מס השכירות העסקי של פלורידה יורד ב-1% ב-1 בדצמבר

מס השכירות העסקי של פלורידה, כעת 5.5%, יורד ל-4.5% ביום שישי. פלורידה מתווכים דוגלים בביטול מוחלט של המס ורואה בצעד זה ניצחון משמעותי.

שיעור מס המכירה המוטל על עסקים בפלורידה השוכרים או משכירים נכס מסחרי – המכונה מס שכר דירה לעסקים (BRT) – יורד בנקודת אחוז שלמה ביום שישי, 1 בדצמבר, מ-5.5% הנוכחיים ל-4.5%.

“הפחתת מס שכר הדירה לעסקים ממשיכה להיות בעדיפות גבוהה עבור Florida Realtors®, והמאמצים שלנו בשש השנים האחרונות עזרו לאינספור עסקים להתרחב ולהצליח יותר”, אומר נשיא Florida Realtors ג’י מייק מקגרו, חבר ברוקר עם LPT Realty באורלנדו.

“הצניחה האחרונה הזו מ-5.5% ל-4.5% קשורה ישירות לתמיכה של החברים שלנו והם צריכים להיות גאים בידיעה שכל דולר שנחסך על ידי עסקים מייצג הזדמנות עבורם להעסיק עובדים נוספים, לשדרג ציוד, לשפר את השכר ולהגדיל את טביעת הרגל שלהם בקהילה”, מוסיף מקגרו.

משרד ההכנסה של פלורידה פרסם PDF של מידע מס המסביר כיצד קיצוץ המס עשוי להשפיע על עסקים.

מה זה עושה

ההפחתה של 1% במהלך שמונת החודשים הבאים מייצגת חיסכון של 216 מיליון דולר לעסקים מקומיים שיכולים לשמש כדי לתדלק את הצמיחה העסקית, לייצר הזדמנויות תעסוקה חדשות ולהשקיע בכוח העבודה.

ההשפעה על כלכלת פלורידה תהיה בולטת יותר עם הפחתה נוספת בשנת 2024 ובסופו של דבר, ביטול מוחלט של מס שכר הדירה של העסק.

בעוד שלפלורידה יש בדרך כלל סביבה עסקית נוחה, מתווכים בפלורידה ובעלי עניין אחרים רואים ב-BRT נטל על עסקים מקומיים שעלולים להעמיד את המדינה בחסרון תחרותי.

“מעבר להשפעה המקומית שלו, טיפוח אקלים מס ידידותי לעסקים הוא חיוני לא רק למשיכת עסקים מחוץ למדינה, אלא גם לעידוד עסקים מבוססי פלורידה להתרחב בתוך המדינה במקום לחפש הזדמנויות במקומות אחרים”, נכתב בהודעה מאת לשכת המסחר של פלורידה. “במהלך העשור האחרון, לשכת פלורידה תמכה ללא לאות בהפחתה ובסופו של דבר ביטול ה-BRT, ולמרות שהושגה התקדמות, פלורידה נותרה המדינה היחידה במדינה שגובה מס זה.

היסטוריה

מס שכר הדירה, כיום 5.5%, כבר נמוך יותר משיא המס של 6% החל משנת 2017. בשנת 2021 עבר בית המחוקקים של פלורידה והמושל רון דסנטיס חתם, SB 50, מה שיוביל בסופו של דבר להפחתת שכר הדירה העסקי. מס עד 2% לאחר שקופת האבטלה תתחדש לרמות טרום מגיפה.

בעוד שההפחתה של 3.5% היא משמעותית, היא לא סיפקה הקלה מיידית שכן התאריך החזוי להפחתת התעריפים לפי לשון הצעת החוק לא יתרחש עד בסביבות אוגוסט 2024. כדי לספק הקלה מיידית יותר, Florida Realtors, לשכת פלורידה ואחרים דגלו בהפחתה נוספת במהלך מושב 2023 של בית המחוקקים בפלורידה, מה שהוביל לקיצוץ של 1% ביום שישי, שיחול למשך שמונה חודשים – בערך הזמן שייקח עד לחידוש אמון האבטלה.

Related News Real Estate Entrepreneurs  

חברות נדל”ן נבחרות

Responses