הצגה עצמית

מתרגשת ברמות של כלה! (כולל החרדה והלחץ, אז תהיו חברים, פרגנו)
נעים מאוד, אני אורלי, אמא ל 3 בני נוער/בוגרים (חיילת ותאומים שעתידים בשנה הבאה להתגייס. תקף עדיין להגדיר אותם בני נוער?), בזוגיות עם ניר 23 שנה.
הגעתי לנדל”ן אחרי קריירה ארוכה במגזר השלישי.
במשך 16 שנים פיתחתי וניהלתי את מחלקת פיתוח המשאבים, יחסי הציבור והשיווק בעמותת אלי”ע. גייסתי כספים מתורמים בארץ ובעולם בהיקפים של מיליונים, טיפחתי את הקשרים הבינאישיים איתם וניהלתי את הפרויקטים בצד התקציבי (מעבר לזה ניהלתי את כל מערך השיווק והיח”צ).
טיפ קטן על הדרך- לכל מי שלא הספיק עד היום– תתנדבו (יש אלפי אפשרויות מקטנות ועד גדולות), אין כמו “מנת פרופורציה” לחיים ותחושת סיפוק שגורמים לך להרגיש חי ובהוקרה.
בשלוש השנים האחרונות אני פעילה בשוק האמריקאי יחד עם השותף המוכשר וחברי הקרוב (שנכנס לתחום כשנה וחצי לפניי) Shahar Hakmon , עשינו פליפים, אנחנו מחזיקים עשרות דירות כרנטלים והחל מהשנה האחרונה גם בונים בתי יוקרה, פועלים בפיטסבורג, פנסילבניה (עבדנו גם בפלורידה בעבר).

אז מה יהיה לנו פה השבוע?
אני קוראת פעילה (=משתתפת פסיבית) בקבוצה, ותהיתי איזה ערך מוסף אוכל להביא בשלב זה.
יזמים נפלאים ורבים שהיו לפניי שיתפו בתורתם, פרטו על הכלים שלהם, ניתחו עסקאות ועוד…
אני מאמינה שכל נושא שתרצו לקבל עליו מידע מעשי ומפורט, תוכלו למצוא בקבוצת הפייסבוק הזו ולכן בחרתי לשתף שיעורים מהדרך שלי (מתוך העשייה שלי אחלוק מסקנות. פחות אכנס לפן המקצועי PROPER, למרות שלכולנו תמיד יש מה עוד ללמוד/ללמד).
כל מה שאשתף פה הוא מהחוויה הסובייקטיבית שלי, אין כאן המלצות או קביעות, רק מסקנות אישיות ורצון לחלוק איתכם.

השאיפה שלי לשבוע הקרוב היא שנדל”ניסטים בתחילת דרכם יקבלו ערך מוסף מהפוסטים, שהוותיקים יוכלו להזדהות ולתרום מהניסיון שלהם ומניחה שיהיו כמובן את אלו שלא יבינו על מה אני מדברת.

לסיום, ממש בא לי לציין את כל התחביבים שלי ולהרשים אתכם, אבל האמת שאני מכורה לעבודה ולשילוב המנצח של קפה ומאפה. בדמיוני אני מכורה גם לספורט (יש לי דמיון עשיר מאוד, אין שום קשר למציאות לצערי).
מוזמנים לראות בתחביביי הזמנה פתוחה ליצור קשר ולהכיר אישית!
מקווה שיהיה מספיק מעניין בכדי שתקראו עד הסוף.
אז מה יהיה לנו השבוע:
פוסט 2- עם או בלי?
פוסט 3 – האשליה
פוסט 4 – כל המרבה הרי זה משובח
פוסט 5 – לא אשתו של…
פוסט 6 – הזמנה לקפה ומאפה
· משתפת אתכם בתמונות הכי מרגשות שלי בארה”ב; כשגיליתי שמארז מים עולה כמו בקבוק בודד בארץ ותמונה מסיום תהליך הוצאת SSN.

Responses