פוסט 2 קצר. זוג פנסיונרים מבקש להשקיע בנכסים מניבים לצורך הרחבת ההכנסה שלהם. השקעה…

ארה"ב או ישראל - איפה כדאי להשקיע?


פוסט 2 קצר. זוג פנסיונרים מבקש להשקיע בנכסים מניבים לצורך הרחבת ההכנסה שלהם. השקעה של כ 320000 דולר. הייתי צריכה לבנות תיק שימקסם תשואה ושהתחזוקה תהיה ברמה סבירה מבחינת הוצאות.
התלבטתי האם לרכוש את כל הנכסים בקליבלנד או לפזר גם בצפון קרוליינה ששם הצוות שלי קצת פישל בעיסקאות איתי.
מה שעשיתי לבסוף רכשתי נכסים מפולקלוזר. מהבנק ומירושה במחירים טובים, השבחתי את הנכסים כך שיהיה שקט כמה שניתן מהוצאות תחזוקה, ורכשתי באזורים שונים בקליבלנד, כמו כן שילבתי בין סינגלס לדופלקסים, רציתי גם נכס בצפון קרוליינה שייתן גם עליית ערך, ומה שעשיתי השקעתי דרך יזם אחר שאני סומכת עליו, יונתן אנפי, ורכשנו נכס נוסף בגרינסבורו, אגב במקום שאין לי צוות ויש עיסקה טובה אני משתפת פעולה עם יזם אחר אמין.
כמובן שמבחינת המשקיעים אני הפוקאל פוינט, והמחויבות היא שלי
כלפיהם.
במספרים בנינו תיק של השקעה 320,000$ והכנסה שנתית לאחר הוצאות ניהול , מיסים, ביטוח, שונות. $41,000.
מקווה שיהנו שנים רבות..?????????

קישור לפוסט המקורי בפורום נדל”ן ארצות הברית בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום):
http://bit.ly/2ImvWOF

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

Responses

  1. חברים יקרים נרכשו 3 נכסים SFH בגארפילד הייטס ומייפל הייטס בערך של 160000 ..שכירות של 950 כל נכס. נרכשו 2 דופלקסים ב west side שעברו שיפוץ בסך של 100000 שכירות 1100 כל נכס..ונכס בצםון קרוליינה ב 68000 שכירות 750. בחודש האחרון הוספנו עוד פעילות של פליפ כך שתהיה להם עוד הכנסה מפליפ קטן..השקעה של 45000 ומכירה ב60000…כאשר אנחנו מתחלקים ברווח 50 50…זה בגדול המספרים..