8 סיבות לכך שמוכרים לא מוכרים

הבעלים הנוכחיים חוששים ממחסור בבתים למכירה וריביות גבוהות, אבל רבים עדיין רוצים לעבור. אלה הנושאים העיקריים שמעכבים אותם.

ניו יורק – בעלי בתים לא מציגים את הבתים שלהם, מה שאומר שהמחירים גבוהים יחד עם תסכול הקונים.

חשש של רבים מבעלי הבית הנוכחיים שרוצים להגדיל או להקטין הוא חוסר יכולת למצוא בית חלופי. כדי להתמודד עם זה, חברות מסוימות עוזרות לבעלי בתים לקנות את ביתם החדש במזומן, ולפני מכירת ביתם הקיים. עם זאת, חברות אלו אינן פועלות בכל מדינה, ובמקרים מסוימים הן דורשות מחיר מכירה נמוך יותר או מבנה עמלות שהמוכרים לא מוכנים לקחת בחשבון.

בעלי בתים רבים אינם רוצים להפסיד את הריבית הנמוכה הנוכחית שלהם – או להיפגע מהצעת מס רווחי הון פדרלי גדולה – או העלאות פוטנציאליות בתשלומי מס רכוש.

בעלי בתים אחרים מרגישים מתוסכלים כי החמיצו את שיא השוק הקודם, שברוב האזורים התרחש בין אפריל ליוני 2022.

בעלי בתים מתמודדים גם עם עלויות גבוהות הקשורות לשיפור בתיהם למכירה, מכיוון שעלותם של חלק מחומרי הבנייה ממשיכה לעלות.

חששות אחרים הם אולי פרמיות ביטוח גבוהות יותר אם הם מתכננים בית גדול יותר או בית במיקום מבוקש יותר.

בינתיים, מבוגרים רבים בוחרים להזדקן במקום.

עם זאת, כל הסיבות הללו לבעלי הבית ישתנו עם הזמן. אנשי מקצוע בתחום הנדל”ן צריכים ליצור קשרים משמעותיים עם בעלי בתים כעת, כך שככל שיתרחשו שינויים, הם יישארו בראש מעייניהם.

סוכנים צריכים גם לערב מוכרים לעתיד לדון בחלומותיהם כדי לשמור עליהם קיימא. ניתן לשאול מוכרים פוטנציאליים, “האם אתה מתכוון לאפשר לתנאי השוק הנוכחיים לגזול ממך את החלומות שלך?”

ה”חלומות” כוללים בדרך כלל עלייה, צמצום, מעבר למחוזות בית ספר טובים יותר, התקרבות לנכדים, חיים בקהילה של אנשים עם דעות פוליטיות דומות ו/או חיים קרובים יותר למתקני פנאי.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Responses