שיחת ייעוץ מקיפה להשקעת הנדל”ן הבאה שלכם

שלום חברים,

כחלק מניהול הפורום והקהילה, יוצא לנו לדבר עם לא מעט יזמים ולשמוע על מאפייני מרבית איזורי ההשקעה בארצות הברית.

כמו כן בכל ראיון ופגישה עם יזם אנחנו למדים על היתרונות והחסרונות של האיזור שבו הוא משקיע.

כמו שאתם יודעים, לכל משקיע יש קריטריון שונה להשקעה – חלק מחפשים תשואה גבוהה ומוכנים לקחת סיכונים, חלק מעדיפים תשואה נמוכה יותר אך באיזור בטוח שאין בו סיכון גבוה של תנודתיות רבה, חלק מחפשים פליפ, חלק מחפשים השקעה במולטי פמלי, חלק רוצים להשקיע לבד, וחלק רוצים להכנס להשקעה בסינדיקציה עם אחרים או השקעה עם יזם ששם בעסקה חלק מכספו הפרטי ומלווה את תהליך ההשקעה מהתחלה ועד הסוף ולפעמים גם מוכן להיות מנטור שמלמד את המשקיע באופן פעיל על כל פעולה בתהליך ההשקעה כך שהמשקיעים מקבלים גם ערך לימודי מההשקעה.

כמו כן במידה ואתם מחפשים דרכים ללמוד נדל”ן באופן ראשוני או להרחיב את ידיעותיכם, נוכל להמליץ לכם על מסלולי לימוד שונים ולהסביר על ההבדל ביניהם, והחלק הנהדר הוא שלחברי מועדון הנדל”ן של נדל”ן ולעניין יש הנחות משמעותיות לכל מה שקשור בנדל”ן – הנחה משמעותית בדמי הניהול בהשקעה עם כל אחד מהיזמים שעובדים איתנו, תוכניות לימוד מוזלות במסגרת הפורום, הנחות בפתיחת חשבון בנק, פתיחת חברה, רכישת ציוד לשיפוץ, בעלי מקצוע כגון עורכי דין, יועצי מס בישראל וארצות הברית, אינספקטורים, חברות ביטוח ועוד ועוד.

אז חברים – נשמח לייעץ לכם ולבנות בשבילכם את המסלול המלא להשקעה.

ביחרו את סוג הייעוץ שמתאים לכם ואת הזמן שנוח לכם ביומנים שלמטה.

בהצלחה!


ייעוץ מורחב של שעה לעזור לכם בקביעת מטרות ויעדים


ייעוץ של שעה לגבי מימון למשקיעים זרים עם צוות הבנקאים והברוקרים שלנו


ייעוץ לגבי בחירת מנטור לתוכנית מנטורמיינד או ייעוץ אישיייעוץ וידאו אישי אחד על אחד ומורחב עם מנטור מתוכנית מנטורמיינד


ייעוץ לחברה או יזם שמעוניינים להגדיל את החשיפה הפרסומית שלהם באמצעות הפורום


קביעת מועד לראיון פודקאסט (מותנה באישור ראשוני)


The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment.

©2020 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X
X