מקסום ביטוח רכוש מסחרי

בשוק ביטוח מתקשה, ודא שלעסק שלך יש נהלי ניהול סיכונים חזקים, התכונן לחידוש פוליסה מוקדם וצפה מראש שאלות פוטנציאליות.

ניו יורק – אריק ג’סי, שותף בקבוצת החזר הביטוחים של לוונשטיין סנדלר, דן במצב הנוכחי של שוק ביטוחי הנכסים. הוא הציע עצות כיצד חברות יכולות להפוך את הנכסים המסחריים שלהן לסיכון אטרקטיבי יותר למבטחים.

אריק ג’סי: ביטוח רכוש מסחרי הוא כיסוי ליבה לעסקים. זה מגן על הבניינים והמבנים של העסק שלך מפני אובדן או נזק, יחד עם רכוש, ציוד ורכוש אישי אחר שנמצא בתוך אותם מבנים. ביטוח רכוש מכסה בדרך כלל אובדן הכנסה עסקית שאבדה כתוצאה מאירוע מכוסה. סיקור זה היה באור הזרקורים במהלך מגיפת COVID-19 כאשר עסקים נאלצו לסגור או לפעול עם הגבלות.

אז מה קורה בשוק? אסונות טבע של מיליארדי דולרים, בעיות בשרשרת האספקה ובעיות אינפלציה הם חלק מהאירועים שתורמים להפסדים משמעותיים ולתשלומי ביטוח, ו- הרלוונטיים עבורך – להקשחת שוק הביטוח. המשמעות היא הגדלת הפרמיות, אבל זה גם אומר שמבטחים מגדילים את דמי ההשתתפות העצמית, מציעים גבולות נמוכים יותר, מוסיפים תבלינות משנה, וכוללים מענקי כיסוי מגבילים יותר והחרגות רחבות יותר.

למרות זאת, ישנם כמה דברים שעסקים יכולים לעשות כדי לנווט בשוק הקשה הזה, כדי למזער את ההשפעה של אירועים נרחבים אלה, ובסופו של דבר להוות סיכון אטרקטיבי יותר.

ראשית, עבדו עם מתווך ויועץ כיסוי בעל ידע שיכיר את נבכי השוק ויטענו עבורכם. כמו כן, פשוט היו פרואקטיביים. אל תחכה עד כמה שבועות או חודש לפני שהפוליסה שלכם אמורה להתחדש. תהליך החידוש לוקח זמן, ותחילת הדרך יכולה לתת לכם סיכוי טוב יותר לנהל משא ומתן על תנאים טובים יותר.

שנית, ודאו שלעסק שלכם יש נהלי ניהול סיכונים חזקים. לדוגמה, אם העסק שלכם מתקשר בחוזי משנה, ודאו שלקבלני משנה אלה יש ביטוח משלהם ושהחברה שלך נקראת כמבוטחת נוספת. למבטחים יהיה נוח יותר לבטח אותכם אם ישנם מקורות פוטנציאליים אחרים להחלמה במקרה של הפסד, המפזרים את חשיפת הסיכון שלהם.

שלישית, היו מוכנים לתהליך חיתום אינטנסיבי יותר וצפו מראש את השאלות שיבואו בדרככם. לדוגמה, האם לעסק שלכם יש הצהרת ערכים עדכנית כדי שמבטחים יוכלו להבין את גודל הסיכון שהם לוקחים על עצמם?

בצד ההפרעות העסקיות, איך נראית שרשרת האספקה שלכם? האם יש לכם רשימה של ספקים שאתה מסתמך עליהם כדי לנהל את העסק שלכם?

הכנת החומרים הללו מראש תאפשר תהליך חיתום חלק יותר וגם תראה למבטחים פוטנציאליים שהחברה שלכם פועלת ביחד.

התוכן של מאמר זה נועד לספק מדריך כללי לנושא. יש לפנות לייעוץ מומחה לגבי הנסיבות הספציפיות שלך.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

Responses