על הבית: כמה מוקדם עלי להתחיל בחיפוש בית?

אין שום חוק קשיח לגבי כמה מוקדם להתחיל לחפש בית. אבל אני מציע שרוכשי בתים ראשונים יתנו לעצמם לפחות שישה חודשים.

אפילו עם המספר העולה של בתים זולים יותר שעומדים למכירה, זה מאתגר למצוא בית שאתה רוצה במיקום שבו תרצה לגור – ואז לנצח את כל התחרות עבורו.

קונים רבים מתחילים, באופן מסורתי, לעשות קניות בתים עכשיו עם תחילת שוק הדיור באביב. חלקם יהיו ברי מזל וההצעה הראשונה שלהם תתקבל, בעוד שאחרים עשויים לחפש שנים. כמה מוקדם אתה מתחיל את החיפוש שלך תלוי במועד המעבר שלך, במספר הקונים שמתחרים על בתים באזור שלך ובטווח המחירים שלך.

לוקח לקונה הטיפוסי 10 שבועות למצוא בית, על פי הנתונים העדכניים ביותר של איגוד המתווכים® הלאומי .

זה עשוי לקחת לך זמן רב יותר מכיוון שיש תחרות רבה על בתים מוכנים למעבר דירה במחיר סביר במחוז בית ספר נהדר. עם זאת, אם אתה פתוח לרכישת פיקסר אפר, בית במיקום פחות פופולרי, או אפילו בית יוקרה, החיפוש שלך עשוי להיות קצר בהרבה. זה באמת ספציפי לשוק.

כשאני ובן זוגי רכשנו את הבית הראשון שלנו, בית מתחיל בפרברי העיר ניו יורק, עברו כתשעה חודשים עד שסגרנו. עם זאת, זה היה בסוף 2021, במהלך השוק המותש של COVID-19. ואנחנו החזקנו מעמד לבית המתחיל הזה במחיר סביר עם משיכה לרסן.

אם אתה חושב להתחיל את חיפוש הבית שלך בקרוב, יש כמה דברים שאתה צריך לשקול לעשות קודם.

1. גלה מה אתה יכול להרשות לעצמך

הדבר הראשון שקונים בפעם הראשונה צריכים לעשות הוא להבין כמה בית הם יכולים להרשות לעצמם. אין טעם להתאהב בבית שאתה לא יכול לשלם עליו בנוחות. אתה גם לא רוצה להיכנס מעל הראש כלכלית. (חזור אחרי: אני לא אתן לעצמי להיות עני בית.)

לכן זה מועיל לעבור על המספרים שלך כדי לעזור לך להקים תקציב. אל תשכח לקחת בחשבון גם עלויות ארנונה, ביטוח בית וביטוח משכנתא פרטית (אם לא משלמים מקדמה 20%).

הערה: ארנונה עשויה להשתנות מאוד מבית לבית ומעיר לעיר. הם יכולים גם לעלות בתלילות בעיריות מסוימות לאחר שתבצע עבודה על הנכס.

זה עשוי להיות גם זמן מתאים לנקות את האשראי שלך ולשלם את החוב. מלווים בדרך כלל מעניקים הלוואות גדולות יותר לאלו עם ציוני אשראי גבוהים יותר ופחות חובות. לווים עם אשראי טהור יכולים לעתים קרובות גם לצבור שיעורי משכנתא ועמלות נמוכות יותר על הלוואות.

2. קבל אישור מראש למשכנתא

בשוק האביב התחרותי, ייתכן שתצטרך לפעול במהירות אם אתה רואה בית נהדר. לכן כדאי לקבל מכתב אישור משכנתא מוקדם בשלב רכישת הבית.

רוב המוכרים לא ירצו לקחת סיכון על קונים שאינם יכולים להוכיח שהם יוכלו להשיג מימון, במיוחד אם יגיעו הצעות אחרות. מכתב אישור מראש אומר למוכרים שאתה רציני – וסביר להניח כדי לקבל הלוואה עד לסכום מוגדר.

3. הכירו את השוק המקומי

ככל שתדע יותר על השוק המקומי, כך תבזבז פחות זמן כאשר תתחיל להציע הצעות.

זה עוזר לדעת באיזו תדירות בתים בטווח המחירים שלך עומדים למכירה ואם הם ממוקמים בשכונות שבהן תרצה לגור. אתה גם רוצה לדעת באיזו מהירות בתים נמכרים באזורים אלה, כדי שתדע אם אתה צריך להציע הצעה במקום או שיש לך זמן לחשוב על זה.

אולי הכי חשוב עבור רוכשים ראשונים, כדאי לברר כמה בתים דומים נמכרו בסגירה. מקד את המחקר שלך בבתים בטווח המחירים שלך במקומות שבהם תרצה לגור. אם אתה רוצה רק בית מוכן למעבר דירה במחוז בית ספר מסוים, תסתכל על המחלקות האלה ולא על מתקנים.

תרצו לברר אם הבתים הללו נמכרים במחיר מעל למחיר המחירון, ואם כן, בכמה. או שאולי הם לא הולכים על המחיר המבוקש. זה יעזור לך להבין את ההצעות שאתה צריך להציע.

נסה להיות יסודי במחקר שלך. מה הארנונה באזור זה? האם אזור זה נמצא בטווח נסיעה סביר לעבודה שלך? אם יש לך ילדים, יש עוד משפחות בשכונה? האם הקהילה קרובה לפארקים ומסעדות? אתה רוצה לוודא שזה המקום שבו אתה תהיה מאושר.

4. דע את סדרי העדיפויות שלך

לבסוף, גלה מה אתה צריך שיהיה לך בבית – ומה אתה יכול לחיות בלעדיו.

אלא אם כן אתה מולטי-מיליונר, סביר להניח שרוב הקונים הראשונים יצטרכו לעשות כמה פשרות קשות. לדעת מה אתה יכול לחיות בלעדיו או בחירה במיקום לא ממש אידיאלי יכול לפתוח עוד בתים פוטנציאליים. ואם אתה מחפש בשווקים פחות תחרותיים, אולי תוכל לרכוש בית מהר יותר.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

כיצד ניתן לקבל אשראי ללא דירוג אשראי?

בניית אשראי מאפס שאלה: הגענו לכאן לאחרונה, ואנחנו לא מצליחים לקבל שום אשראי בגלל שאין לנו הסטוריית אשראי… מה עושים? מסביר איל טרופן NMLS # 874253, יועץ וסוכן משכנתאות מורשה Residential במדינות וושינגטון, אורגון, קליפורניה, וטקסס, ומומחה להלוואות עסקיות בעשרות מדינות נוספות: עבור אנשים רבים, בנית אשראי מאפס היא כמו הפרדוקס של הביצה והתרנגולת: כדי…

Responses