6 סיבות לשכור מתווך בעת קנייה או מכירה

אנו מטפלים בכל דבר, החל מרשימות ספקים ועד לשיווק

בתור מקצוען בנדל”ן, תלך לפגישות רישום ופגישות קונים כדי לא רק לנסות להשיג עסקים אלא כדי ללמד את הציבור הרחב על מה אנחנו כאנשי מקצוע בתחום הנדל”ן עושים. אני יודע מה אתה חושב. אני רק מחכה לשיחת הטלפון הזו. אבל בשיא הרצינות, כשאני מתיישב להמציא רשימה של דברים כדי להוכיח ללקוחות פוטנציאליים את הערך בעבודה איתי כבעל מקצוע הנדל”ן שלהם, אני די נדהמת ממספר עצום של משימות שאיש מקצוע מייצג אותך בהן. עסקת מקרקעין אחראית לניהול, לרבות אך ללא הגבלה על הדברים הבאים:

1. בדוק את הדופק בשוק כדי להבין באמת מה קורה מנקודת מבט של קנייה ומכירה, תוך הבנת הצד החסכוני של הדברים – לא רק להסתכל על שיעורי הריבית. מדוע התעריפים נמצאים היכן שהם נמצאים? אילו מעסיקים באזור מפטרים עובדים והאם זה עלול לגרום לזרימה של מלאי? איך נראות הטרנדים של אנשים שנעים פנימה או מחוץ לאזור? תחזית השוק של כל הדברים המשפיעים באמת על נדל”ן היא חיונית.

2. מיומנויות רכות. אלו הם הכישורים הנחשבים לרוב כישורי שירות לקוחות. היכולת להיות נגיש לכל סוגי האנשים ולהבטיח שאתה פתוח לקבל מידע. כמו כן, בעת העברת חדשות רעות, חשוב לוודא שהדבר נעשה באופן שבו אתה, המקבל, תקבל בצורה נעימה.

3. ספקים טרום-שוק. לא רק שאנשי מקצוע בתחום הנדל”ן צפויים לשווק את ביתך למכירה או לאתר עבורך בית לרכישה, צפויה לנו גם רשימה של ספקים טרום-שוק שבהם תוכל להשתמש לצרכי ההלוואות שלך, בדק בית, עבודות כותרת, כל ריפוד והברקה הדרושים לפני השוק למכירת ביתך כגון קבלן, צבע, מעצב נוף וכו’. יש לנו ספר של ספקים בדוקים שבהם השתמשתי באופן אישי או שלקוחות קודמים השתמשו בהם שיכולים לסייע בצרכים שלך. זה מנצח את החיפוש בגוגל במשך שעות ובחירה בטעות בקבלן הלא נכון.

סעיף א’ ברשימת הספקים לפני השוק כולל את אלו שבהם אנו אנשי הנדל”ן משתמשים עבור חומרי שיווק עבור הנכס שלך. אנו נשתמש במיטב הצלמים, נשרטט תכניות קומה עבור הנכס שלך, וידאו, בימוי, קייטרינג למתווכים נפתח והרשימה עוד ארוכה. שוב, זו רשימה מסודרת שעבדנו עליה במשך שנים ועשינו את כל המשימות הכבדות וניהלנו את השיחות הלא נוחות כשהדברים לא מבוצעים כראוי – שאתה לא תצטרך לעשות זאת.

4. משימות שוק. אלו המשימות שרוב הלקוחות לא מודעים לכך שאנו עושים. לעתים קרובות, כאשר יש רישום בשוק, אנשים חושבים שאני פשוט מסתובב עם המכונית שלי וקונה דברים נחמדים. עם זאת, אני למעשה מסתובב בודק כל רישום בשוק כדי לוודא שהם נקיים, חומרי שיווק מופצים, הנורות כולן פועלות, העיצוב נראה חד והרשימה עוד ארוכה. זה כמובן לא כולל את המשימות שאנו עושים כדי לשווק כראוי את הנכס, כגון שליחת מיילים שבועיים, פנייה מספר פעמים למעקב עם סוכנים מראה כדי לקבל את המשוב שלהם, לבדוק את השוק כדי לראות איך נראית התחרות שלנו, מה תחת חוזה ולמה, ושוב, יכולתי להמשיך. מיותר לציין שהמשימות החשובות ביותר וגוזלות זמן הן אלו שמתבצעות כאשר הנכס נמצא בשוק.

