השלמת פרופיל המשקיע שלכם באתר הפורום שלום חברים, כדי שחברי האתר יוכלו לזהות אתכם…
Avertice

השלמת פרופיל המשקיע שלכם באתר הפורום

שלום חברים, כדי שחברי האתר יוכלו לזהות אתכם הגדרנו כעת את הצורך להשלים את הפרופיל שלכם באתר עם תמונה ותמונת רקע – זה גם יותר יפה ונעים לעיין.

הוספנו גם שדה יום הולדת כדי שנוכל לחגוג אותו אתכם עם מבצעים שישלחו אליכם בתאריך זה.
מרבית השדות באתר לא מוצגים לחברי הפורום – גם שדה היום הולדת לא מוצג אז אל תחששו. ליד כל שדה בפרופיל כתוב אן הוא פרטי או מוצג באתר, ואתם יכולים לשנות את ההגדרות ולהחליט צה אתם רוצים לחלוק עם שאר חברי האתר ומה להשאיר פרטי.
אנחנו רוצים להכיר אתכם יותר טוב אז קיימים גם שדות שמסבירים על הנסיון שלכם בנדלן.

אתם מוזמנים להכנס לאתר ולמלא את שדות הפרופיל כדי להמשיך להנות מכל מה שיש לאתר להציע.

תוכלו לראות בתמונות המצורפות איך נראה פרופיל מלא, וכמו כן תוכלו לראות את דף ה”חברים” שיש בו הרבה חברים שלא העלו תמונת פרופיל וכל התמונות עם הפרצופים האפורים זה די משעמם אז יאללה תכנסו ותמלאו את הפרופיל שלכם.

דף החברים באתר:
https://www.forumnadlanusa.com/members/

תודה!

קישור לפוסט המקורי בפורום נדל”ן ארצות הברית בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

את התגובות המקוריות לפוסט ניתן לקרוא בתחתית דף הפוסט הנוכחי באתר או בקישור לפוסט בפייסבוק וכמובן שאתם מוזמנים להצטרף לדיון

Tags:
0 0 vote
Article Rating
הרשמו
הודעה על
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment.

©2020 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X
X