לכל יזם יש את הכישלון שלו. לי היו כמה, הנה אחד מהם. בזמנו כשעוד…

לכל יזם יש את הכישלון שלו. לי היו כמה, הנה אחד מהם. בזמנו כשעוד…

לכל יזם יש את הכישלון שלו.
לי היו כמה, הנה אחד מהם. בזמנו כשעוד הייתי חי בישראל קניתי את הנכס הזה. הוא היה במצב מזעזע. מי שהביא לי את הבית, שלצערי עובד עם לא מעט משקיעים ישראלים עד היום, הציע לי לקנות את זה ב 30 אלף דולר ולשפץ ב 20. העברתי לו את כל הכסף כי הוא היה הנציג שלי פה באמריקה. קנינו את הבית וחיכיתי וחיכיתי וחיכיתי והשיפוץ לא בא. בשלב מסוים הבנתי שהוא גם לא יבוא, הלך 20 אלף.
לא רק זה, הבית שכב ככה במשך זמן רב (נראה לי כי פחדתי להשלים עם העובדה שנכשלתי פה) ואז בגלל הקור כל הצינורות בבית קפאו. שצינורות קופאים הבית נראה כמו אחר מלחמה. כאילו מישהו לקח תת מקלע ופשוט הפעיל על אוטומט.
פעמים רבות באתי מישראל לקליבלנד ואפילו לא התקרבתי לבית, פשוט העדפתי להדחיק. מאז עברתי לארה״ב, החלטתי להשלים עם הכישלון ולתקן את כל הבית מהיסוד. לא רק זה החלטתי לא לסמוך על אף אחד אלא רק על עצמי והבדיקות שאני עושה לכל בית ובית, בזמן הרכישה ובזמן השיפוץ. נראה לי שנוציא את הבית למכירה עכשיו סביב 80 פה בשוק המקומי.
מישהו חכם אמר לי לאחרונה ״זה לא איך שאתה נופל, זה איך שאתה קם״. מקווה שתאהבו את איך שקמתי

קישור לפוסט המקורי בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

המקלות:

#יזם השבוע אדם אשכנזי #פוסט4 בפוסט הקודם, סיפרתי על בניין שרכשתי בן 4 יחידות, על הדיירים שם שלא שילמו שכירות, על שתי חברות ניהול שפיטרתי,…

Responses