ארה"ב או ישראל - איפה כדאי להשקיע?

שלום חברים,
בהמשך לסאגת המימון, השאלה היומית היא: מדוע לגופי מימון אכפת האם המימון הוא לנכס השכרה או למגורים/חופשה? ומה אפשר לעשות בנדון כדי לקבל את תנאי מימון טובים יותר?
אודה לעצות מבעלי ניסיון.

קישור לפוסט המקורי בפורום נדל"ן ארצות הברית בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Tags:

2
הגב

Please Login to comment
2 שרשור תגובות
0 מענה לשרשור
0 עוקבים
 
התגובה שאהבו הכי הרבה
שרשור התגובות האהוב ביותר
0 כותבי התגובות
admin כותבי תגובות אחרונים
  הרשמו  
החדש ביותר הישן ביותר הכי מדורגות
הודעה על
חבר אנונימי בפורום
אדמין

כי שזה למגורים ההכנסה שלך (משכורת) אמורה להיות מקור הכיסוי/תשלום.
שאתה קונה נכס להשכרה, הכיסוי/תשלום בא מהתזרים של השכירות.
שכר/משכורת הוא דבר די קבוע ונחשב יציב בעוד ששכירות, לא תמיד! יש דיירים שעוזבים, יש עמלות לסוכנים על דיירים חדשים, יש תיקונים ובלאי… לא כל חודש הכסף נכנס במלואו.
החתמים של הבנקים מתייחסים לנכסים להשכרה, כבעלי מרכיב סיכון גבוהה מנכס למגורים.

חבר אנונימי בפורום
אדמין

לא אומר שזאת באמת הסיבה. אבל לפי מה שאני מכיר, וגם נשמע לי די הגיוני, כאשר הנכס הוא למגורים / חופשה ( אין הכוונה לאיירבנב) יש יותר סיכוי שתשמור על הבית, תדאג לו . ולכן יש סבירות נמוכה יותר שיהיו בעיות בבית שתאלץ לממן מכיסך ולתקן. כאשר הנכס להשכרה, סטטיסטית הסבירות היא שהשוכרים לא ישמרו על הנכס באותה צורה. בנוסף, ואפילו יותר משמעותי, המצב שבו אין לך שוכרים, ואז לא תוכל לשלם את המשכנתא. שמדובר בבית הפרטי שלך יש פחות סיכון לאיחור או לאי עמידה בתשלומים, בגלל שאתה פחות תלוי בגורמים כמו הדיירים. הבנק נותן ריבית גבוהה יותר בעסקאות שכירות,… קרא עוד »

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment. ©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X