שלום לכולם. שאלה לי: אני מנהל חשבון בנק ב PNC בנק בארצות הברית כבר…

שלום לכולם. שאלה לי: אני מנהל חשבון בנק ב PNC בנק בארצות הברית כבר…

שלום לכולם. שאלה לי: אני מנהל חשבון בנק ב PNC בנק בארצות הברית כבר שנה. החשבון מתנהל מצוין וגם קיבלתי מהם דביט קרד. עכשיו קיבלתי מהם גם הצעה לקרדיט קרד, אבל מנהל הסניף ציננה את התלהבותי ואמרה שבסופו של דבר הם לא יאשרו לי את זה כי אין לי סושיאל סקיוריטי נאמבר. יש למישהו רעיון איך בכל זאת אפשר לקבל את הקרדיט קרד הנכסף?..

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

התמודדות עם לחצים ושינויים בעולם הנדל״ן

מה הולך קבוצה יקרה? אז השבוע אני נכנס לנעליים הגדולות של ״יזמי השבוע״, מודה לליאור על הבמה. אז בכמה מילים עליי ועלינו, אני בעלים משותף של חברת סייפטינט, פועלים בשמונה שנים האחרונות באורלנדו, פלורידה כסוכנות נדל״ן למשקיעים מקומיים ומשקיעים רחוקים. השבוע אתחיל עם פוסט מעט שונה מהתכנים הרגילים שלי, הנושא הוא התמודדות עם לחצים ושינויים…

Responses

 1. הכרטיס סקיורד בונה לכם את הקרדיט אך אין לו חשיבות מעשית עד שתקבלי סוציאל – אבל היתרון שברגע שתקבלו סוציאל יהיה לכם הסטוריה שהיא קריטית לבניית קרדיט סקור. ככה אני עשיתי ואם לא הייתי עושה ישר כשהגעתי לארה”ב עוד לפני שהיה לי סוציאל הקרדיט שלי היום היה הרבה יותר נמוך כי יש פרמטר של ממוצע חיי הקרדיט וכל פעם שלוקחים משכנתא הממוצע מן הסתם קטן אם לא היה לי את הקרדיט קארד הראשון שלקחתי לפני שמונה שנים הקרדיט שלי היה הרבה יותר נמוך למרות שהוא מושלם בלי שום חריגות

 2. מהנסיון שלי, אפשר לבנות קרדיט סקור מכרטיס אשראי גם כשהחשבון הבנק פרטי. העניין הוא שהבנק לא יתן לך הלוואה בלי תלושי שכר בארה״ב, אזרח/גרין קארד… ככה שהקרדיט סקור לא רלוונטי במקרה הזה.
  תזכור גם שכל שנה משלמים כ 40 דולר על הכרטיס.
  בסוף זה נוח לקניות באמזון/ איביי וכו׳ אבל לא יותר מזה…
  כרטיס אשראי לחשבון עסקי לעומת זאת, מאפשר לך אחרי שנתיים לקחת הלוואה (לא יודע באיזה תנאים…).

  כל זה מבירורים שעשיתי לאחרונה מול בנק אוף אמריקה

 3. היי יאיר,
  הסיכוי לקבל הלוואה מבנק גדול לאור העובדה שיש לך כרטיס אשראי-לא בשמיים.

  במקרה של משכנתא הם רוצים w-2, קרדיט טוב-ולא רק מהקרדיט קארד, כושר החזר,
  LTV-Loan to Value
  ועוד.

  ולגבי הקש באק, זה ממש גרושים וזה רק עם כרטיסים מאוד מסויימים כמו
  Discover

  יותר פשוט לקבל כרטיס אשראי של אחת החנויות הגדולות, ומשם לעבור לכרטיס של בנק.

  וזה עדיין לא מבטיח שתקבל הלוואה.

  בשורה התחתונה, לא הייתי סומך על הלוואה, מצד שני עוד כרטיס אשראי לא יכול להזיק.

  בהצלחה

 4. יש אפשרות להוציא secure credit card, אתה צריך לסגור בבנק סכום ותמורתו נותנים לך קו אשראי בכרטיס (סגרת 1000$, אתה יכול להשתמש באשראי בסכום הזה).
  לאחר תקופה מסויימת (שנה+-) כשרואים שאתה משתמש בכרטיס, משלם בזמן ואין איתך בעיות מחזירים לך את מה שהפקדת ועכשיו יש לך כרטיס אשראי רגיל ללא פיקדון, אחרי עוד תקופה מגדילים לך את האשראי וכו׳.