3 סיבות לשקול להשכיר את הבית במקום למכור

אנשים רבים מחליטים למכור את ביתם בגלל שהם עוברים לגור עם משפחה או עם בן זוג. כמובן, אם אתה מחפש לקנות בית חדש, ייתכן שתצטרך למכור את הבית הקיים שלך כדי לגייס כספים. עם זאת, אם אינכם צריכים בהכרח למכור את ביתכם, כדאי מאוד לשקול להשכיר אותו כדי ליהנות מהכנסה לטווח ארוך ולקצור את הפירות של עליית דמי השכירות.

אם תחליט להשכיר את ביתך במקום למכור אותו, תוכל ליהנות מהכנסה יציבה לשנים הבאות. יחד עם זאת, תיהנו מהערכת מחירי הנכסים, וזה בונוס נוסף. כמובן, תמיד יש לך את האפשרות למכור מאוחר יותר בהמשך אם תרצה בכך, כך שאתה גם נהנה מהגמישות. במאמר זה, נבחן כמה מהיתרונות של השכרת ביתך.

כמה מהיתרונות שאתה יכול לצפות להם

אתה יכול לצפות למגוון של הטבות כשאתה מחליט להשכיר את הבית שלך לאחר המעבר במקום למכור אותו. חלק מאלה הם:

זרם הכנסה קבוע

אולי היתרון המיידי ביותר בהשכרת ביתכם הוא הפוטנציאל למקור הכנסה עקבי ואמין. בעלי בתים יכולים לגבות דמי שכירות שלא רק מכסים את תשלומי המשכנתא, אלא גם ארנונה, ביטוח ותחזוקה. באזורים עם ביקוש גבוה לנכסים להשכרה, זה יכול לתרגם להכנסה חודשית משמעותית, המספקת לבעלי בתים יציבות פיננסית וביטחון. יתר על כן, ככל ששוק הנדל”ן ממשיך לעלות, לבעלי הבתים יש הזדמנות להעלות את מחירי השכירות, מה שעלול להוביל להכנסה גדולה עוד יותר לאורך זמן.

הטבות מס

מעורבות בשוק השכירות כבעל בית פותחת מגוון הטבות מס לבעלי בתים. ניתן לנכות רבות מההוצאות הכרוכות בהשכרת נכס, לרבות ריבית על משכנתא, ארנונה, הוצאות תפעול, פחת ותיקונים. זה יכול להפחית באופן משמעותי את ההכנסה החייבת במס של בעלי בתים, ולהוביל לחיסכון במהלך עונת המס. נוסף על כך, השכרת ביתך עשויה לזכות אותך בניכוי מעבר של 20%, הוראה של חוק הפחתת מסים ועבודות, אשר משפרת עוד יותר את התמריצים הכלכליים להפוך לבעל בית.

גמישות והערכת ערך נכס

השכרת הבית שלך מספקת לך רמת גמישות שיכולה להיות מאוד מושכת. בין אם אתם מחפשים לעבור לעיר חדשה באופן זמני, לעבור לגור עם משפחה או עם שותפים, או שאתם סתם רוצים לשמור על הנכס שלכם כהשקעה, השכרה מציעה את ההזדמנות לשמור על הבעלות ועדיין ליהנות מעליית ערך הנכס לאורך זמן. יתר על כן, ככל ששוק השכירות ממשיך לגדול, הביקוש לנכסים להשכרה צפוי להישאר חזק, ולספק לך הזדמנות השקעה בטוחה ומשתלמת.

אלו הן כמה מהסיבות העיקריות שכדאי לשקול להשכיר את הנכס שלך במקום למכור אותו.

Related News Real Estate Entrepreneurs

חברות נדל”ן נבחרות

 

Responses