אריזונה נבחרה למדינה הפופולרית ביותר לעבור אליה בשנת 2022

אריזונה הייתה המדינה עם האחוז הגבוה ביותר של תושבים חדשים בשנה שעברה, על פי דוח חדש.
חברת ההובלות Allied Van Lines פרסמה את דו”ח ההגירה השנתי שלה ביום חמישי, המראה כי אריזונה, דרום קרוליינה, צפון קרוליינה, טנסי וטקסס היו מדינות היעד המובילות לרילוקיישן.
בינתיים, אילינוי, מישיגן, פנסילבניה, קליפורניה וניו ג’רזי היו המדינות עם הכי הרבה יציאות.
הדו”ח מצא גם ש-20% פחות אמריקאים עברו ב-2022 מאשר בשנתיים הקודמות. זה נבע מגורמים כמו עליית שכר הדירה, ירידה בשכר, ריביות ואינפלציה.
“אלה שיכולים להרשות לעצמם לעבור דירה, עברו דרומה והתיישבו לאורך חגורת השמש, שהציעה הזדמנויות כלכליות חזקות יותר ויוקר מחיה נמוך יותר מהחוף המערבי או הצפון מזרחי”, מסרה החברה.
הביקוש גרם לעלייה במחירי הדיור במדינות שעברו אליהן הכי הרבה.
יש לציין כי Allied Van Lines אמר כי מעט אזורי מטרו מרכזיים ראו גידול משמעותי באוכלוסייה, כאשר רוב האמריקאים עוברים לפרברים.
הערים שעברו אליהן הכי הרבה כללו את טוסון, אריזונה; סרסוטה, פלורידה; שרלוט, צפון קרוליינה; אוסטין, טקסס; ונאשוויל, טנסי. העיר ניו יורק; אנהיים, קליפורניה; סן דייגו, שיקגו וריברסייד; קליפורניה היו הערים שעברו מהן המובילות.
עבודה ומשפחה הן עדיין הסיבות החשובות ביותר למעבר דירה, למרות שמזג האוויר והגישה לטבע היו סיבות פחות חשובות, אך גם גורמים משמעותיים.
הנתונים סופקו עבור כל המעברים הבין-מדינתיים שנטענו מ-1 בינואר 2016 עד 14 בנובמבר 2022. כדי לשמור על השוואה עם מסגרת הזמן שכוסה ב-2022, נכללו רק מעברים שנטענו עד 14 בנובמבר של כל שנה.

Related Articles

180 Units, Park 45, Houston, Texas

This offer is for accredited investors The acquisition of Park 45 Apartments in Houston, Texas. The 150 units Multifamily property is located in the desirable submarket of Spring/Tomball EXECUTIVE SUMMARY Nadlan Invest is offering the opportunity to invest in the acquisition of Park45 Apartments in Houston, Texas. The 180 units Multifamily property is located in […]

Responses