5. ניהול “חוזה לסגירה”. המונח “חוזה לסגירה” הוא פחות או יותר מה שזה נשמע – זה מה שקורה מרגע שאנחנו נכנסים לחוזה ועד שנגיע לקו הסיום הסגירה ויש לך את המפתחות האלה. ברגע שאיש מקצוע נדל”ן מהימן ניהל משא ומתן עז בשמך כקונה, הכיף מתחיל. שוב צצה רשימת ספקים זו מפריט 3 – עוזרת להדריך אותך בבחירת מפקח בית, מפקח טרמיטים וכו’ לבדיקות. דרוש עורך דין בעל שם (בהתאם לתחום השיפוט שלך) וכל ספק אחר עבור הצעות מחיר כמו שיפוצים וכו’, שאולי תרצה שיבוצעו בנכס. לאחר השלמת הבדיקה ואנו עוברים משא ומתן מחדש אפשרי, עלינו לוודא כי למלווה יש את המסמכים הדרושים ממך להשלים על מנת לבצע את ההערכה כדי להוכיח את ערך הבית עליו אתה בחוזה. עכשיו אנחנו נכנסים לעשבים השוטים אבל ברגע שאנחנו בצד השני של העניינים וההערכה חוזרת לערך וההלוואה ברורה לסגור אז אנחנו בקו הסיום לבית החדש שלכם.

זה דומה אם אתה מוכר את הבית שלך. ההערכה היא חלק חשוב מאוד ברשימת הבדיקה שכן זהו ערך הבית שלכם. השמאי הוא צד שלישי שלקונה, המוכר, המלווה או לי אין אמונים לו. עם זאת, מוטלת עלי החובה לחנך את השמאי האמור מדוע בחרתי במחיר הרישום וכיצד הגעתי לערך זה.

6. ספקים שלאחר השוק. כפי שצוין קודם, לבעל מקצוע בתחום הנדל”ן צריך להיות ספר ספקים בדוקים לבחירה. כשאני מסתכל על רשימת הספקים עכשיו כשאנחנו בצד השני של השולחן, אני יכול לספק איש ניקיון, קבלן HVAC, מישהו שיתקן את מערכת הספרינקלרים, דוג ווקר, הקייטרינג והמאפייה הטובים בעיר. בהמשך הדרך אני יכול לספק מנהל נכסים נפלא שיוכל להגיד לך מה לעשות עם הנכס הזה שרכשת לפני זמן מה ואנחנו יכולים להמשיך עוד ימים.

אמנם אתה זכאי לחלוטין לא להשתמש בסוכן נדל”ן במהלך עסקת הנדל”ן שלך, אבל אני מאמין שבלי סוכן נדל”ן יהיו קצוות רופפים שלא יהיו קשורים, דברים מנוהלים בצורה לא נכונה ועיכובים אפשריים שעלולים לעלות מזומן אמיתי. כל זה מלבד זאת, זו גם חוויה נפלאה באמת לעבוד לצד איש מקצוע מהימן שבסיום העסקה הופך לחבר ובן משפחה חדש. אנשי מקצוע בתחום הנדל”ן אוהבים את מה שהם עושים, הם אוהבים נדל”ן ואנשים, ולדאוג לכם בתהליך הקנייה או המכירה של הבית זה מה שמעניין אותנו.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

התמודדות עם לחצים ושינויים בעולם הנדל״ן

מה הולך קבוצה יקרה? אז השבוע אני נכנס לנעליים הגדולות של ״יזמי השבוע״, מודה לליאור על הבמה. אז בכמה מילים עליי ועלינו, אני בעלים משותף של חברת סייפטינט, פועלים בשמונה שנים האחרונות באורלנדו, פלורידה כסוכנות נדל״ן למשקיעים מקומיים ומשקיעים רחוקים. השבוע אתחיל עם פוסט מעט שונה מהתכנים הרגילים שלי, הנושא הוא התמודדות עם לחצים ושינויים…

Responses