קורס השקעות נדל"ן לנשים שיתן לך ביטחון להשקיע נכון

בקורסי נדל"נשי 95% מהבוגרות הצליחו לפרוץ את המחסום הפחד והשקיעו בנדל"ן

במרחב נשי מעצים תקבלי ביטחון, ידע וכלים

שיאפשרו לך לעבור ממצב של חשש והימנעות

למצב של עשיה חכמה ועצמאית בתחום הנדל”ן

תבני לך ולמשפחתך עוגן ויציבות כלכלית

כי נדל”ן הוא תחום ההשקעות הותיק והיציב ביותר בעולם!

הקורס כולל:

5 מפגשים פרונטליים -בכל מפגש 2 שיעורים (סה”כ 10 שיעורים פרונטלים)

6 שיעורים אינטרנטיים

1 שיעור פרטי- שיחת מיקוד לבניית תוכנית השקעות אישית

סה”כ -17 שיעורים- 44 שעות אקדמאיות

הנושאים שתלמדי בקורס:

1. פיתוח שפה וחשיבה נדלנ”ית- מושגים חשובים, סוגים עסקאות ואיך לבחון אלה (אקזיט, השבחה, השכרה, טווח קצר, טווח ארוך) חוקים שחייבים להכיר.

2. מה נכון עבורך- סוגי השקעות נדל”ן (מניב, מגורים, מסחרי, חקלאי), הכנת תוכנית עבודה אישית לבניית תיק השקעות נדל”ן.

3. מימון העסקה- דרכים להשגת מימון, איפה מסתתר הכסף, תכנון כלכלי נכון, לקיחת משכנתא או הלווה חכמה, ניהול סיכונים, בניית תוכנית עסקית להשקעה רווחית.

4. איך סאקאא את העסקה המושלמת- איך עושים מחקר שוק מקיף ומעמיק בארץ ובחו”ל, הערכת שווי של נכס, תרגול ניתוח עסקאות.

5. הכרות עם שווקים שונים בארץ ובחו”ל- בחינה של תוכנות עסקיות שונות, ההסכמה מסקנות וקבלת החלטות לביצוע עסקה.

6. סגירת עסקה- כלי לניהול משא ומתן מנצח, תהליך סגירת עסקה, הכרות עם הסכם המכר, דגשים על עבודה עם עורך דין.

7. ניהול נכס מושכר- חוק השכירות החדש, איך מוצאים שוכרים טובים, ניהול נכסים באופן שוטף, דגשים להסכם השכירות.

8. התחדשות עירונית- תמא 38, פינוי בינוי, תהליך ייזום של פרויקט, עבודה מול ייזמים, הערכת כדאיות רכישה של נכס בפרויקט, בדיקת היתכנות פרויקט.

במהלך הקורס המשתתפות עושות מחקרי שוק, מתרגלות הכנת תוכנית עסקית ומקבלים פגישת יעוץ אישית לבניית תוכנית השקעות אישית.

הקורס יתקיים בימי רביעי החל מ 13/11/19 בתל אביב למשך 5 שבועות - בתאריכים הבאים:

13/11, 20/11, 27/11, 4/12, 11/12

בשעות 17:00 עד 21:00

מיקום: סמינר הקיבוצים- תל אביב, דרך נמיר 149

מה ההשקעה שלך? מחיר המלא - 6590 ש"ח מחיר לחברות פורום נדל"ן ולעניין

5490 ש"ח

קוד קופון: פורום * עד 10 תשלומים בקרדיט

בוגרות הקורס מספרות ...

רוצה להרשם או לשאול אותנו משהו? מלאי פרטים ונחזור אליך

הנה כמה תשובות לשאלות חשובות שוודאי עולות בראשך ...

כולם אומרים לי להיזהר מהשקעות נדל"ן ....

בכל השקעה כמו גם בנדל"ן קיים סיכון, ככל שיש לך יותר ידע ומישהי מקצועית ניסיון לומד ממנה ולהפוך איתה, שיכולה לאתר השקעה טובה, ולדעת להעריך את הסיכון מול הסיכוי שלך להרוויח. בקורס תלמדי איך לאתר השקעות טובות, לבחון את רמת הסיכון שלה, להכין תוכנית עיסקית שבה יש ניהול סיכונים ולקבל החלטות נבונות מתוך ידע וביטחון. במציאות של היום הרבה יותר מסוכן לא לעשות כלום ולא לדאוג לעתיד הכלכלי שלך בעצמך.

מה אם אין לי כסף להשקיע?

