כדי לקנות על ההכנסה הנוכחית או לחכות? AZ אז עכשיו, החבר שלי ואני חוסך…

כדי לקנות על ההכנסה הנוכחית או לחכות? AZ אז עכשיו, החבר שלי ואני חוסך…


כדי לקנות על ההכנסה הנוכחית או לחכות? AZ

אז עכשיו, החבר שלי ואני חוסך לקנות בית ביחד (יהיה כנראה מספיק כדי לקנות כמו FHA הקיץ), ואנחנו רוצים לדעת אם הוא צריך לקנות כאשר יש לו את העבודה הנוכחית או כאשר הוא מקבל טוב יותר.

נכון לעכשיו, הוא עובד עבור הדואר כמו CCA ועושה קצת מתחת $ 18 / שעה, במשרה מלאה. יש לו תואר BS בגיאולוגיה ורוצה להתחיל לעבוד בתחום שבו הוא יכול לעשות איפשהו בסביבות $ 25 / hour או אולי יותר.

אני יודע מתי קניתי את הבית שלי CA, היה להם 2 שנה דרישה להיות בעבודה כי ניתן להשלים את החינוך (הייתי בתפקידי במשך שנה וחצי פלוס היו לי מקורבים ו בוגר האקדמיה באותה עת , אשר מוסמך אותי). אם הוא היה עובר עכשיו, ומסתכל על בתים 3-6 חודשים לאורך הקו, האם החינוך שלו יהיה מספיק כדי לענות על הדרישה? האם הוא צריך לקנות רק על ההכנסה הנוכחית שלו בגלל תקופת ההמתנה החדשה שיכולה לקרות לאחר קבלת עבודה טובה יותר בתחום שלו?

תודה!

הוגשה על ידי / u / standpretty

[ביקור reddit] [תגובות]——————————————————————
Sun, 03 Mar 2019 18:04:35 +0000
קבוצות דיון נדלן מארצות הברית – פוסט מתורגם אוטומטית – גרסא עברית

לפרסום שאלות בנושא נדל”ן בארצות הברית הצטרפו עכשיו לקבוצת נדל”ן ולעניין – פורום נדל”ן ארצות הברית:
https://www.facebook.com/groups/ForumNadlanUSA/
——————————————————————

To buy on current income or wait? AZ

So, currently, my boyfriend and I are saving up to buy a house together(will probably have enough to buy as a FHA this summer), and we want to…

קישור לפוסט המקורי בפורום נדל”ן ארצות הברית בפייסבוק – חדשות נדל”ן – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

Responses