Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

Responses

 1. הי אושר. בהמשך להתכתבויות שלנו אני יכול לספר לך שבהתחלה קראתי המון כתבות נדל”ן – ואני מדבר איתך על איסוף כתבות מגיל 13 שעד היום יש לי אותן בקלסר ענק – כשאתה אוהב תחום אתה חי אותו. לאחר מכן רכשתי השכלה בנדל”ן במספר רב של קורסים ותוך כדי קפצתי למים ובצעתי עסקאות, וכשהגעתי לארה”ב בעקבות סטארטאפ שהקמתי שקשור למסחר אלקטרוני ונדל”ן עבדתי במשרד נדל”ן בניו יורק כדי ללמוד את עולם הנדל”ן האמריקאי מבפנים ועברתי בכל המחלקות – מציאת דילים מתחת למחיר שוק, שיווק, משכנתאות וכו’. ממליץ לך קודם לסיים את התואר – זהו מקצוע חשוב בתחום וגם רשת בטחון. במקביל ממליץ לרכוש השכלה בסיסית בנדל”ן ולאחר מכן ללמוד תוך כדי עשייה – עשרות משרדי נדל”ן בארה”ב ישמחו לקבל אותך – יש עשרות מודעות בעיתונים, רק המלצה קטנה תחפש מקום שמשלם לך כל שבוע משהו בסיסי ואל תבנה על קבלת תשלום מהעסקאות כי זה לוקח חודשים, ותבחר משרד שיש בו אנשים שמוכנים ללמד אותך את התהליך ולא רק לנצל אותך שתחלק פלאיירים בבתים – תגיע בעקבות המלצות על גורו שעובד במשרד ושעושה תוכנית ליווי. כמו כן ממליץ לך להגיע לאיזור שבו ההתמחות שלך תהיה שווה כסף – איזור שמתפתח ושיש בו חזון לצמיחה ב 5 שנים הבאות אך גם שיש שם קהילה ישראלית תומכת שתעזור לך. אם אתה מגיע נגיד עם חבר לקווינס וגרים שלושה שותפים בדירה וכל אחד משלם 600 דולר בחודש, מתחלקים באוכל ותומכים אחד בשני ומתחילים להתמחות באיזור קווינס – אז אין ספק שיש שם תחרות אבל תלמד המון ואתה יודע עם זה שאמזון מגיעים לאיזור הידע שלך של הרחובות והאיזורים יהיה שווה הרבה כסף – אני עבדתי באיזור הזה שלוש שנים ומכיר אותו כמו כף היד שלי ועכשיו כשאמזון מגיעים אין ספק שהידע הזה תורם לי. תחשוב שנים קדימה, ואל תפחד ללכלך את הידיים. מתחילים מלמטה, רצים להראות בתים, פלאיירים למצוא דילים, רשת קשרים וכו’ וככה לומדים. מכיר אנשים שהתחילו אחרי הצבא בברוקלין בתור סוכנים, עברו לייזום, היום בונים שם בניינים ומחזיקים בחלק מהם וגרים בפנטאוזים במנהטן. אם תתן את הנשמה שלך לזה השמיים הם הגבול. כמו כן עבודה בתור שמאי מקרקעין תלמד אותך המון וגם תחשוף אותך לעסקאות וכמובן שתדע לנתח עסקאות בצורה מעולה – אני קורא דוחות שמאות כל הזמן ולדעת לנתח ולהכין דוחות כאלה היא אומנות בפני עצמה. ככל שתנתח יותר עסקאות כך תוכל לדעת מהר יותר לדעת מה זה דיל ומה לא. שיהיה לך בהצלחה וכל תמיכה שאתה צריך תזכור שאנחנו כאן בשבילך! אתה במקום הנכון! חזק ואמץ ומאחל לך תהילת עולם לעולם ועד! ?????

 2. היי אושר,
  אני עשיתי את הדרך שאתה מדבר עליה ורכשתי מספר נכסים בזמן קצר, ואני מאד מרוצה מהתוצאות עד כה. אני מודע לקשיים ואנסה לענות:
  מסכים עם התגובות שמעלי ומוסיף ששאתה צריך לבנות לעצמך נבחרת מנצחת שכוללת במינימום: סוכן נדל”ן, סוכן משכנתאות, סוכן ביטוח, חברת ניהול נכסים, מנטור ותמיכה מהבית (בן/בת זוג). אפשר להוסיף למיקס גם עורך דין שיכול ליעץ במקרה הצורך. מסכים עם זה שאידאלית עדיף לעשות נדל”ן מהשטח, אבל יש מצוי ויש רצוי, ולא תמיד זה מתאפשר. אני גר במדינה יקרה (קליפורניה) ולא מעשי לרכוש כאן נכסים להשקעה ובכל זאת הצלחתי בעזרת סיסטם ברור להשקיע מחוץ למדינה, “בשלט רחוק”, תוך תשומת לב לפרטים החשובים ובדיקות תדירות שאני מבצע כדי לנהל את העסק. אשמח לשתף ולענות על כל שאלה!

 3. היי אושר המון בהצלחה,
  ע״מ למצוא מנטור לדעתי האישית ממליץ לעבוד בחברה שעוסקת בתחום. וכמו שאמר Michael Assido
  נדלן עושים בשטח ולא בשלט רחוק.

  מבחינת איפה מתחילים..
  המלצה שלי (מאמין שהרבה יחלקו עלי גם) היא להתחיל בשווקים יותר קטנים ופחות תחרותיים. לא לבחור ערי ראשה מרכזיות ומפורסמות אלא להסתכל דווקא על הערים ה4-5 בגודלן באותה המדינה. לקרוא על הפיתוח באותן ערים ולשלוח אימיילים לסוכני נדלן בשטח שיתחילו לשלוח לך הצעות אטרקטיביות לפי המחירים שאתה מחפש.
  הדרך עוד ארוכה אך פרותיה מתוקים.
  בהצלחה