אשמח לשמוע על אזורים מומלצים להשקעה בסכומים של 40K ב , Indianapolis Detroit וJacksonville

שלום לכל חברי הקבוצה!
אשמח לקבל את עצתכם בעניין השקעות נדל״ן בארה״ב. מנסיונכם האישי, מה הייתם עושים עם הון עצמי של 200k$? איך הייתם מתחילים לבנות עתיד כלכלי טוב יותר עם סכום כזה? אני אזרח ותושב ארצות הברית עם זכאות למשכנתאות.
תחילה חשבתי לקנות נכס אחד במזומן, ולאחר מכן הגעתי למסקנה שזו טעות ועדיף לפצל את זה לשני נכסים או יותר בכדי למנף את הכסף.
אני חושב להשקיע באזור אטלנטה מאחר ומשפחתי מתגוררת שם. וחשוב לי לציין שאני לא מחפש הרפתקאות כמו עסקאות פליפ או תשואות של 12% או יותר באזורים קשים. באופן כללי מחפש שילוב של מינוף ו-income.

קישור לפוסט המקורי בפורום נדל”ן ארצות הברית בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Tags:

הגב

Please Login to comment
  הרשמו  
הודעה על
חבר פורום
אדמין

היי אורן, הכל מתחיל מתכנון אסטרטגיה וזה הכי נכון לעשות באופן אישי ופרטני. כללית, כמו שזה נשמע לי מתאים לך כרגע להתחיל עם נכסי רנטל סי פלוס / בי מינוס בשווקים איטיים. תוודא לפני זה מול הבנקים שהם יתנו לך על זה הלוואה (בזמן הרכישה או בהמשך).
כמובן שיש עוד המון מה לוודא וקצרה היריעה. מה שבטוח זה שחשוב שתעשה את זה *רק בליווי צמוד* של מישהו עם ניסיון!
בהצלחה!

חבר פורום
אדמין

לדעתי זה רעיון טוב להשקיע קרוב לאיפה שאתה גר. במיוחד בהתחלה. ככה תוכל ללמוד את השטח מהרגליים וסביר להניח שיש איזורים שאתה כבר מכיר.

חבר פורום
אדמין

אתה יכול להשתמש בסכום הזה באמת לכמה נכסים – וכהון ראשוני. יש כמה בנקים שנותנים משכנתאות לזרים, תחפש Foreign National Mortgages בגוגל.
תלמד את השוק שאתה רוצה להשקיע בו – גידול באוכלוסיה, במקומות עבודה, מחירי דירות, איזה איזורים מתפתחים שם, בסמוך לאיזורים יקרים ושאוכלוסייה חדשה מגיעה אליהם (ג’נטריפיקציה).
תבדוק שכירויות כדי לגלות את התשואה הצפויה, ותוריד מזה בערך 30-40% בהחמרה כדי לדעת איזה תזרים יהיה לך בסוף כל חודש (עלויות של ביטוח, תיקונים, חברת ניהול, נכס לא מושכר וכדומה)

חבר פורום
אדמין

רכישת מספר נכסי Turnkey Single Family מתחת למחיר השוק כשהם משופצים ומושכרים עם שוכרים והיסטוריית תשלומים טובה ורציפה, חברת ניהול אמינה עם מינימום הוצאות על הנכסים (בהנחה שהם עברו שיפוץ)
לאחר מספר שנים לבצע Refinance ולקנות נכסים נוספים להשכרה וחוזר חלילה

חבר פורום
אדמין

בשלב ראשוני הייתי ממליצה ללמוד טוב את השוק שבו אתה רוצה להשקיע ואז להשקיע בנכס או שניים בשכונה טובה. לקנות בית מתחת למחיר השוק (לא דירה כי הערך לא עולה כ”כ עם השנים) באזור עם עליית ערך, ביקוש רב, ושכירות גבוהה.
וכשתרצה למכור תוכל להרוויח על הנכס ולקנות עוד נכסים…

חבר פורום
אדמין

תודה אורן על השאלה. שאלה מצויינת. בבקשה לענות לאורן תשובות ענייניות ולא פרסומיות. תודה לעונים.

©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X