סרטוני ערוץ היוטיוב
ירון שיפוני - נכס בכותרות


בסרטון זה ראיינו את עוז קורן על הסיפורים שמאחורי הפוסטים שלו במסגרת תוכנית "יזם השבוע" בה השתתפה בפורום נדל"ן ארצות הברית
בסרטון תוכלו לראות –
ראיון עם עוז קורן – Oz Koren – תמצית השאלות ששאלנו את עוז:
כחלק מרגעי השיא שלך בתור מתכנן פיננסי קיבלת את תמיכתו של המנטור האגדי בוב פרוקטור ואפילו הבאת אותו לארץ. בוב פרוקטור מוכר לכולנו מהסרט "הסוד".למי שלא מכיר –
מה העקרונות שעומדים מאחורי הסרט "הסוד" ואיך התחברת לכך בתור מרצה של השכלה פיננסית
באילו תחומים בחייך הפרטיים ראית את "הסוד" משפיע עליך וגורם לך להביא שינוי.הכתבה – בוב פרוקטור: יש לי בישראל שותף נהדר – עוז קורן
הקשר בין המנטור האגדי בוב פרוקטור לבין עוז קורן, החל ב-2012, כשקורן הזמין את פרוקטור, המנטור מספר אחת בעולם, להרצאה בארץ. "קורן הוא אחד האנשים הישרים, הכנים והמוכשרים שהכרתי", אומר פרוקטור, "ואני בר מזל שיש לי שותף כזה בישראל"
מה הוא למעשה "חוק המשיכה" שעלי מדבר בוב פרוקטור?
הנוסחה בכתבה זו:
כך מפרט קורן את כל מרכיבי הנוסחה:
תשתית מנטלית: דרך החשיבה שלנו על כסף היא הבסיס להצלחה בעולם הפיננסי. מי שמרוויח 5000 שקלים לחודש חושב אחרת ממי שמרוויח 50 אלף ושניהם חושבים אחרת ממי שמרוויח חצי מיליון. כדי לייצר פריצת דרך פיננסית, אנחנו חייבים לשנות את תבניות החשיבה שלנו. עבודה על התשתית המנטלית זו עבודה על שינוי מערכת האמונות שלנו, כך שדפוסי החשיבה שלנו ישתנו ובהתאמה נצליח לשנות את דרכי הפעולה.
ישראלים בטוחים יותר מכולם שהם יודעים יותר על כסף, אולי בשל הסטיגמה שיהודים טובים בהתנהלות כלכלית. בפועל, לישראלים רק נדמה שהם יודעים הכל על כסף. הרי עם עובדות אי אפשר להתווכח: 70 עד 80 אחוז מהישראלים חיים במינוס כרוני (עפ"י כתבה בכלכליסט מתחילת 2015). השכלה פיננסית זה לא רק איך להרוויח, זה מה זה בכלל כסף, ואיך הוא נוצר.
בנושא הזה חשובים לי שלושה פרמטרים:
1. מי שמציע את ההזדמנות, שיהיה מומחה בתחומו וכבר מיצר הרבה מאוד כסף בהזדמנות זו.
2. בדקתי את ההזדמנות לעומק לאורך זמן, וברוב המקרים גם אני מושקע בעצמי.
3. הציבור כבר מיצר הצלחה בהזדמנויות כאלה. כל ההזדמנויות האלה הן סופר סולידיות וכוללות גם נדל"ן, אבל לא רק.
סוג ההזדמנות השני שאנחנו מציעים הוא למי שאין כרגע כסף ורוצה להתחיל לייצר עוד מקור הכנסה. אם יש לו כמה שעות פנויות בשבוע אנחנו נלמד אותו לנצל אותן כדי לפתח מקור הכנסה נוסף בזמנו הפנוי, כך שבכל רגע נתון הוא יוכל לייצר עוד הכנסה.
זה קריטי עבורנו, שכל אחד שמסיים אצלנו קורס יתחיל עם הזדמנות אחת לפחות.
פעולה מאסיבית: גם מי שיש לו כבר את שלושת חלקי הנוסחה, זה עדיין לא יספיק לפריצת דרך אם הוא לא ינקוט בפעולה מאסיבית, כי בלי פעולה מאסיבית אין תוצאות.
נוסף לכך – עוצמת הפעולה תהיה תמיד המכפלה של הפרמטרים האחרים. וממש כמו משוואה מתימטית, כפל הרבה יותר עוצמתי מחיבור.
תוצאה: ריבוי מקורות הכנסה זו התוצאה שאנחנו רוצים ומכוונים להגיע אליה. זו החשיבה והגישה החדשה בהתנהלות הכלכלית המודרנית של העשור השני בשנות האלפיים. בלי ריבוי מקורות הכנסה אנחנו תלויים רק במקור אחד, שלצערי אינו יציב כלל. מקום העבודה שלנו יכול להיסגר, ענף במשק יכול להתמוטט, אפשר לפטר אותנו ולא חסרים תסריטים בהם אנחנו מאבדים את מקור ההכנסה.
הבנת שבעידן הגלובליזציה אין קשר בין המקום בו מתנהלים העסקים שלך למקום שבו אתה חי. תספר לנו איך אתה מצליח לנהל עסקים שונים מרחוק.
איך בנויה שגרת החיים שלך כיום? כמה זמן אתה מצליח להקדיש לכל אחד מהתחומים האלו? איך אתה מנהל את הזמן?
עד כמה הערוצים שציינת באמת פסיביים? כמה זמן נדרש לך להתעסק בכל אחד מהתחומים האלו?
עכשיו כמו שסיפרת לי בשיחות קודמות, התחלת למעשה בנדל"ן ואתה עוסק בתחום כ 15 שנה ויש לך תיק נכסים בשווי של מליוני דולרים. למה דווקא נדלן ואיך הגעת לתחום הזה?מה משך אותך לכך? ואגלה סוד קטן שתספר לנו על כך – התחלת דווקא בנכסים שנקראו "נכסי זבל" עם הלוואות מחברים ובני משפחה. נשמח לשמוע על כך.)
אתה משקיע בניו יורק, פלורידה, טקסס, ג'ורג'יה וטנסי.​
נשמח לשמוע סקירה שלך של כל איזור – יתרונות וחסרונות, ואיזה סוג נכסים קנית שם.
האם אתה מנהל לבד.
איך התבצעה תהליך הרכישה
איך אתרת את הנכסים, בכמה קנית ומה שווים היום
איזה נכסים אתה אוהב בעיקר – סינגלים, מולטי וכו',
איך מתנהלת העבודה שלך מול החברת ניהול?
איזה סוג של סיסטם בנית שמאפשר לך לנהל את הנכסים מרחוק?

