אנחנו צריכים לתת את המוכרים סיכוי? אנחנו קונים בפעם הראשונה ויש לנו סוכן של…

אנחנו צריכים לתת את המוכרים סיכוי? אנחנו קונים בפעם הראשונה ויש לנו סוכן של…


אנחנו צריכים לתת את המוכרים סיכוי?

אנחנו קונים בפעם הראשונה ויש לנו סוכן של הקונה. הוא מישהו שאני מכיר אישית דרך העבודה שלי קשורה במשך 4 שנים והוא היה נהדר.

בעלי ואני כבר קניות בשוק במשך זמן מה עכשיו באינטרנט אבל התאהבנו מלכתחילה סיירנו. המיקום מושלם, המתחם שקט ויפה, הדירה נמצאת בקצה התחתון של טווח התקציב שלנו, ונראה שהיא מתוחזקת היטב. היינו בסדר גמור עם מתן הצעה מחיר מלא, שכן היה לכאורה הצעה אחרת על השולחן ואנחנו לא מרגיש כמו להיכנס למלחמה ההצעה.

ובכן, המוכר רוצה לסגור על 23 מרס (אנחנו יכולים לעשות את העבודה), אבל רוצה לצאת ב 25. אנחנו מוצאים את זה מגוחך ואנחנו לא רוצים להיות אחראי על כל דבר שהוא עושה בתוך 2-3 ימים. הוא גם לא רצה לשלם עבור אחריות הביתה אשר מצאנו מוזר. הוא היה מוכן לדפוק 500 מהמחיר של הבית, אבל עדיין לא רוצה לשלם עבור האחריות. היינו מבולבלים על למה הוא לא רק לקבל הצעה מחיר מלא מאיתנו כמו שהוא.

אמרנו לו מפתחות בעסקה קרובה או לא. הוא קיבל את ההצעה שלנו באופן אקראי בלילה. המתווך שלו כתב תיקון עבור אותם 2-3 ימים נוספים לאחר סגירת. בסופו של דבר כל העניין היה נותן לנו ויברציות רעות במיוחד המתווך שלנו ולכן ביטלנו את ההצעה שלנו.

ובכן, המוכר התקשר שלי המתווך ישירות ובעצם התחנן שיש לנו בחזרה אבל שום דבר לא בכתב. ואז בשבת, אני, הבעל, והורי נסענו למכירה למכירה כמה דלתות במתחם הקומפלקס, בעוד המתווך שלי היה מחוץ לעיר, כי כל מה שנדרש היה אפליקציה להיכנס ולעשות סיור בעצמנו. המוכרים ניגשו אלינו באופן אישי, ביקשו את ההצעה שלנו בחזרה, אמרו שהם ייתנו מפתחות וסגורים. אנחנו לוקחים כל דבר שאינו כתוב בגרגר של מלח. הם נתנו להורים סיור חינם. הבעל ואני פשוט נבוך ולא נוח על ידי כל האירוע הזה.

בילינו הרבה זמן בחיפוש אחר מקומות אחרים. אין רישום אחר שאני אוהב. אחד באותו קומפלקס כי הוא גם למכירה היא לא אופציה. זה די ברור כי השיפוצים באותו אחד היו ממהר מחורבן. אנחנו לגמרי מאוהבים בזה שהצענו.

האם אנחנו טיפשים עבור עדיין מנסה לעשות את זה עבודה? אנחנו חושבים לשים את ההצעה שלנו בחזרה אבל לחתוך אותו על ידי כמה אלפים. המתווך שלי קיבל רעשים רעים מכל העניין הזה ואומר שזו החלטה שלנו, אבל אולי אנחנו צריכים להמשיך לחפש. מכיוון שהוא מכיר אותי באופן אישי, האם הוא יכול להיות מוגזם?

נשלח על ידי / u / xxSadie

[ביקור reddit] [תגובות]——————————————————————
סוגיה חדשה – פוסט מתורגם אוטומטית מקבוצות דיון אמריקאיות – מה אתם הייתם ממליצים לחברי הפורום? – גירסא עברית
——————————————————————

Should we give the sellers a chance?

We are first time buyers and we have a buyer’s agent. He is someone I’ve known personally through my unrelated job for 4 years and he has been…

קישור לפוסט המקורי בפורום נדל”ן ארצות הברית בפייסבוק – חדשות נדל”ן – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום):
https://www.facebook.com/306419200022785/posts/306700756661296

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

אנחנו צריכים לתת למוכרים סיכוי?

אנחנו צריכים לתת את המוכרים סיכוי? —————————————————————— פוסט מתורגם אוטומטית מפורום רדיט לדיון סוער בפורום – מה אתם הייתם ממליצים לחברי הפורום? – גירסא עברית —————————————————————— אנחנו קונים בפעם הראשונה ויש לנו סוכן של הקונה. הוא מישהו שאני מכיר אישית דרך העבודה שלי קשורה במשך 4 שנים והוא היה נהדר. בעלי ואני כבר קניות בשוק…

180 Units, Park 45, Houston, Texas

This offer is for accredited investors The acquisition of Park 45 Apartments in Houston, Texas. The 150 units Multifamily property is located in the desirable submarket of Spring/Tomball EXECUTIVE SUMMARY Nadlan Invest is offering the opportunity to invest in the acquisition of Park45 Apartments in Houston, Texas. The 180 units Multifamily property is located in […]

Responses