סקירת שוק 2019

קנזס סיטי, מיזורי

אוכלוסיית מטרו:

2.1 מ '

הכנסה ביתית חציונית:

45,000 דולר

שיעור אבטלה:

3.9%

חציון מחיר הבית:

100,227 דולר

חציון דמי שכירות חודשי:

1,005 דולר

העיר הגדולה במיזורי והעיר השישית בגודלה במערב התיכון, קנזס סיטי, ידועה בספורט, מוזיקה (במיוחד ג’אז ובלוז), וברביקיו בסגנון קנזס סיטי. העיר נקראת לעתים קרובות גם “עיר המזרקות” עם למעלה מ 200 מאפייני מים יפים ברחבי העיר, שהיא יותר מכל עיר אחרת על פני כדור הארץ מלבד רומא. הכינוי האחר של KC הוא “פריז המישורים”, משום שיש בו גם שדרות יותר מכל עיר אחרת בעולם, למעט פריז.

לאחר שנים של הזנחה, מרכז העיר קנזס סיטי החל במאמץ התחדשות מאסיבי. מאז שנת 2000, העיר השקיעה מעל 6 מיליארד דולר לפיתוח אזור העיר התחתית עם בתים משותפים חדשים, דירות, משרדים, מסעדות, קניונים פנימיים וחיצוניים ומקומות בילוי. בשנת 2014, הקהילה העסקית האזורית של קנזס סיטי התכנסה להשקת KC Rising, המהווה חזון ארוך טווח עבור אזור קנזס סיטי הגדול כדי להאיץ את הצמיחה הכלכלית של אזור קנזס סיטי.

כיום, משימת KC Rising מונעת על ידי התקדמות לעבר שלוש תוצאות מדידות:

  • סחר: למכור יותר מוצרים ושירותים בעלי ערך רב מחוץ לאזור KC ולהגדיל את התחרותיות הגלובלית שלנו.
  • רעיונות: להניע חדשנות במשרדים ובאשכולות הקיימים באזור KC; לחזק את המערכת האקולוגית של יזמות ליצירת חברות ומשרות חדשות.
  • אנשים: לפתח, למשוך ולשמור על הכישרון הדרוש בכדי להגביר את קצב החדשנות של אזור KC ולהאיץ את צמיחת האזור.

מדוע להשקיע כאן?

קנזס סיטי מציעה גם היום הזדמנויות נהדרות לרכישה והחזקת השקעות נדל”ן. הסיבה: למרות ששכר הדירה עולה, מחירי הדירות עדיין בטווח של 50,000 – 130,000 $. ותוכלו לשכור בתים משפחתיים בודדים תמורת 1% ממחיר הרכישה בממוצע. המשמעות היא כמה דברים: קנזס סיטי עדיין זולה, ההזדמנות להרוויח הכנסה פסיבית הולכת ומשתפרת, וסביר להניח שצמיחה במניות לטווח הארוך.

  • “# 10 העיר הטובה ביותר לבעלות בתים להשכרה” – הרחוב
  • “עיר מס ’15 עם עלות מחיה נמוכה ביותר” – גוּמחָה
  • “# 13 העיר הטובה ביותר עבור רוכשי בתים בפעם הראשונה” – איש עסקים פנימי
  • “מקום 2 הטוב ביותר לחיות בו עבור נשים רווקות” – שוק קווית
צפה בוידאו
Miami Deals
Nadlan Group

צפה בוידאו

מרכז העולמי של מיאמי. פרמוט. עדיין כמה יחידות זמינות בטרום הקונסטרוקציהמחירי מילואים. פרויקט זה העניק ויזה EB-5. אנא צרו קשר עם ליאו מיירקוב בטלפון: 130-8424500

קרא עוד "
זירת העסקאות עולה שלב - מערכת טכנולוגית ייחודית שפותחה במשך מעל שנה ושאנחנו רושמ...

הידוע בעיקר בזכות הפיאסטה הבלונית השנתית שלה וכמסגרת המופע להופעה של AMC “שוברים רע”, אלבוקרקי, ניו מקסיקו, הוא אזור מטרופולין עשיר בתרבות ויפה באופן טבעי. אלבוקרקי היא גם אחת הערים הגדולים בדרום-מערב העיר, עם אוכלוסייה מגוונת וכמה ממפעלי המחקר ההיי-טק המובילים במדינה, כולל מעבדות סנדיה הלאומית, אינטל ואוניברסיטת ניו מקסיקו. במקביל, המסורות התרבותיות שלה ממשיכות להיות חלק מהותי מחיי היומיום בעיר. עם רגל אחת בעבר, רגל אחת בהווה ושתי העיניים לעתיד, אלבוקרקי הוא מקום מרתק לבקר בו ומקום טוב עוד יותר להתקשר אליו הביתה. (מקור: (https://www.visitalbuquerque.org/about-abq/history/)

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

האם כבר קיימת מושב אסטרטגיה? בקר בפורטל המשקיעים

ליאור לוסטיג

ליאור לוסטיג מנכ"ל - פורום המשקיעים בחו"ל

ליאור לוסטיג הוא משקיע נדל”ן מנוסה הפעיל בתחום בישראל ובארה”ב מאז 2007. לליאור ניסיון רב ברכישה וניהול של נכסים יחידים ורב-משפחתיים.
ליאור מנהל כיום את פורום משקיעי הנדל”ן, המחזיק במותג ועניין בתחום הנדל”ן, את קבוצת הפייסבוק ואתר “פורום הנדל”ן בארה”ב”. ליאור רב תכליתי במגוון רחב של שווקי השקעות בארצות הברית ונותן פתרונות למשקיעים באמצעות החברה.