ראיון עם יזם השבוע – דויד לוי – השקעות נדל”ן בארצות הברית

#יזם_השבוע David Levy #פוסט1

אני רוצה להודות לליאור ולאבי על ההזדמנות וההזמנה. אני יודע שנהוג שהפוסט הראשון יהיה פוסט היכרות, אז הנה זה מגיע…
אז אני מאוד אשמח שתשתתפו ותגיבו. אני מצדי מבטיח לקרוא הכל ולנסות שהפוסטים יהיו שווים תגובה. שנתחיל?
אז קצת רקע עלי (מעורפל כראוי לפורמט החדש שהמצאתי):
אני בשנות ה-40 לחיי, נשוי לאישה מדהימה ומתחזקים 3 בנות ו-2 כלבות. אני עוסק בתחום הנדל”ן כבר כ-18 שנים, בארץ ובארה”ב יחד עם השותף Tzachi Shnarch ועם השותף השני, האיש בארה”ב, שהוא גם אחי כבר די הרבה שנים, Tal Levi (אני שומר אותו בתמונה רק כי הוא הביא למשוואה את Shira Bar-lev שעושה את כל העבודה הקשה).
הזדמן לי ללוות משקיעים ו”אזרחים רגילים” ברכישות הראשונות שלהם להשקעה או למגורים, בהקמת פרויקטים משלב רכישת הקרקע ועד המגורים עבור משקיעים חדשים ומשקיעים מנוסים כאחד.
התחלתי את המסע דרך תיווך, אז יצא לי לוות הרבה רכישות יד2, אח”כ השתכללנו ועשינו גם בניה של בתים ובניינים מאפס, נדלן מסחרי, השבחות מאסיביות של נכסים וגם השבחות קלות, נדלן מניב, רכישה של מולטי ורכישות של סינגלים ברוצ’סטר, ניו-יורק. וכמובן, כיאה לעולם הנדלן, התעסקנו גם הרבה בטעויות ובבירוקרטיה ????.
אחרי שזה נאמר, אני עדיין מרגיש שיש עוד עולם שלם שם בחוץ שאני לא מכיר, נדלן שעוד לא עשיתי ושיש עוד כ”כ הרבה ללמוד. סוג מסויים של FOMO נדלני.
את תחילת דרכי בנדל”ן התחלתי אחרי שקראתי את הספר אבא עשיר. אם יש עוד מישהו שעוד לא קרא, זה אחלה ספר והוא כ”כ קצר שתוכלו לסיים אותו ביום. אין מה להפסיד.
אחרי השירות הצבאי ב”יחידה טכנולוגית” (כמו שאומרים), הספר הזה זרק אותי מהמסלול שחשבתי שיהיה לי למסלול של נדלן, אבל היה חסר לי החלק השני של ההשכלה בתחום ואת זה בחרתי, כמו החמור שאני, לעשות ברגליים במקום ללכת ללמוד מאנשים ומספרים ולקצר את ה��רך עוד יותר.
לקח לי עוד שנים של דשדוש בכדי להבין שאני לא באמת מבין ולהתחיל ללמוד שוב – דברים יותר מקצועיים וללמוד מהניסיון שלאחרים בכדי לקצר עבורי את הדרך. אל תהיו כמוני, תלמדו כל הזמן.
אני עוד אכתוב על זה בהמשך, אבל כידוע “Sharing is caring”, ולכן מאז אני עושה מאמץ להעביר מהידע לאחרים, אולי למישהו זה יחסוך את השנים שזה לקח לי.
הגעתם עד לפה? אז בונוס: מה זה “דיד”?
סתם, אתם יודעים ואני יודע שאתם יודעים. אנחנו נדבר על דברים אחרים.
מקווה שיהיה מעניין, ניפגש שוב מחר. חג פורים שמח וזה

המשך קריאה באתר:
https://www.forumnadlanusa.com/author/david_levy/

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

Responses