עדכון נדל”ן: המכירות עלו כאשר שיעורי המשכנתא צפויים לרדת

הדו”ח האחרון של איגוד המתווכים באזור האנטסוויל(HAAR) הראה פעילות מוגברת עבור אזור האנטסוויל/מחוז מדיסון בשבוע המלא האחרון של אוגוסט.

הדו”ח, המכסה את השבוע שהסתיים ב-26 באוגוסט 2023, מציג רישומים חדשים לבתים צמודי קרקע שעלו ב-16.7%, בעוד שמכירות ממתינות ראו עלייה מתונה של 1.5%. 

העלייה הזו עשויה לראות בקרוב דחיפה, שכן פרדי מאק מדווחים כי הממוצע הארצי של שיעורי משכנתא קבועים ל-30 שנה ירד זה השבוע השני ברציפות, כאשר הריבית הממוצעת הנוכחית נעה על 7.12%. הירידה הזו באה בעקבות הרף הגבוה של 22 שנים של 7.23%, שהשוק הלאומי הגיע אליו ב-23 באוגוסט.

העובדה ששוק אזור האנטסוויל הראה עלייה במכירות וברישומים, אפילו לנוכח העלייה ההיסטורית ההיא, מעידה על המשך הביקוש הגבוה לדיור באזור. הדוח השבועי של HAAR הראה עלייה של 9.9%, והעלה את המספר הכולל של בתים צמודי קרקע זמינים ל-2,871. 

הפדרל ריזרב אמור להיפגש ב-19 וב-20 בספטמבר כדי לדון בריבית – עם זאת, עם האינפלציה שהופחתה באופן דרסטי מהעלייה המטאורית שלה בשנתיים האחרונות, מומחים לא מאמינים כי העלאות ריבית נוספות יוצגו באותו זמן.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

XXXX Fort Kind Rd., Dade City, FL, 33525

Property Details Property Type: Single Family Home Bedrooms: 3 Bathrooms: 2 Total size: 1,965 SQ FT Lot Size: 2 Acres Year Built: 1978 Occupancy Status: Owner Occupied ARV: $440K A/C: 15 years old Roof: 25 years old Water Heater: 8 years old Electricity: Great HOA: No Parking: 2 Car Garage Water: Well Septic or Sewer: Septic […]

Responses