מחירי הבתים של מדיסון זינקו יותר מכל מקום אחר במדינה באביב הזה

מדיסון, ויסקונסין – מחירי הבתים של מדיסון זינקו גבוה יותר מכל עיר אחרת במדינה באביב הזה, על פי דוח חדש.

מה שאתם צריכים לדעת

דוח הראה שמחירי הבתים של מדיסון זינקו הכי גבוה במדינה מאפריל עד מאי

הפחתת לחצים מגיפה ושיעורי ריבית גבוהים יותר לא הורידו את העלויות

בתים מתחילים בטווח של $200,000 עד $300,000 הם נדירים ביותר

בניית בתים חדשים היא רק במחצית מהרמה שהייתה לפני המגפה

המגיפה יצרה רכבת הרים בנדל”ן. הרקיע בעבודה מרחוק גרם לחלק מהאנשים להזדקק ליותר מקום בבית, או שיש להם את היכולת לגור איפה שהם רוצים.

חלק מהלחצים המגיפים הללו נחלשו, בנוסף הריביות עלו. בחלקים מסוימים של הארץ, זה נעשה קצת יותר קל לקנות בית. זה אולי לא המקרה במדיסון, שם מחירי הדירות ממשיכים לעלות במהירות.

דוח חודשי של חברת ניתוח הנדל”ן Black Knight מצא כי מאפריל עד מאי, מחירי הדירות זינקו ב-1.65% במדיסון. זה גבוה יותר מכל מקום אחר במדינה.

הסיבה לעלייה זו פשוטה: ביקוש גבוה והיצע נמוך. זה היה הפזמון שחוזר על עצמו על ידי מתווכים במשך שנים במדיסון.

“קרקע כל כך נדירה במדיסון מלכתחילה”, אמרה לינדזי קוך, סוכנת נדל”ן עם מנהלי נדל”ן. “הרישומים ירדו ביותר מ-20% מהשנה שעברה… זה כאילו, האם המלאי יכול לרדת?”

קני מילמן, סוכן נדל”ן עם Matt Winzenried Real Estate Partners, אמר כי ביקוש גבוה ומלאי נמוך גרמו לבתים להימכר במחיר מבוקש כמעט כל יום.

“היה לי בית 4 חדרי שינה, שתי אמבטיות, 2,500 רגל מרובע, רשום עבור $480,000,” אמר מילמן. “כתבנו ב-550,000 דולר, והם אמרו שאנחנו אפילו לא קרובים. ואז זה נסגר בסופו של דבר תמורת 625,000 דולר.”

מלחמות הצעות הפכו לדבר שבשגרה. מילמן אמר שהוא מייצג לקוחות שהתחרו מול 40 קונים אחרים. הוא קנה דירה, ואפילו כמתווך, הוא נאלץ לכתוב הצעות על ארבעה נכסים לפני שההצעה החמישית שלו התקבלה. קוך ייצג לקוחות עם 50 הצעות.

פיתוח דיור חדש צמח בערים מסביב כמו פיצ’בורג, סאן פרארי, מקפרלנד ודפורסט בעשור האחרון. עם זאת, מגמה זו נעצרת כעת. אותו דו”ח מאביר Black Knight מראה שבנייה חד-משפחתית חדשה נמצאת רק בחצי מהרמה שהייתה לפני המגפה. גם מילמן וגם קוך נמצאים בתהליך של בניית בתים.

משרד שמאי העירייה אמר כי בית משפחה ממוצע כאן מוערך ביותר מ-400,000 דולר. זה זינוק של 27% בשנתיים. מילמן וקוץ’ אמרו שמחיר הבתים החציוני אפילו גבוה מזה, קרוב לחצי מיליון דולר.

מחירים כה גבוהים פירושם שבית מתחיל אינו בר השגה עבור אנשים רבים.

“מה שאני אומר לרוב האנשים שנמצאים בעמדה הזו, שרוצים את הבית של 200,000 עד 300,000 דולר למשפחה במחוז דיין, כנראה שלא תמצאו אותו”, אמר מילמן.

הוא המליץ לאנשים להתחיל בקטן, אולי עם בית עירוני או דירה. הוא אמר שהמחירים לא יורדים, אז לפחות הם יכולים לבנות הון עצמי, ואחרי כמה שנים לשדרג לבית חד-משפחתי. הוא ואשתו פשוט עשו את הדבר הזה בדיוק. 

המלאי הנמוך יכול לדחוק את ילידי מדיסון. רבים מלקוחותיו של מילמן עוברים למדיסון מאזורים אחרים במדינה.

“נהיינו ממש טובים בתצוגות FaceTime”, אמר.

האוכלוסייה המשגשגת של מדיסון עולה על מלאי הדיור הזמין. נכון, זה בגלל שמדיסון ידועה כעיר נהדרת.

“זו עיירה די קטנה, אבל יש בה הכל”, אמר קוך. “אנשים אוהבים לגור כאן.”

Related Articles

XX Auburndale Ave, The Villages, FL 32162

Property Description: Single Family Year Built: 2003 Lot: 0.31 acres Roof: 4 Years old (HOA covered) A/C: 4 Years old Pool: YES HOA: 700$ annually Sewer City Water BEDS: 3 BATH: 2 SQFT: 1,600 ASKING – $371,000 ARV – 440K STATUS: owner occupied (vacant at closing) ALL UTILITIES ARE AVAILABLE ON LAND!!! GREAT INVESTMENT!!! THE FULL ADDRESS WILL BE PROVIDED ONCE WE RECEIVE A RESPONSE EXPRESSING YOUR […]

Responses