ראיון עם יזם השבוע – ירון שמש – השקעות נדל”ן בארצות הברית

פודקאסט נדל”ן ולעניין גאה להציג:

ראיון עם יזם השבוע – ירון שמש – השקעות נדל”ן בארצות הברית

איזה כיף!!! שמח להיות פה ושמח להיות חלק מקהילה כל כך גדולה של יזמים ישראלים מכל העולם,
ותודה רבה לליאור לוסטינג על הפלטפורמה המבורכת הזאת.
נעים להכיר!! קוראים לי ירון שמש, 46 , נשוי לליטל ואב ליאיר וילי, שותף מייסד של PRIME EQUITY NYC, חברה ליזמות נדל”ן. החברה שלנו הייתה מעורבת עד כה בעסקאות נדל”ן בסך 150M$. אנחנו יזמי נדל״ן שקונים, בונים ומנהלים נדל״ן למגורים ונדל״ן מסחרי, בניו יורק, ניו ג’רזי ובמהלך השלוש שנים האחרונות העברנו חלק נכבד מהפעילות שלנו לפלורידה. (בפוסטים הבאים, אספר לכם למה דווקא לפלורידה ומה קורה שם).
קצת אחרי הצבא, הגעתי לניו יורק בפעם הראשונה, וכמו רבים התאהבתי בעיר מרגע הנחיתה. לא ניתן לתאר במילים את תחושת העוצמה שמרגישים בגוף, כשמגיעים לניו יורק בפעם הראשונה. בפנים כבר ידעתי אני חייב לחזור לפה By All means.
את שנות התיכון שלי העברתי בנבחרת ישראל בג’ודו, לאחר מכן שירתתי כספורטאי מצטיין בצבא. הייתי אלוף ישראל שש פעמים, וקצת לפני אולימפיאדת סידני, קרעתי את הרצועה בברך ובכך הסתיימו שנותיי בג’ודו.
מאינטנסיביות מטורפת, מצאתי את עצמי מחשב מסלול מחדש. סיימתי תואר בכלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים, ועם אפס כלים וחור בכיס, הזמנתי כרטיס טיסה לכיוון אחד, היעד – ניו יורק.
ההתחלה לא הייתה פשוטה, מה אני בכלל יודע על נדל”ן ועוד בארצות הברית?
על כל טעות של פעם אני מברך היום, כל עסקה שנכשלה הביאה איתה ניסיון. גם אני ישנתי באתרי בניה ואכלתי כל יום בייגל עם קרים ציז ב 1.5$ כי זה מה שיכולתי להרשות לעצמי.
שנה אחרי שהגעתי לניו יורק, פגשתי את דויד זוארץ, שאותו אני מכיר עוד מהיותנו יחד ספורטאים בנבחרת ישראל בג’ודו, והקשר בינינו הרגיש כל כך נכון, שהחלטנו שמקימים חברה ומתחילים לחפש עסקאות, לשפץ ולמכור. קל אה????
18 שנים אני עוסק בנדל”ן וכל בוקר אני קם עם התרגשות וציפייה ליום הבא.
אבל אם מישהו חושב שנדל”ן זה כסף קל, שידפדף לפוסט הבא

המשך קריאה באתר:
https://www.forumnadlanusa.com/members/yaron_shemesh/activity/

Related Articles

Responses