כיצד הטכנולוגיה משנה את תעשיית הנדל”ן

מה השלב הבא בפרוטק, או בטכנולוגיית נכסים? בינה מלאכותית (AI), המשמשת בקמפיינים שיווקיים באמצעות סיורים וירטואליים בבית ומשימות חיוניות אחרות.

וושינגטון – בשני העשורים האחרונים חל שינוי משמעותי בענף הנדל”ן. שירותים מקוונים הופכים את החיפוש, הקנייה וההשכרה של נכסים להרבה יותר קלים. קונים ושוכרים כבר לא נאלצים לחפש מודעות נייר או להסתובב בשכונות ולחפש שלטים “להשכרה” או “למכירה”. במקום זאת, הם מקבלים שירותים בלחיצת כפתור.

טכנולוגיית הנכס, או פרוטק, התפתחה לסיורי נכסים וירטואליים, המאפשרים לקונים פוטנציאליים לראות בתים מהטלפונים והמחשבים שלהם. הטכנולוגיה הפכה את תהליך חיפוש הבית ליעיל יותר והפחיתה את הזמן שאנשי נדל”ן מקצועיים נהגו להשקיע בשיווק נכסים ובמעקב אחר קונים פוטנציאליים

במקום זאת, ניתן לבצע שיווק ומעקב באופן מיידי, ואנשי מקצוע בתחום הנדל”ן יכולים גם לאסוף נתונים אנליטיים, חוזי שכירות, חידושי חוזים ושטרים בענן, וניתן לחתום על מסמכים באופן אלקטרוני.

גישה לנתונים גדולים מאפשרת גם לסוכנים ולקונים/שוכרים לקבל החלטות או המלצות מושכלות יותר.

השלב הבא בפרוטק עשוי להיות השימוש המוגבר בבינה מלאכותית (AI) בקמפיינים שיווקיים, כאשר אנשי מקצוע וירטואליים בתחום הנדל”ן לוקחים לקוחות פוטנציאליים לסיורים וירטואליים בבית ואוטומציה של משימות אחרות. ניתן להשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין גם כדי לספק לעסקאות נדל”ן אבטחה ושקיפות רבה יותר כדי לצמצם הונאה, את מספר המתווכים הדרושים בתהליך הסגירה ולייעל הכל.

Related News Real Estate Entrepreneurs

Related Articles

Responses