטרום הקונסטרוקציהמחירי מילואים. פרויקט זה העניק ויזה EB-5. אנא צרו קשר עם ליאו מיירקוב בטלפון: 130-8424500

קרא עוד "
זירת העסקאות עולה שלב - מערכת טכנולוגית ייחודית שפותחה במשך מעל שנה ושאנחנו רושמ...

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג ועניין בתחום הנדל”ן, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן בארה”ב”. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.