השקת שוק הנדל”ן הראשון בעולם של ביטקוין באמצעות שילוב COINBASE

בתחילה, זמין רק לנכסים מבוססי טקסס, החברה מתכננת התרחבות למדינות אחרות ביוני 2023.

MyEListing, שוק נדל”ן מסחרי, אמור להשיק את שוק הנדל”ן הראשון בעולם המאפשר ביטקוין באמצעות שילוב Coinbase. פלטפורמה חדשה זו מאפשרת לקונים לרכוש נכסי נדל”ן בארה”ב בביטקוין או במזומן. מנכ”ל MyEListing, קיילב ריכטר, הצהיר כי התוכנית “תניע חדשנות בתעשיות הקריפטו והנדל”ן.

 

ההודעה לעיתונות שחולקה עם מגזין ביטקוין טוענת שהתוכנית שואפת להביא נוחות חדשה, נגישות ורווחיות רבה יותר לשוק. סוכנים יכולים כעת לרשום נכסים מסחריים ומגורים בארה”ב שיימכרו עבור מטבעות קריפטוגרפיים או במזומן בפלטפורמה, וכל אחד ברחבי העולם יכול לרכוש אותם תוך יום עסקים אחד באמצעות תוכנית ASAP. זמני העסקאות צפויים להיות מהירים כמעט פי 50 מהממוצעים הנוכחיים, על פי ההודעה לעיתונות.

הפלטפורמה מושקת תחילה עבור נכסים בטקסס בלבד ב-20 באפריל 2023, עם תוכניות להתרחב למדינות נבחרות אחרות ביוני 2023. רשימת הנכסים הזמינים לרכישה עם ביטקוין זמינה באתר MyEListing. סרטון ההסבר של התוכנית ASAP מספק מדריך שלב אחר שלב כיצד התהליך עובד.

השילוב של Coinase על ידי MyEListing צפוי לשנות את הדרך שבה אנשים משקיעים בנדל”ן על ידי מתן דרך בטוחה ויעילה לקנות ולמכור נכסים, נכתב בהודעה לעיתונות. כפי שהסביר ריכטר, “עם תוכנית ASAP, כל אחד, ללא קשר לשפה שהוא מדבר או היכן הוא נמצא בעולם, יכול לרכוש נדל”ן למגורים ומסחר עם קריפטו תוך יום עסקים אחד בלבד”.

הצלחת התוכנית תיקבע בחודשים הקרובים ככל שהיא תתרחב למדינות אחרות ותמשוך קונים ומוכרים נוספים.

Related Articles

Responses