חפש כתבות

קטגוריות

Recent Posts

דפדפו לכתבות הבאות

תגיות

Latest updates

Groups

Members

צור קשר

צרו קשר - ייעוץ חינם!

ראיון עם יזם השבוע – צחי שנרך – השקעות נדל”ן בארצות הברית

ב 2014 עשיתי את צעדיי הראשונים בנדל”ן ארה”ב.
עשיתי חיל בפליפים בבאר שבע ושמעתי על הפליפים המדהימים יותר שעושים בארה”ב ותמיד חלמתי להיות איש עסקים בינלאומי אז יאללה אני גם בפנים. (כשהייתי נער שיתפתי חבר בפנטזיה הזאת אז הוא ענה לי בזלזול – כן ממש… פיצוחי צחי אמריקה)
חברתי לאורן לוין והתחלנו לגשש, בדקנו קצת באינטרנט (טרום עולם הקבוצות בפייסבוק), קצת עם חברים, פגישה עם עורך דין מנוסה וסדנה חד יומית אצל רפי מזרחי והיידה לפיניקס, אריזונה והנה “פיצוחי צחי אמריקה” קורם עור וגידים.
מהיכרותי עם עולם הפליפים בארץ ידעתי שאם יש משהו שיכול להרוס בוודאות קניה של נכס זה שהמוכר ידע שאני מקצוען ושאני הולך להרוויח כסף מהנכס שלו. או כמו שאומרים בארץ: אני הולך להרוויח “עליו”.
גם במכירה זה תקף – אם הקונה ירגיש שהרווחתי עליו או שעשיתי עליו קופה אז כל החשק יירד לו.
בארץ תמיד השתדלתי לעבוד עם מתווכים ולא ישירות מול המוכרים או מול הקונים ונהגתי להתחמק משיחות היכרות של “אז מה אתה עושה בחיים?” (מה אני אגיד? “קונה בתים בזול מאנשים שלא מבינים את מלוא הפוטנציאל שיש לבית שלהם, משביח ומוכר במחיר מקסימלי לקונים שמוכנים לשלם יפה על בית משופץ”?)
כך, עם הגישה הישראלית הזו, התחלנו לראות נכסים בארה”ב.
באחד הנכסים שראינו בפיניקס, פגש אותנו המוכר בעצמו יחד עם הברוקר ,שהיה גם השותף המקומי שלנו, והוא הציג אותנו בפני המוכר בהתלהבות, פחות או יותר במילים האלו:
שני החבר’ה האלו באו מישראל לעשות כסף בנדל”ן, הם יקנו את הבית שלך ב 110,000$ ישפצו ב 60,000$ נוספים וימכרו ב 240,000$!!
אני נהיתי לבן! הסתכלתי על אורן במבט של “WTF, מה בדיוק הטמבל הזה עשה עכשיו??” הרי אין סיכוי שעכשיו המוכר הזה ימכור לנו את הבית שלו אם הוא יודע שאפשר להרוויח כמה עשרות אלפי דולרים מהבית שלו… עכשיו ה”סוד” העסקי יצא לאור, והוא ישקיע קצת כסף וימכור את הבית בעצמו משופץ וירוויח בעצמו את מה שאנחנו תכננו – מה הוא פראייר??
וכמו שאני חושב את זה לעצמי ועצמי משדר את זה במבט לאורן, הגיע החלק השני. התשובה של המוכר, שהייתה מפתיעה אפילו יותר מדברי הטמבל שהציג אותנו.

המשך קריאה באתר:

לבוא פתוח

Responses

Responses

בחר או חפש כתבות נוספות

אולי יעניין אתכם גם...

X