את כל הידע הזה אתה כיום חולק עם אנשים שבדיוק כמוך רוצים להגיע לחופש כלכלי, ע"י השקעה בנדל"ן בארצות הברית בתוכנית שנקראית תפסת אמריקה – הנוסחה.

יש לנו כמובן הצעה מיוחדת לחברי הפורום להצטרפות לקורס דרך פורום נדל"ן ארצות הברית – 6 חודשים חינם של מנוי Real Smart , אז בואו נכנס לדף ההסבר ונוכל לעבור איתך עלהשיעורים השונים ותסביר לנו על מה ילמדו התלמידים בכל שיעור וחבילת ההטבות, וכמובן הבונוס המיוחד שיקבלו חברי מועדון Real שמצטרפים לתוכנית דרך הדף שלנו באתר.
כמו כן ניתן להרשם לסרטונים חינם של עוז קורן בקישור זה ולקבל מידע נוסף על הקורס בקישור זה
הפרק פתוח לחברי מועדון נדל"ן ולעניין לצפייה חינם
באתר עד לצאת הפרק הבא כאן:


לצפייה חינם יש:
להרשם חינם למועדון הנדל"ן Real
להכנס לאתר עם שם המשתמש
להכנס לקישור שלמעלה
להרשם חינם לקורס – ראיונות חינם לחברי מועדון הנדל"ן
ללחוץ על הראיון

לאחר שבוע הפרק ינתן לצפייה חופשית לחברי מועדון Real Smart.

תקציר הראיון
ניתן יהיה להאזין בקרוב לראיון גם בערוץ הפודקאסט החדש שלנו.
לפרטים על הקורס של עוז קורן – המשקיע – תפסת אמריקה – ניתן להכנס לדף המידע באתר שלנו ולקבל סדרת סרטוני לימוד בחינם:

Tags:

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment. ©2019 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X