אשמח לחוות דעת מקצועית ואובייקטיבית על העיר חריש. פניה לאן? השקעה נבונה? שמועות …

מישהו פה חייב להתחיל לדבר על המלך העירום... כולם מדברים לאחרונה על הירידה בהתחלו...
אשמח לחוות דעת מקצועית ואובייקטיבית על העיר חריש. פניה לאן? השקעה נבונה? שמועות על התחרדות העיר וכו'

קישור לפוסט המקורי בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

Responses

 1. שלום, כתושב ובעלים של משרד עורכי דין בחריש אני רואה את ההתפתחות המדהימה של חריש מדי יום, אין לי ספק שבתקופה של כ-5 שנים, לא נצליח לזהות את המקום לטובה. ובכלל חריש תהפוך לעיר מבוקשת מאוד דבר שבאופן טבעי יגרום למחירי הדירות לעלות. ולשאלתך – . חריש תהפוך לעיר אטרקטיבית צעירה מגוונת ומבוקשת. כהשקעה זוהי ללא ספק השקעה טובה לטווח הארוך ובנוגע להתחרדות – לא כך הדבר בפועל… שמועות חסרות כל בסיס.

 2. בוודאי שהוקצע שטח למסחר ותעסוקה, שכונה שלמה שנקראת ‘מעו’ף’, מרכז עסקים ופיתוח, מעבר לכך, בחריש פועלת’ ועדה מיוחדת לתכנון ובנייה ‘ שתהליך אישור תב’ ע לוקח כארבעה חודשים בלבד, ועדה שלא קיימת בשום עיר אחרת במדינה.
  מתקיים מו”מ מתקדם מאוד עם הישובים השכנים ובקרוב יאושר אזור תעשיה נוסף.
  לסיכום, זה הזמן לרכוש למגורים ובוודאי להשקעה לטווח בינוני /ארוך!

 3. הבעיה היחידה בחריש שבתבע לא הוקצו שטחי מסחר ותעשייה
  מה שיגרום לחריש להחלש, במתאר ניתן לראות הקצאה רק לבנייה רוויה מאחר ובעבר השטח יועד לציבור החרדי..
  זאת שאלה גדולה אם העיר תחזיק מעמד מהכנסות הארנונה ללא תעשייה ומסחר..ידוע שמתקיימת מלחמה בין מועצת מנשה ולבין חריש על דרישת קרקעות למסחר וכרגע אין ממש פיתרון..
  מניחה שיש אופק כלשהו
  בשורה התחתונה ומטבע הדברים השקעה בחריש היא חיובית כשלעצמה, ככל שהאיכלוס של הדירות מתקדם הביקוש גדל והמחירים עולים..
  זאת כבר עובדה בשטח

 4. כרגע יש שם תשואה שלילית , המדינה עומדת מאחורי הפרויקט הזה והמטרה בסופו של דבר להקים שם את מודיעין החדשה . מאמין שתוך עשור עם התקדמות הקמת התשתיות החינוך מתנסים וכו זו תהיה עיר טובה כי מגיעים לשם הרבה אנשים טובים

 5. דירות בחריש מושכרות תוך חודשיים בממוצע, כבעלים של משרד תיווך בעיר החדשה ומכיר היטב את התוכניות לעתיד, אני מאמין שבתקופה של 3-5 שנים, מחירי הדירות בעיר יהיו כ בישובים השכנים, פרדס חנה וחדרה, דווקא מהסיבה שהעיר בשלבי פיתוח ראשוניים, זה הזמן לרכוש להשקעה. Idan Shirin מוזמן לשמור את ההמלצה.

 6. רק אני מסתכלת על השקעה בנדל”ן לטווח הארוך? חסרים נתונים לשאלה שלך. מה הציפיה שלך מההשקעה? האם זה מגיע מכסף נזיל או שאת מצפה להחזר השקעה בטווח קצר?
  את מצפה לקבל גם תשואה שוטפת או רק לרווח הון? והשאלה האחרונה: מה האלטרנטיבה שלך להשקעה?
  יש ערים בארץ, לפחות שתיים שדיברו עליהן בדיוק כמו שמדברים כאן על חריש. לכי תראי את המחירים עכשיו.
  אגב, אף אחד כאן לא נביא אבל אפשר לנסות לנבא לפי קצב הבניה הנוכחי בארץ שכנראה לא ישתנה בהרבה ובקצב ההתרבות, הנישואין והגירושין כאן, יש כאן מחסור בהיצע.

 7. אם אינני טועה התשואה ההונית בעיר זו הינה שלילית. לא רק שאין עליית ערך מדובר על ירידת ערך הנכס כמו כן ישנה הצפה של דירות בעיר זו ללא שום ביקוש. מספיק לבחון את השטח ולצפות בעשרות שלטי מכירה/השכרה המתנופפים ברחבי חזית המבנים.