כל המרבה הרי זה משובח

#יזםהשבוע #אורלי לייזר

#פוסט4

שיתפתי כבר על השונות שבין שחר לביני, נכון? אז הנה עוד דוגמא מהשטח.
הנטייה שלי הייתה להתפתח לאזורים חדשים. ואכן נכנסנו לפלורידה (רכשנו ושיפצנו) במקביל טסנו לבחון ולהכיר את טקסס ואף ההתחלנו בהקמת צוות מקומי.
שחר נטה מעט לכיוון אחר (כמה מפתיע!! לא למי שקרא את פוסט מספר 2). הוא כיוון להתרחב גאוגרפית בעתיד, אבל קודם כיוון לגדילה בתוך פנסילבניה.
 
שתי האפשרויות היוו צמיחה ולא הרגשנו שזה מקטין או מאט את הפעילות שלנו. הן פשוט היו שונות. אז למרות שהתאהבנו בטקסס, החלטנו שלא להיכנס לשם בשלב ההוא ובמקביל נפרדנו בידידות מפלורידה.
 
אז מה קשורה הכותרת כל המרבה הרי זה משובח?
הנה אני מגיעה לזה, הכוונה שלי היא מספר השותפויות המקומיות שלנו.
 
שחר שיש לו “רק” 5000 חברים קרובים ומאמין בכוח של הביחד, החדיר בי את ההבנה החשובה שככל שנחבור (לא רק נקיף את עצמנו ) לאנשים טובים, הצמיחה תואץ (ההנחה שלנו היא שאם חברנו לאנשים הנכונים עבורנו ואנחנו סומכים עליהם, זה מאפשר לנו לשחרר מעט מהניהול שלנו בכל שותפות ולגדול לרוחב במקביל).
 
תכלס שחר קצת התבסס על האמונה שלי לגבי השותפות איתו, ראו פוסט
מס 1, רק שהוא לקח את זה צעד קדימה(:
 
נכון להיום יש לנו 4 שותפויות פעילות (כאלו של 50%-50%) עם אנשים שבחרנו ובחרו בנו. אנשים טובים שבכיף היינו יכולים לצאת איתם לנופש משפחות ולהנות, ובאותה מידה נהנים לעבוד איתם ולצמוח יחד. התועלת היא לגמרי הדדית.
 
השותפות הטרייה שלנו מהשנה האחרונה הניבה (ממש בחודש שעבר) מעבר של 2 השותפים שלנו (מהארץ) עם המשפחות שלהם לפיטסבורג. יש יותר מרגש מזה?? (זה לפחות בעשיריית הריגושים המובילים בעייני).
אז תקיפו את עצמכם באנשים טובים ומוצלחים (כמו שכל נדל”ניסט יודע) ואל תפחדו לקחת את זה צעד קדימה ולבנות איתם שותפות מקצועית, זה מקדם את כולם (בתנאי כמובן שזו השותפות הנכונה).
 
## הערה קצרה אך חשובה על התרחבות. יש כל כך הרבה סוגי נדל”ן (קרקעות, מסחרי, פליפים, רנטלים, בנייה וכו’), כל כך הרבה מקומות אטרקטיביים ואנשי מקצוע מעניינים, שעבורי לפחות, היו תקופות (ועדיין) שזה מציף ומשתלט לרגע.
ברגע הזה עולה התחושה של “בא לי לכבוש את העולם ולגעת בהכל”.
הפיתוי הוא כל כך גדול שחשוב לעצור רגע, להיזכר מה המטרה לטווח הקרוב שלכם ולטווח הרחוק ואיך הכי נכון לכם להגיע לשם. לא היינו רוצים שכותרת הפוסט תהיה תפסת מרובה לא תפסת.
מתלבטים איך לבחור שותף מתאים? הגיבו ומבטיחה לענות (בטוחה שתקבלו גם עצות מועילות מאחרים פה).
· אוסף תמונות מהעשייה שלנו בשטח המתאפשרת בזכות שיתופי פעולה מגוונים

Related Articles

התמודדות עם לחצים ושינויים בעולם הנדל״ן

מה הולך קבוצה יקרה? אז השבוע אני נכנס לנעליים הגדולות של ״יזמי השבוע״, מודה לליאור על הבמה. אז בכמה מילים עליי ועלינו, אני בעלים משותף של חברת סייפטינט, פועלים בשמונה שנים האחרונות באורלנדו, פלורידה כסוכנות נדל״ן למשקיעים מקומיים ומשקיעים רחוקים. השבוע אתחיל עם פוסט מעט שונה מהתכנים הרגילים שלי, הנושא הוא התמודדות עם לחצים ושינויים…

Responses