מה זה פרופיל קרדיט עסקי וממה הוא מורכב.

#יזםהשבוע

#פוסט3

*מה זה פרופיל קרדיט עסקי וממה הוא מורכב.

אז כמו שדיברנו בפוסט הקודם בניית פרופיל קרדיט אישי זה דבר חשוב, ותכנון נכון יעזור לכם למקסם את מינוף הקרדיט לטובת ההשקעות והעסקים שלכם.

עכשיו, תנו לי לשאול שאלה- האם ידעתם שגם לעסק שלכם יש פרופיל קרדיט?

אז כן, לעסק שלכם, בין אם הוא חברת קונסטרקשן או LLC שמחזיק נכסים, יש פרופיל קרדיט שהוא נפרד מהקרדיט האישי שלכם ומציע יתרונות משמעותיים שרוב בעלי העסקים לא מודעים אליהם.

מהו פרופיל הקרדיט העסקי שלכם?

בדומה לפרופיל האישי, הפרופיל הקרדיט העסקי משקף את יכולות הניהול הכלכליות של העסק שלכם. הפרופיל נבנה ונמדד ברובו מהקריטריונים הבאים:

הלוואות לעסק – Trade line

חשבונות ספקים – Vendor accounts, net30…

כרטיסי אשראי עסקיים

ורמת סיכון שנמדדת בזמני תשלום החשבונות של העסק

הגופים שדרכם נוכל לבדוק מה ציון דירוג האשראי העסקי שלנו הם:

Experian Business

Equifax business

Dun & Bradstreet

SBFE

לכל גוף יש ציון שונה וגם מטרה שונה להלוואות ולעסק שלנו. לדוגמא אם נרצה להוציא כרטיסי אשראי עסקיים נעקוב ונשתמש ב

Experian & Equifax business

כמו שהזכרתי בתחילת הפוסט, הקרדיט העסקי מאפשר יתרונות משמעותיים, והמרכזי בהם הוא שפרופיל הקרדיט העסקי שלכם נפרד מהפרופיל האישי שלכם!

למה זה חשוב?

היתרון הגדול ביותר של כרטיסי אשראי והלוואות עסקיות הוא שהם אינם מדווחים על הקרדיט האישי. כלומר, אם יש לכם כרטיס עסקי עם מסגרת גבוהה שמנוצלת לחלוטין, זה לא ישפיע על הניקוד האישי. דבר שמאפשר לכם כוח קניה גדול יותר מבלי לפגוע בקרדיט האישי שלכם (utilization) ומבלי שתצטרכו לחכות תקופות ממושכות לפני פניה לקבלת מוצרים פיננסים נוספים.

יתרון נוסף שנכלל במסגרת הקרדיט העסקי הוא כרטיסי אשראי עסקיים ב0% ריבית.

מה שאומר שבמהלך תקופה מוגדרת, כל הוצאה שנעשית באמצעות הכרטיס ולא הוחזרה במלואה לא תחויב בריבית. לדוגמה, כרטיס Chase Business Ink מציע 0% APR ל-12 חודשים.

כרטיסים מהסוג הזה מהווים כלי חזק וחיוני להשקעות ולצמיחה.

שימוש נכון בכרטיסים עסקיים ב0% ריבית מאפשר למקסם יתרונות רבים ולנצל אותם לטובת השקעות הנדלן שלנו:

1. עלויות שיפוץ + שוטפות: כרטיסי אשראי עסקיים יכולים לשמש למימון חלק מהוצאות השיפוץ וההוצאות השוטפות. זה יכול לכלול רכישת חומרים, תשלום לקבלנים , תשלומי יוטלטיס, ביטוח וכו׳.

2. תזרים מזומנים: היכולת להשתמש בכרטיס לתקופה ארוכה ללא ריבית מאפשרת לשמור על תזרים מזומנים גבוה יותר בעסק או אפילו בחיים הפרטיים.

3. השקעה ורכישת ציוד: בין אם מדובר ברכישת ציוד לנכסים שבבעלותך או השקעה בפרויקטים חדשים, השימוש בכרטיסי אשראי יכול להוות אמצעי מימון זמני עד שההשקעה מתחילה להניב תשואות.

4. הורדת עלויות: שימוש באשראי ללא ריבית מאפשר להוריד את העלויות הכוללות של פרויקט. זה יכול להגדיל את הרווח הנקי ע״י לקיחת הלוואה נמוכה יותר כי אין צורך במימון חיצוני של השיפוץ.

5. ניצול הטבות: רבים מכרטיסי האשראי העסקיים מציעים תוכניות פרסים והטבות, כמו נקודות לטיסות ומלונות ועד chas back. ניצול נכון של הנוקדות יכול לשלוח אותכם לחופשות של אלפי דולרים ללא תשלום, המרת כסף למזומן או קבלת הנחות משמעותיות. (ארחיב על הנושא הזה בפוסטים הבאים)

6. בניית פרופיל אשראי עסקי: שימוש נכון ואחראי בכרטיסים עוזר לבנות את הפרופיל האשראי העסקי שלך, מה שיכול להקל על קבלת הלוואות ומימון נוספים בעתיד.

**לסיכום:**

פרופיל הקרדיט העסקי שלכם הוא אומנם לא תנאי עיקרי לקבלת הלוואות עסקיות, אלא הוא חלק מתוך מכלול של קריטריונים שהבנקים בודקים, אבל פיתוח של פרופיל זה יכול להועיל ולהקל בצורה משמעותית על קבלת מוצרים פיננסים שונים לעסק שלכם ולמקסום יתרונות רבים.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

Responses