פוסט מספר 3 והיום אני רוצה לדבר על ה”שותף” השקט שנהנה מהרווחים שלך: המחוז-…

פוסט מספר 3 והיום אני רוצה לדבר על ה”שותף” השקט שנהנה מהרווחים שלך: המחוז- הפרופרטי טקס או בעברית הארנונה. דבר שעולה כל שנה באחוזים נאים שהעיריות בארץ רק יכולות לקנא בדלתא… כפועל יוצא מעליית הערך המבורכת בנכסים המחוז מנצל זאת להגדיל את רווחיו על ידי הוצאת מסמך באמצע השנה שנקרא היערכות לתשלום המס השנתי. במסמך זה אתה מגלה שהנכס שלך עלה בהרבה ביחס לשנה שעברה וכעת תידרש לשלם יותר למחוז. אז נכון העליית ערך מבורכת אולם הערכת המחוז אינה מדוייקת וזו משוערכת לרוב כמה אחוזים גבוה מהשיערוך האמיתי.
אז מה עושים? משלמים ומשלימים עם העליה? רוב האנשים כן אבל ישנו פיתרון לסוגיה וזה לערער. ובאמריקה כמו באמריקה יש פיתרון מקצועי בכסף. אז בשנה הראשונה כמו תמים נסיתי לערער עצמאית כי ניתנת לך האפשרות בטופס הכחול ששולחים לך אולם כמובן שנדחה ואתה נאלץ לשלם יותר בסוף. ואז בהתייעצות עם הברוקרית שלי ומנהלת הנכסים נותת לי רעיון של חברות אלו. מדובר בחברות שמאים מקצועיים שעושים עבודת דוקטורט על האזור כולל קומס וכו וממה שחוסכים לך גובים 40%. פייר אינף לדעתי. חוסכים לי כל שנה כמה אלפים בשווי הנכס וכנגזרת מכך משלם כמה מאות על אלפים פחות במס וכך אתה משלם על עליית הערך האמיתית.
חשוב לציין שאם שנה קודם שילמתה והסכמת זה יהיה המחיר ההתחלתי שהנכס ישעורך ולא תוכל לערער על פחות. לכן לדעתי מומלץ מהשנה הראשונה וכל נכס שנקנה ישר להשתמש בשירותי חברות אלו.
מה שיפה בסיפור שהחברה משתכללת וכבר לא צריך כל שנה לפנות שוב והם כבר פונים בשמך בצורה אוטומטית וכל זה ללא התחייבות.

אז פעם הבאה שאתם מקבלים את הודעת התשלום באמצע השנה לא לקבלה כמובן מאיליו תחפשו את החברות הללו שיעזרו. עלויות בין 40-50% מהחיסכון בתשלום השנתי. נניח חסכו 1000 דולר ייקחו 400 במצטבר זה הרבה כסף שיש לך מס’ נכסים.


דרגו עכשיו

13
הגב

Please Login to comment
13 שרשור תגובות
0 מענה לשרשור
0 עוקבים
 
התגובה שאהבו הכי הרבה
שרשור התגובות האהוב ביותר
0 כותבי התגובות
חבר בפורום נדלן ארצות הברית כותבי תגובות אחרונים
  הרשמו  
החדש ביותר הישן ביותר הכי מדורגות
הודעה על
אדמין

מישהו מכיר חברה מומלצת בטקסס בנושא?

דרגו עכשיו
אדמין

מעולה בדאלאס ממש קורעים אותי אני ינסה בשנה הבאה

דרגו עכשיו
אדמין

ממש מעניין , תדה

דרגו עכשיו
אדמין

פוסט אליפות!

דרגו עכשיו
אדמין

חבל שלא ידעתי את זה לפני ששילמתי את הארנונה שערכה עלה בעשרות אחוזים בשנה האחרונה 😬. מתנחם בכך שלפחות זה יעזור לאחרים.

דרגו עכשיו
אדמין

עשיתי אץ זה בניו יורק. זה נקרא Tax Grievance. עושה את זה עכשיו על שני הבניינים בקונטיקט שהראתי בהרצאה. יכול לחסוך אלפי דולרים. בניו יורק הורדתי 4000 דולר במיסים. הדרך שזה זה עובד שאתה מערער למחוז. המחוז אומר לא מוכן להוריד, כי הם יודעים שבית משפט מגביל את ההורדה ל 25 אחוז פעם בשנתיים. אז החברה שמתמחה הולכת לבית משפט ומראה קומפס ומשכנעת את השופט. אחרי שנתיים עושים שוב לעוד 25 אחוז עד שמגיעים למחיר השוק של המיסים. אלו החוקים בניו יורק. כל מקום חוקים אחרים.

דרגו עכשיו
אדמין

יש המלצה לחברה כזאת בטמפה פלורידה? היום שוחחתי עם חברה אחת ואמרו מאוחר מידי להגיש ערעור לשנה הקרובה (אמור לסגור על נכס החודש) המיסים קפצו ב35% משנה שעברה

דרגו עכשיו
אדמין

💖❤️👏

דרגו עכשיו
אדמין

באמת אחלה פוסט!👏

דרגו עכשיו
אדמין

Daniel
מידע מצוין! האם החברה שאתה עובד איתו עובד רק במחוז ההוא?

דרגו עכשיו
אדמין

אחלה פוסט,תודה דניאל

דרגו עכשיו
אדמין

רלוונטי גם לפליפים?
קניתי נכס ובאתר של המחוז אני רואה שהשווי שלו (והמס בהתאם) גבוה יותר ממחיר הרכישה.

דרגו עכשיו
אדמין

נושא מעולה דניאל שעוד לא דובר עליו מספיק. נדלנתי לנדלנפדיה תחת: ערעור על ה Property Tax או בעברית ערעור על הארנונה – Daniel Dahan!!! חזק ואמץ!

דרגו עכשיו

©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

בשימוש באתר זה אנחנו מאשרים את תנאי השימוש והפרטיות של האתר

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account

X