ניו יורק: בעלי החנויות מתחילים לגדר את חלונות הראווה! מספר הולך וגדל של בעלי חנו…

ניו יורק: בעלי החנויות מתחילים לגדר את חלונות הראווה! מספר הולך וגדל של בעלי חנו…

ניו יורק: בעלי החנויות מתחילים לגדר את חלונות הראווה!
מספר הולך וגדל של בעלי חנו...
קורס הנדל"ן הרשמי של נדל"ן ןעניין - אור קיצ'ין ויניב ברלינר
ניו יורק: בעלי החנויות מתחילים לגדר את חלונות הראווה!
מספר הולך וגדל של בעלי חנויות במנהטן החלו לגדר את חזיתות החנויות. החזיון המעט אפוקליפטי נרשם בכל רחבי העיר הגדולה בארה"ב בה גם חנויות יוקרה ולא רק ברים קטנים, בחרו למסמר לוחות עץ עבים על גבי חלונות בתי העסק.
בעלי חנויות רבים במנהטן אינם יודעים מתי יתאפשר להם לפתוח מחדש, לכן נראה כי הם מנסים לעשות את כל שניתן בגדר החוק כדי להגן על הרכוש שבתוך בתי העסק.
הצעד הלא אסתטי במיוחד שבימים כתיקונם היה מוריד מערך הנכסים, נועד להגן ממקרי הפרת סדר ציבורית שייתכן ולכו ויתגברו במידה והמצב הכלכלי יחמיר ולא יהיו בנמצא די כוחות שיטור להשתלט על הפרות הסדר. כזכור באמצע חודש מרץ הורה ראש עיריית ניו יורק ביל דה-בלאזיו על מסעדות וברים להיסגר, מלבד אלה המציעות טייק-אאוט, והוראה דומה ניתנה גם למרבית חנויות הקמעונאות.
מבין מותגי-העל שביצעו את הצעד ניתן למנון את לואי-ויטון, דיור, קואץ' ודולצ'ה וגאבנה, זאת למרות שמשטרת ניו יורק מדווחת כי מספר מקרי הפשע דווקא צנח מאז התפרצות הנגיף.
עם זאת, אחת הסיבות לבהלה היא העובדה שמספר השוטרים החולים בנגיף הולך וגדל ונכון לעתה למעלה מ-6,400 שוטרי ה-NYPD מוגדרים כ'חולים', (18% מכלל כוח השיטור של העיר) כאשר לפחות 1300 מהם נדבקו בנגיף הקורונה.
נתוני תחלואת שוטרים אלה מוסיפים לדאגה בדבר יכולתה של העיר להילחם במקרי פשע המוני במידה ותרחיש של קריסה מוחלטת של הכלכלה האמריקנית יקרום עוד וגידים.
במקביל ממשיכים להתקבל דיווחים כי ישנו אחוז תחלואה גבוה מאד גם בקרב צוותי העזרה הראשונה וצוותי הרפואה שבבתי החולים המתמודדים בחזית המגיפה.
מושל ניו יורק אנדרו קואומו התייחס לבעיית השיטור, ולתרחישי אימים של הפרות סדר המוניות באומרו כי ''המדינה תעשה כל אשר היא צריכה לעשות כדי להבטיח את ביטחונם של תושבי העיר''.
קישור לפוסט המקורי בפייסבוק – עובד במחשב שולחני (לצפייה בפוסט יש להיות חברים שאושרו לפורום)

Related Articles

יש לי חלום – גרסת פורום נדל”ן ארה”ב : אֲנִי שָׂמֵחִ לְהִצְטָרֵף אֲלֵיכֶם הַיּוֹם,…

יש לי חלום – גרסת פורום נדל”ן ארה”ב : אֲנִי שָׂמֵחִ לְהִצְטָרֵף אֲלֵיכֶם הַיּוֹם, בַּמֶּה שֶׁיֵּרָשֵׁם בְּדִּבְרֵי הַיָּמִים כִּגְדֹּלַת הָהַפְגָּנוֹת לְמַעַן הָחֹפֶשׁ בְּתוֹלְדוֹת אֻמָּתֵנוּ. לִפְנֵי שנה וחצי, אֲמֶרִיקָאִי דָּגוּל (ישראלי לשעבר), אֲשֶׁר בְּצִלּוֹ נֶחֱסֶה כַּיּוֹם, חָתַם עַל דִּבֵּר הַדְּרוֹר. דִּבֵּר זֶה הוּא מַשּׂוּאַת אוֹר שֶׁל תִּקְוָה לְמִילְיוֹנֵי גמדים, עֲבָדִים כלכליים אֲשֶׁר נִכְווּ בְּכִיב מְשַׁוֵּעַ שֶׁל…

0 0 vote
Article Rating
הרשמו
הודעה על
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
X
X
X