נשים רבות חושבות שאין להן יכולת כלכלית להשקיע אך לאחר שאנו מקיימות איתן שיחת יעוץ אישית, שניתנת במתנה למשתתפות הקורס, הן מגלות שיש להן מקורות מימיון שונות שהן לא חשבו עליהן קודם. גם אם את חושבת שזה לא המצב שלך, את יכולה להיות מופתעת, כמעט כולן מגלה איפה הכסף מסתתר.

למה כדאי להשקיע בנדל"ן?

במציאות היום קשה לחיות בכבוד רק מהכנסה שנוצרת מעבודה, לכן נשים רבות מרגישות שהן נמצאו בהישרדות יומיומית ונאלצות לעבוד קשה, לוותר על הרצונות וההגשמה העצמית שלהן. באמצעות השקעות נדל"ן חכמות את יכולה ליצור לעצמך הכנסה נוספת שתאפשר לך לחיות ברווחה כלכלית ושקט נפשי. הכנסה פאסיבית היא הכרחית עבורך והיא בטוחה את העתיד הכלכלי שלך ואת הפנסיה.

למה כדאי לי לעשות קורס השקעות נדל"ן?

השקעות נדל"ן זה תחום מורכב ויש לבדוק דברים לעומק לפני שמשקיעים. את וודאי לא רוצה לקחת סיכונים מיותרים ולאבד את הכסף שלך. בקורס תלמדי לבחון את ההשקעה בעצמך, תלמדי איזה שאלות עליך לשאול כדי לוודא שלא עובדים עליך ותגלי איזה השקעה הכי מתאימה לצרכים וליכולות הכלכליות שלך ומביאה אותך להגדיר את החלומות שלך.

למה כדאי להשקיע בנדל"ן?

במציאות היום קשה לחיות בכבוד רק מהכנסה שנוצרת מעבודה, לכן נשים רבות מרגישות שהן נמצאו בהישרדות יומיומית ונאלצות לעבוד קשה, לוותר על הרצונות וההגשמה העצמית שלהן. באמצעות השקעות נדל"ן חכמות את יכולה ליצור לעצמך הכנסה נוספת שתאפשר לך לחיות ברווחה כלכלית ושקט נפשי. הכנסה פאסיבית היא הכרחית עבורך והיא בטוחה את העתיד הכלכלי שלך ואת הפנסיה.

ערכת סודות המכירה שלי-

קורס אינטרנטי למכירת הבית ללא תיווך, כל סודות המכירה של המתווכים נחשפים. 10 שיעורים אינטרנטיים מצולמים - שווי המתנה 1,490 ש"ח

ליווי להשקעה-

כתלמידת הקורס של נדל"נשי את אף פעם לא לבד. לאחר היעוץ האישי אנחנו ממשיכות לשמור על קשר ומלוות אותך בת דרך ההשקעה. אנו זמינות לך לשיחות טלפון והתיעצויות ככל שתצטרכי, עם הרבה סבלנות ואהבה. שווי הליווי 5000 ש"ח.

חברות במועדון נדל"נשי-

להיות חלק מקהילת נשים משקיעות נדל"ן, שלומדות ומתפתחות, משקיעות יחד ומעצימות זו את זו. בקבוצת פיסבוק סגורה תוכנה לשתף פעולה וללמוד, להגיע למפגשי העשרה ולמידה משותפת ולגלות הזדמנויות להשקעות נדל"ן חכמות בליווי מקצועי.

מי אנחנו?

דליה מזעקי מוזס– MBA אנליסטית, ניסיון מקצועי מעל 20 שנה בעולם העסקי פיננסי, ניסיון ניסיון בתחום הבנקאות וההייטק. משקיעת נדל”ן מעל עשור, בארץ ובחו”ל. בוגרת קורס מנהיגות נשית בויצ”ו וקורס דירקטוריות בבר אילן, פעילה חברתית להעצמה נשית וצמיחה אישית וכלכלית.

שרון מוזס ביטון – אשת נדל”ן עצמאית, גדול MA מומחית באסטרטגיות שיווק ומכירות בתחום הנדל”ן, ניסיון של למעלה מ 12 שנים ומאות עסקאות מגוונות, משקיעת נדל”ן בארץ ובחו”ל, ייזמית נדל”ן, יועצת למשקיעים וייזמים ומנטורית לנשים בתהליכי יציאה לעצמאות כלכלית וצמיחה עסקית.

רוצה לשאול אותנו משהו? מלאי פרטים ונחזור אליך

החלטת להרשם? את מדהימה!

קוד הקופון לקבלת ההנחה הוא: פורום