פוסט סיכום

#יזם השבוע ברק צור
שלום לכולם
כאן ברק צור עם הפוסט השישי והאחרון לסדרת הפוסטים שלי כיזם השבוע
תודה שהקדשתם מזמנכם לקרוא את הפוסטים שלי, זה ממש לא מובן מאליו.
אז מה היה לנו השבוע?
הצגתי את עצמי והסיפור שלי כדי לנסות להראות לכולם שכל אחד יכול לא משנה מה נקודת הפתיחה שלו.
דיברתי על המשבר הכלכלי שמדינת ישראל נימצאת בו בעקבות המלחמה שנכפתה עלינו והחשיבות של המשבר הזה בגלל נקודת הפתיחה הנמוכה שלנו בתחילתה של הלחימה וכמה חשוב להתעורר ולהתחיל להשקיע עכשיו בנדלן צמוד מטבע זר ויציב.
אחר כך הסברתי על אפשרויות להשקעה אקטיבית בנדלן וקצת על הניסיון שלי עם האפשרויות האלו.
הזכרנו את החשיבות של אנשים שיעטפו את האופרציה שלנו וכמה שותפים יכולים לעזור לנו להתקדם מהר יותר.
ואחרי בקשות מיוחדות, הזכרתי השקעות פאסיביות, מה זה אומר בעצם ואיזה אופציות יש.
כבר תקופה שאני מקבל המון פנויות ושאלות מאנשים עם ובלי רקע בכלל שלא יודעים איפה להשקיע ואיך להשקיע, ולכן החלטתי לפתור להם ולכם את הבעיה בעזרת כמה דרכים שעדיין בבנייה אבל כבר עכשיו אפשר להציץ ולעקוב כדי שלא תפספסו כלום:
פודקאסט ייחודי על השקעות נדלן מסביב לעולם (יוון, בולגריה, גאורגיה ועוד) שיארח יזמים ישראלים שיספרו לנו על עצמם, על התהליך שעברו ומה ייחודי בשוק שלהם ועוד כמובן המון שאלות קשות שהתשובות שלהן יעזרו לכם להחליט איפה אתם רוצים להשקיע.
ערוץ יוטיוב שיכיל המון תכנים הקשורים לנדל”ן אמריקאי, אם זה הכיוון שלכם. ערוץ שיתן לכם המון מידע ובטחון להתחיל לעשות בעצמכם, גם אם אתם מחפשים השקעות פאסיביות או אקטיביות.
לינק:
וכמובן כל מי שרוצה להגיע אליי ישירות לייעוץ, מנטורינג ואפילו סתם לדבר, האתר שלי עם פרטי ההתקשרות ממש כאן: thunder-rei.com/
תודה לליאור ולצוות שלו על ההזדמנות שנתתם לי
תודה לכם הקוראים על הפידבקים וההודעות בפרטי.
ניתראה..
Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

התמודדות עם לחצים ושינויים בעולם הנדל״ן

מה הולך קבוצה יקרה? אז השבוע אני נכנס לנעליים הגדולות של ״יזמי השבוע״, מודה לליאור על הבמה. אז בכמה מילים עליי ועלינו, אני בעלים משותף של חברת סייפטינט, פועלים בשמונה שנים האחרונות באורלנדו, פלורידה כסוכנות נדל״ן למשקיעים מקומיים ומשקיעים רחוקים. השבוע אתחיל עם פוסט מעט שונה מהתכנים הרגילים שלי, הנושא הוא התמודדות עם לחצים ושינויים…

Responses