שיחות ייעוץ להשקעות נדל”ן

שיחות ייעוץ להשקעות נדל”ן

שיחת ייעוץ מקיפה להשקעת הנדל”ן הבאה שלכם

שלום חברים,

כחלק מניהול הפורום והקהילה, יוצא לנו לדבר עם לא מעט יזמים ולשמוע על מאפייני מרבית איזורי ההשקעה בארצות הברית.

כמו כן בכל ראיון ופגישה עם יזם אנחנו למדים על היתרונות והחסרונות של האיזור שבו הוא משקיע.

כמו שאתם יודעים, לכל משקיע יש קריטריון שונה להשקעה – חלק מחפשים תשואה גבוהה ומוכנים לקחת סיכונים, חלק מעדיפים תשואה נמוכה יותר אך באיזור בטוח שאין בו סיכון גבוה של תנודתיות רבה, חלק מחפשים פליפ, חלק מחפשים השקעה במולטי פמלי, חלק רוצים להשקיע לבד, וחלק רוצים להכנס להשקעה בסינדיקציה עם אחרים או השקעה עם יזם ששם בעסקה חלק מכספו הפרטי ומלווה את תהליך ההשקעה מהתחלה ועד הסוף ולפעמים גם מוכן להיות מנטור שמלמד את המשקיע באופן פעיל על כל פעולה בתהליך ההשקעה כך שהמשקיעים מקבלים גם ערך לימודי מההשקעה.

כמו כן במידה ואתם מחפשים דרכים ללמוד נדל”ן באופן ראשוני או להרחיב את ידיעותיכם, נוכל להמליץ לכם על מסלולי לימוד שונים ולהסביר על ההבדל ביניהם, והחלק הנהדר הוא שלחברי מועדון הנדל”ן של נדל”ן ולעניין יש הנחות משמעותיות לכל מה שקשור בנדל”ן – הנחה משמעותית בדמי הניהול בהשקעה עם כל אחד מהיזמים שעובדים איתנו, תוכניות לימוד מוזלות במסגרת הפורום, הנחות בפתיחת חשבון בנק, פתיחת חברה, רכישת ציוד לשיפוץ, בעלי מקצוע כגון עורכי דין, יועצי מס בישראל וארצות הברית, אינספקטורים, חברות ביטוח ועוד ועוד.

אז חברים – נשמח לייעץ לכם ולבנות בשבילכם את המסלול המלא להשקעה.

ביחרו את סוג הייעוץ שמתאים לכם ואת הזמן שנוח לכם ביומנים שלמטה.

בהצלחה!


ייעוץ מורחב של שעה לעזור לכם בקביעת מטרות ויעדים


ייעוץ של שעה לגבי מימון למשקיעים זרים עם צוות הבנקאים והברוקרים שלנו


ייעוץ לגבי בחירת מנטור לתוכנית מנטורמיינד או ייעוץ אישיייעוץ וידאו אישי אחד על אחד ומורחב עם מנטור מתוכנית מנטורמיינד


ייעוץ לחברה או יזם שמעוניינים להגדיל את החשיפה הפרסומית שלהם באמצעות הפורום


קביעת מועד לראיון פודקאסט (מותנה באישור ראשוני)


בפורום זה תוכלו להתייעץ על כל נושא מתחום הנדל”ן בארה”ב, בנושאים כמו איך לפתוח חשבון בנק בארה”ב, איך לפתוח LLC, מה האיזורים המומלצים להשקעה כיום, איזור שכל אחד יכול לספר על כל העסקאות המוצלחות שעשה מא’ עד ת’ וכמו כן על הפאשלות, ניתוח של איזורים ספציפיים ביחד, משאל על האיזור המועדף על כולם להשקעה, אתרים מומלצים, הדרך הטובה ביותר להמיר כספים וכו’. כולנו מחפשים השקעות, ואנחנו בטוחים ש 100 מוחות ומנתחים עובדים יותר טוב ממוח אחד אז אל תתביישו להעזר במומחים שבפורום. הנהלת הפורום אינה אחראית לשימוש בתכני הפורום ואינה נושאת באחריות כלשהי לנכונות המידע. השימוש במידע נעשה באחריות המשתמש והמפרסם. בעת פרסום מידע בפורום, אתה מוותר על כל טענת זכויות יוצרים ואתה מאשר כי הנהלת הפורום יכולה לעשות שימוש חוזר במידע זה בכל דרך שמתאימה לך ובכל מדיה. שיהיה לכולנו בהצלחה!

All content listed here is Copyright © 2019

978-600-8229
X