סקירת שוק 2019

פיטסבורג, פנסילבניה

אוכלוסיית מטרו:

2.3 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

59,000 דולר

שיעור אבטלה:

3.8%

חציון מחיר הבית:

73,000 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

858 דולר

עם אוכלוסייה של למעלה מ -2.4 מיליון בשבע מחוזות, האזור הסטטיסטי המטרופוליטן של פיטסבורג הוא העיר ה -22 בגודלה במדינה. “בורג” מכונה “עיר הגשרים” בזכות 446 הגשרים שלה, ו”עיר הפלדה “בבסיס ייצור הפלדה שלה לשעבר.

במשך עשרות שנים, פיטסבורג הייתה עיר על סף קריסה, אך לאחרונה היא עשתה קאמבק ענק לאור הזרקורים הלאומי. למה? רבים מכנים אותו “רנסנס פיטסבורג”. שכונות עוברות טרנספורמציה כמעט בן לילה. מלונות בוטיק יוקרתיים צצים בכל מקום, כלומר די מגניב על פי פורבס . שטחי משרדים חדשים נבנים גם הם וממלאים חברות טק מסיביות כמו אפל ואובר, וכל כך הרבה יותר!

לפי visitpittsburgh.com, “פיטסבורג גאה לדירוג בין המקומות המובילים לחיות, לעבוד ולבקר בארצות הברית. העיר שלנו מוכרת בעקביות עם השבחות של ארגוני הנסיעות והפיננסים הגדולים כאחת הערים החיות ביותר עם אחת הכלכלות הקיימות ביותר. אנו מכובדים כעיר מהשורה הראשונה למען חיות, תרבות וכלכלה מזה מספר שנים. “

כמו כן, בפברואר 2018 הודיעה UPMC על תוכניותיה להשקיע 200 מיליון דולר במרכז אימונולוגי בפיטסבורג. פקידי המחוז מצהירים כי הדבר יהפוך את פיטסבורג ל”מגנט עבור המדענים הטובים והמבריקים ביותר שירצו להגיע לכאן. ” זהו סימן מבטיח שמספר אפשרויות התעסוקה בפיטסבורג ימשיך לעלות בשנים הקרובות. זה ימשוך יותר אנשים לעבור לאזור פיטסבורג – יותר אנשים שיזדקקו למקום מגורים.

מדוע להשקיע כאן?

עיר הפלדה עברה בבירור מהפך גדול והפכה לעיר ברמה עולמית ובכל זאת, מחירי הדירות עדיין נמוכים מהממוצע הארצי. שילוב זה מהווה הזדמנות נהדרת לתזרים המזומנים בנוסף לסיכוי חזק לצמיחת מניות לטווח הארוך.

  • “# 3 העיר הגדולה הטובה ביותר לחיות” – WalletHub
  • “# 6 העיר הטובה ביותר עבור רוכשי בתים ראשונים” – איש עסקים פנימי
  • “# 11 העיר המשתלמת ביותר” – פורבס
  • “העיר 13 הכי בטוחה להקים משפחה” – שיחה טובה
  • “26 דירוגים שמוכיחים שפיטסבורג עדיפה מכל עיר אחרת” – מיוצר ב- PGH
  • “# 48 העיר הגדלה ביותר” – פורבס
  • “למה לעבור לפיטסבורג” – העברת Weleski
  • “# 7 ערים אליהן עוברות המילניום” – זְמַן
  • “# 1 העיר הטובה ביותר למשרות” – דלת זכוכית
  • “עיר מס ‘1 לצעירים לחיות על בסיס הזדמנויות עבודה, סבירות ומחיה” – רשימת דירות
צפה בוידאו
Miami Deals
Nadlan Group

צפה בוידאו

מרכז העולמי של מיאמי. פרמוט. עדיין כמה יחידות זמינות בטרום הקונסטרוקציהמחירי מילואים. פרויקט זה העניק ויזה EB-5. אנא צרו קשר עם ליאו מיירקוב בטלפון: 130-8424500

קרא עוד "

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג ועניין בתחום הנדל”ן, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן בארה”ב”. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.