אמריקאים גרים רחוק יותר מהעבודה בבתים גדולים יותר

מחקר חדש מצא שעובדים אמריקאים חיים רחוק יותר ממקומות העבודה שלהם, ככל הנראה בגלל הזדמנויות עבודה מרוחקות. כתוצאה מכך, אנשים קנו בתים גדולים יותר עם משרדים ביתיים.

ניו יורק – משוחרר, אולי, מטיול יומי למשרד, עובד אמריקאי ממוצע גר כעת כמעט פי שלושה רחוק יותר מעבודתו מאשר לפני המגיפה, כך עולה מהמחקר.

המרחק הממוצע של עובדים למעסיק שלהם גדל מ-10 מייל ב-2019 ל-27 מייל ב-2023, על פי מחקר שפורסם ב-3 במרץ על ידי Gusto, חברת תוכנת שכר, וקבוצת Stanford WFH, צוות החוקר מגמות עבודה מהבית.

המחקר מנתח את נתוני השכר של Gusto מכ-5,800 עסקים קטנים ובינוניים בשנים 2018 עד 2023. מרחקים נמדדו על ידי קישור בין כתובות העובדים למיקומי מעסיקים.

הנתונים מראים שהמרחק בין עובדים למעסיקיהם בולט ביותר בקרב אנשים שהחלו בעבודתם לאחר פגיעת המגיפה. עובדים שהתקבלו לעבודה במרץ 2020 או מאוחר יותר גרו 35 מיילים מהמעסיק שלהם בדצמבר 2023, בממוצע. זה יותר מפי שניים מהמרחק של אנשים שהתקבלו לעבודה לפני מרץ 2020.

בעוד שנתוני השכר אינם מראים במפורש שאנשים שגרים הכי רחוק מהמעסיק שלהם מנצלים את הסדרי עבודה היברידיים או מרוחקים, התוצאות עומדות בקנה אחד עם שנים של מחקר של קבוצת Stanford WFH המראים את ההשפעה הדרמטית שהייתה למגיפה על המקום שבו מתבצעת העבודה.

לפני המגיפה, רק כ-7% מימי העבודה בתשלום בוצעו בבית. בפברואר, חלקם של ימי עבודה מהבית היה 28%, על פי הסקר האחרון של הקבוצה בנושא הסדרי עבודה ועמדות שפורסם ב-5 במרץ.

מגמת עבודה מהבית היא גורם, אומרים חוקרים

מכיוון שעבודה מהבית מפחיתה את מספר הפעמים בשבוע שאדם צריך לנסוע למשרד – או מבטלת את הנסיעה לעבודה לחלוטין – עובדים יכולים להתרחק מהמעסיק שלהם או לחפש עבודה שאולי הייתה בלתי אפשרית קודם לכן בגלל המרחק, החוקרים אמרו.

זה מה שקרה במהלך המגיפה, כשאנשים חיפשו בתים גדולים יותר עם מקום למשרד ביתי, אומר חוסה מריה באררו, עוזר פרופסור לכלכלה בבית הספר לעסקים Instituto Tecnológico Autónomo de México (ITAM) וחבר בקבוצת סטנפורד WFH.

באררו רואה את הקשר המובהק ביותר בעלייה במספר העובדים המתגוררים במרחק “בלתי ניתן להחלפה” מהמעסיק שלהם. מהמחקר עולה כי 5.5% מהעובדים גרו יותר מ-50 מיילים מהמעסיקים שלהם בסוף 2023 – עלייה מ-0.8% בשנת 2019. השיעור גבוה בהרבה עבור עובדים בתעשיות מסוימות. חוקרים גילו שיותר מ-20% מהעובדים הטכנולוגיים גרו 100 מייל או יותר מהמעסיק שלהם.

“ברגע שיש לך מישהו שגר רחוק בצורה משמעותית ממיקום העבודה שהוקצה לו, זה חייב להיות מרוחק לגמרי”, אומר באררו.

המחקר גם מראה שקבוצות אנשים שניתן להניח שיש להם את העניין הרב ביותר או את הגישה הטובה ביותר להזדמנויות לעבודה מהבית גרים הכי רחוק מהמעסיק שלהם. לפי המחקר:

אנשים בשנות ה-30 לחייהם (גיל ההורות העיקרי, מציין המחקר) חיו הכי רחוק מעבודתם בהשוואה לקבוצות גיל אחרות. עובדי משרדים – במיוחד אלה העובדים בטכנולוגיה, פיננסים וביטוח ושירותים מקצועיים – חיו רחוק יותר מהמעסיק שלהם, בממוצע, מאשר אלה בתעשיות שבהן עבודה מהבית פחות אפשרית (כמו בנייה). בעלי הכנסה גבוהה יותר (אלה שמרוויחים 100,000 $ או יותר בשנה) חיו רחוק יותר מהמעסיקים שלהם בהשוואה לקבוצות אחרות המבוססות על הכנסה.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

XXX NW North Macedo Blvd, Port St. Lucie, FL 34983

Property Details Property Type: Single Family Residence Bedrooms: 4 Bathrooms: 2 Total Size: 1,650 SQ FT Lot Size: 10,000 SQ FT Parking:2 car garage Heating features: Forced Air Cooling: Central Built-In: 2005 How to Contact Us about this property and keep being informed of our future deals? For additional information about this property, fill up […]

470 Units, Astoria Park, Indianapolis

  תמצית ההשקעה: Nadlan Invest גאים להציג את הזדמנות ההשקעה בפרויקט Astoria Park, מתחם מסוג מולטי-פמלי המונה 470 דירות בסגנון גן הממוקם ברחוב  Beluga Lane3640  באינדיאנפוליס, אינדיאנה. הנכס, המורכב מ-39 בניינים, ממוקם בצד המערבי של אינדיאנפוליס בסמוך לכביש I-65, כביש I-465 ופארק Eagle Creek הלאומי בו שטח של 15,756 דונם המושך אלפי מבקרים בכל שנה. […]

Responses