מצוקת דיור קריטית ליד בסיסים צבאיים בפלורידה

גורמים רשמיים במחוז סנטה רוזה, מנהיגי צבא ואחרים אומרים כי מחסור בדיור ליד בסיסים צבאיים בפלורידה מדאיג. פקיד אחד אמר שזה יוצר “בעיות מוכנות”.

במהלך פגישה בשדה הרלבורט במחוז אוקלוסה עם סגן גנרל חיל האוויר טוני באוורנפיינד, מנהיגים מקומיים דנו במחסור בדיור בר השגה בצפון מערב פלורידה עבור תושבים אזרחיים וצבאיים, במיוחד לאורך כביש 98 של ארה”ב.

המחיר הממוצע של בית צמוד קרקע במילטון עלה ל-330,000 דולר ב-2024 מ-225,000 דולר ב-2020, לפי היזם אלכסנדר פריור, המבקש אישור לפרויקט הכולל 109 יחידות “דיור בר השגה” ברחוב Hickory Hammock Road.

בשימוע לשינוי ייעוד של מחוז סנטה רוזה, אמר פריור שקונים מחוץ למדינה וקונים במזומן מעלים את ערכי הבתים, מה שהופך אותם לבלתי ניתנים להשגה עבור עובדים בעלי הכנסה בינונית.

ניקול גיסלסון, מנהלת מרכז ה-HAAS של אוניברסיטת מערב פלורידה, אמרה שניתן להוזיל את עלות הבתים על ידי הוספת מלאי נוסף במחוז. יו”ר ועדת מחוז סנטה רוזה, סם פרקר, אמר שבוארנפיינד מודאג באותה מידה לגבי דיור בר השגה.

פארקר ציין כי דאגות הדיור עלו לאזור 1,000 משרות בחיל האוויר שהועברו לבסיסי אריזונה וטקסס. הוא הוסיף, “הדקות חשובות. כשחבר’ה צריכים לנסוע שעה וחצי לבסיס שלהם זה יוצר בעיית מוכנות”. בבחינה שינוי ייעוד חלק מקרקעות חקלאיות למגורים נוספים.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

Responses