#יזםהשבוע*פוסט 4  –  TO LLC OR NOT TO LLCשואלים אותי לא פעם איך אני מחזיק את הדי...
Dani Beit-Or Mentormind - דני בית-אור מנטורמיינד באנר
*פוסט 4 – TO LLC OR NOT TO LLC
שואלים אותי לא פעם איך אני מחזיק את הדירות שבבעלותי , על שמי או על שם חברה ?
התשובה היא לרוב על שם חברה …
אני מחזיק נכסים בשווי 250 אלף דולר בכל LLC , למה ? כי זה מה שאני מוכן להפסיד במקרה תביעה של דייר , אין פה תשובה אחת נכונה , זה לטעמי בחירה אישית של אסטרטגיית ניהול סיכונים.
לפי השיטה הזאת, לפעמים זה בית אחד ב LLC , לפעמים שניים ולפעמים שלושה ..
בנוסף , יש לי גם ביטוח LIABILITY על כל נכס בנפרד ובנוסף גם UMBRELLA INSURANCE שמכסה את כל הנכסים במקרה תביעה של דייר.
לכל התוהים איך הבתים רשומים על שם חברה, הרי הלוואה אי אפשר לעשות על שם חברה לרוב.. אני לוקח הלוואה על שמי ואחרי הסגירה עושה QUIT CLAIM DEED , העברת בעלות לשם החברה שבבעלותי , זה עולה עד 100 דולר וחלק מחברות הטייטל אפילו יעשו לכם את זה במקביל לסגירה , באותו יום!
לישראלים המחזיקים בבתים בארה"ב , אחזקה תחת LLC תמנע שינקו לכם מס במקור במועד המכירה .. אז אם יש לכם בית בארהב ואתם עומדים למכור אותו , עדיף להעביר בעלות לשם חברה ואז למכור … כמובן תתייעצו לפני עם עם יועץ מס , אני לא יועץ מס …
איזה סוג LLC ?
אם ניתן , אני מחזיק בבתים תחת sole proprietor llc למה? כי הגשת המיסים עבור מספר LLC כאלו בדרך כלל פשוטה וזולה יותר מאשר הגשת מיסים כ PARTNERSHIP LLC . יחד עם זאת, לפעמים אני מחזיק בבית או בתים יחד עם שותפים , במקרה כזה כמובן שאין ברירה אלא ליצור PARTNERSHIP .
מקווה שעזרתי , לא מתיימר להיות מומחה עדיין , בטוח שיש לי עוד מה ללמוד בנושא .. מה דעתכם?קישור לפוסט המקורי בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

Tags:
0 0 vote
Article Rating
הרשמו
הודעה על
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

The Real Estate Investor Forum, LLC is an educational company and is not acting as a real estate broker. Always seek the services of licensed third party appraisers and inspectors to verify the value and condition of any property you intend to purchase. Never send funds directly to a seller but instead, use the services of professional title and escrow companies.

 

 

Check in with The Real Estate Investor Forum before purchasing property to verify that affiliates and markets have not changed in quality or performance. The Real Estate Investor Forum does not provide legal, tax, accounting, or other professional advice. Nothing on this website email is intended to form a contract or binding legal commitment.

©2020 ForumNadlanUSA.com - All rights reserved

צור קשר

אנחנו לא בסביבה כרגע. אבל אתה יכול לשלוח לנו דוא"ל ואנו נחזור אליך, בהקדם האפשרי.

Sending

כניסה לאתר עם שם משתמש או מדיה חברתית

או    

Forgot your details?

יצירת חשבון

X
X
X