חפש כתבות

קטגוריות

Recent Posts

דפדפו לכתבות הבאות

תגיות

Latest updates

Groups

Members

צור קשר

צרו קשר - ייעוץ חינם!

Join Our Articles Newsletter

Get a weekly update about Real Estate investments, straight to your email.

ראיון עם יזם השבוע דניאל ניסים

פוסט הכרות
#יזםהשבוע דניאל ניסים #פוסט1

ינואר 2018, השעה 0400 בבוקר, אני אז חייל בחיל האוויר הישראלי במגדל פיקוח בדרום, ברקע רעש של מטוסי קרב ממריאים ונוחתים וכל מה שעובר לי בראש זה איפה אני מוצא שולחן קטן עם תאורה שאוכל לשבת לצידו ללמוד Grammar באנגלית ?

הסיבה לזה מאוד פשוטה – החלטתי שאני רוצה לעזוב הכל, את המסלול “הנוח” שכלל עבודת משמרות בטוחה במגדל פיקוח ומשכורת של חמש ספרות ולהגשים חלום ילדות, עוד מהתקופה שהייתי משחק בלגו, או בקוביות בגן ולהתחיל להיות יזם נדל”ן! ולא סתם יזם נדל”ן אלא בארה”ב – ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות!

הטריגר שהניע אותי היה מפגש פיזי עם רוברט שמין של פרויקט איקס, שהיה אז האדם הכי עשיר שפגשתי ובו זמנית האדם הכי נחמד שפגשתי, והצליח לנפץ אצלי כל כך הרבה חסמים בהרצאה שהעביר אי שם במלון שרתון בתל אביב. כשסיים את ההרצאה רציתי לגשת אליו ולהגיד לו שהוא פשוט מבלי לשים לב שינה לי את החיים לנצח – ופשוט לא הצלחתי לדבר! האנגלית שלי (אותה אנגלית של 5 יח’, אותה אנגלית של סדרות טלוויזיה וסרטים באנגלית) בגדה בי – והבנתי שאף פעם לא למדתי בכלל אנגלית תקשורתית כזו שמאפשרת לנהל שיחה או לעשות עסקים בשפה הזו

המשך קריאה באתר

איך להגדיל את המכירות מבלי למכור בכלל ב4 שלבים פשוטים

#יזםהשבוע דניאל ניסים #פוסט2

דמיינו שאתם לא מרגישים טוב (ולא לא מדובר בקורונה..) והלכתם אל הרופא במוקד הקרוב, שנכנסתם לחדר הרופא התיישבתם, ומיד החל הרופא בצרור של מילים מהירות ” תקשיב יש לי תרופה חדשה, לא ראית דברים כאלה! תשכח מאקמול! , תשכח מאדוויל!, היא מה שאתה צריך, הנה בבקשה מרשם עבור התרופה! קח לך תקנה אותה פה בבית מרקחת ממול – תרגיש טוב!”

מה שככל הנראה יקרה זה שתצאו מהדלת של הרופא, תזרקו את המרשם, תכנסו אל הרופא הפנוי בחדרליד כדי שהוא יטפל בכם כמו שצריך ליד ותספרו לו הרופא המשוגע שנמצא בחדר לידו – אותו רופא משוגע שנותן מרשמים למטופלים מבלי לאבחן אותם ולהבין – מה הם בכלל צריכים או רוצים ?

הדוגמא עם הרופא כל כך פשוטה להבנה, אבל רבים מאיתנו מתעלמים ממנה שמדובר בעסק היזמי שלנו וזו טעות מרה

נתחיל ונאמר בזה שכולנו אם נרצה בזה או לא, אנשי מכירות, מכירה=שכנוע של הצד השני, לא משנה באיזה תחום אתם בנדל”ן עליכם לשכנע מישהו בצד השני של השולחן/טלפון/זום חחחח

המשך קריאה באתר

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!

Responses

Responses

בחר או חפש כתבות נוספות

אולי יעניין אתכם גם...

X